Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αχ ναι! αυτό ακριβώς θέλω! το ψάχνω mdf με τρύπες και ξύλο με τρύπες αλλά δεν βγάζει τίποτα ο γούγλης. 

ικεα κτλ υποθέτω δεν έχουν ε; 

ξέρετε κανένα μαγαζί που μπορώ να το βρω; 

 

Μπορεις να το ψαξεις και σαν διατρητο πινακα εργαλειων 

 

πχ 

 

http://www.karaiskostools.gr/index.php?page=shop.browse&category_id=384&option=com_virtuemart&Itemid=64

Για ρωτα σε μαγαζι με ξυλεια.Παιζουν και ετοιμα νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεις να το ψαξεις και σαν διατρητο πινακα εργαλειων 

 

πχ 

 

http://www.karaiskostools.gr/index.php?page=shop.browse&category_id=384&option=com_virtuemart&Itemid=64

Για ρωτα σε μαγαζι με ξυλεια.Παιζουν και ετοιμα νομιζω

Αυτά τα είδα. Είναι μεταλλικά μου φαίνεται.

 

Θα τσεκάρω από αύριο να δω απλά θα ήθελα να το βρω μέσω ίντερνετ μιας και είμαι σε απομακρυσμένη περιοχή και θα πρέπει έτσι κι αλλιώς να το πάρω μέσω ίντερνετ και να μου το παραδώσουν στο σπίτι. :/  Γι'αυτό ψάχνω να βρω πώς λέγεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο περιεργεια , τι διαστασεις ψαχνεις ? 

 

Αμα ειναι κανα μικρο εγω θα επαιρνα ενα κομματι mdf θα του εκανα τρυπες και θα το εβαφα η θα του εριχνα μια ψηφιακη εκτυπωση καποιου πινακα (αν το κοστος δεν ειναι απαγορευτικο)


Η μπορει να επαιρνα 3 κομματια μελαμινης σε διαφορετικα χρωματα , τριπτυχο ντε και καλα στυλ και παλι θα επαιρνα μερικες τρυπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρέπει να πάρω και τρυπάνι για να το κάνω αυτό... και γενικά δεν νομίζω να πιάνουν τα χέρια μου για να χειριστώ τέτοιου είδους εργαλεία. 
Δεν ξέρω τι διαστάσεις ψάχνω. Λογικά 1 επί 1. Βασικά το θέλω, γιατί φτιάχνω το εργαστήριό μου (παίζουν ραπτικά μέσα) και οι τοίχοι είναι γεμάτοι πρίζες. Οπότε δεν μπορώ να τρυπήσω σε πολλά σημεία για να κρεμάσω ράφια κτλ που χρειάζομαι. Για αυτό έλεγα να έπαιρνα αυτό και κάθε λίγο αν χρειάζεται να αλλάζω τη διαρρύθμιση αυτών που θα έχω κρεμασμένα για να χωρέσω παραπάνω πράγματα. 
Κάτι σαν τη φωτογραφία θέλω να φτιάξω. 

Βρήκα κάτι πλαστικά μέσω eshop που λογικά κάνουν κι αυτά. Τα έψαξα όπως είπες και μου έβγαλε το google αποτελέσματα για "διάτρητη πλάτη".

Ας τα δοκιμάσω! Ευχαριστώ πολύ πολύ! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλέ, εδώ δεν χωράει ο σκύλος μέσα στο δωμάτιο, θα βάλω κι άλλα στο πάτωμα; :P 
Γι'αυτό είπα να εκμεταλλευτώ λίγο τους τοίχους που έχω σημεία χωρίς πρίζες. 

Ήδη έβαλα όλα μου τα υφάσματα σε μια ντουλάπα ξύλινη και πήρα ένα σφυρί και κάρφωσα καρφάκια για κάδρα στις πόρτες της ντουλάπας και κρεμάω εκεί χάρακες, ταυ, σιδερώστρα κα. Έχω ζητήσει σε μαραγκό να μου φτιάξει κάτι ράφια. Αν βρω κι αυτό που λέω θα είναι μια χαρά το εργαστήρι. Θα δω τα πλαστικά που έρχονται και σπίτι αλλιώς θα πάω με φωτογραφία στον μαραγκό να του το δείξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ ναι! αυτό ακριβώς θέλω! το ψάχνω mdf με τρύπες και ξύλο με τρύπες αλλά δεν βγάζει τίποτα ο γούγλης.

 

Δοκίμασε έτσι.

 

Και, http://www.karaiskostools.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=384&Itemid=64

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία στο Popcorn Time στις σειρές όταν βάζω να παίξει, το επεισόδιο παίζει σπαστά σαν να είναι σε 5 fps ξέρω γω. Στις ταινίες πάλι δεν μου το κάνει παρόλο που η ποιότητα τους εκεί είναι μεγαλύτερη. Ξέρουμε γιατί και αν συμβαίνει μ/ονο σε μένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περνάω πριν από λίγο έξω από Κωτσόβολο και παίζουν στα plasmατα J-fucking-Lo με μία άλλη που δεν την ξέρω και ρίχνει twerking φορώντας τρελά αστεία βράκα. Να λιγώνεσαι στα γέλια!

 

Ξέρουμε πως το λένε το κομμάτι;  :lol:

Επεξ/σία από caution
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΝ!  :lol:

 

Ρε παιδιά προκύπτει και δεύτερη σύντομη απορία τώρα: αυτές ^ ειρωνεύονται κάποιο σκηνικό; Υπάρχει κάποια αναφορά σε κάτι που δεν ξέρω ή κάποια αλληγορία ή το εννοούν, σε φάση αυτό που κάνουμε είναι sexy nowadays;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω εμβαθύνει στα ενδότερα των σκοπών τους, απλώς παρατηρώ.. Πάντως κλίνω προς το τελευταίο που είπες, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο από πίσω..


TriLvia: Η Ίγκη η Αζαλέα είναι αυτή, για την οποία είχα εκφράσει την απογοήτευσή μου στο ΟΟΤ όταν προσφάτως ο φωτογραφικός φακός των παπαράτσι εντόπισε την κυτταρίτιδά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...