Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχω πρόβλημα με την ταχύτητα. Με την προχειρότητα έχω πρόβλημα. Για να σου δόσω ένα παράδειγμα, όταν η μπαταρία φορτίζει εντελώς, εμφανίζεται μήνυμα "χρεώθηκε". Αν είναι δυνατόν. Μετέφρασαν το charged ως "χρεώθηκε", αντί για "φορτίστηκε". Επίσης τα ρολόγια, τόσο το αναλογικό όσο και το ψηφιακό είναι τραγικά άσχημα. Λες και τα σχεδίασαν τίποτα εξάχρονα πιτσιρίκια. Τέσπα, θα κάνω κανένα reset και θα ξαναβάλω την 4.1.2. Κλάσεις καλύτερη έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν στις 25 Δεκ τα εμπορικά και τα μεγάλα μαγαζιά Oxford Street στο Λονδίνο είναι ανοιχτά;

Λογικά θα είναι,με τόσο τουρισμό αλλά ζητάω επιβεβαίωση

edit.το Westfield γράφει πως 25 Δεκ θα ναι κλειστό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν στις 25 Δεκ τα εμπορικά και τα μεγάλα μαγαζιά Oxford Street στο Λονδίνο είναι ανοιχτά;

Λογικά θα είναι,με τόσο τουρισμό αλλά ζητάω επιβεβαίωση

edit.το Westfield γράφει πως 25 Δεκ θα ναι κλειστό...

 

Πιθανότατα θα είναι κλειστά όπως λέει εδώ. http://www.oxfordstreet.co.uk/visitor-information/visitor-information/

Αλλά μπορείς να κοιτάξεις στα site των καταστημάτων που σε ενδιαφέρουν για να είσαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότατα θα είναι κλειστά όπως λέει εδώ. http://www.oxfordstr...or-information/

Αλλά μπορείς να κοιτάξεις στα site των καταστημάτων που σε ενδιαφέρουν για να είσαι σίγουρος.

Δεν με ενδιαφέρει κάποιο συγκεκριμένα.Απλά θέλω να χαζέψω όσο πιο πολλά γίνεται!

:-( άντε να επισκέπτομαι όλα τα πάρκα μαζεμένα 25 Δεκ :P Και για καφέ όπου βρούμε στη διαδρομή..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου ειναι ότι δεν αξιζει να πας καν oxford street εκτός και αν θελεις να αγοράσεις κατι, εχει τόσα ωραία μέρη να δεις το Λονδινο που ειναι κριμα να σπαταλας χρόνο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου ειναι ότι δεν αξιζει να πας καν oxford street εκτός και αν θελεις να αγοράσεις κατι, εχει τόσα ωραία μέρη να δεις το Λονδινο που ειναι κριμα να σπαταλας χρόνο εκει.

 

Σίγουρα θα αγοράσω κάτι είτε απο κει είτε/και απο Harrods η Westfield απλά θέλω να δω ποικιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Harrods θα σε τον πιασουν ασχημα που λέει και ο Σταρόβας. Δοκίμασε στο αλλο μεγαλο εμπορικο στην οχφορδ στρητ (δεν θυμαμαι ονομα) ή σε μεμονομένα μαγαζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρυσι αν θυμάμαι καλά, τα πάντα σχεδόν κλειστά. Και μετρό κλειστό. Γενικά 25 Δεκεμβρίου γίνεται ψιλοSilent Hill και δεν έχω καταλάβει γιατί. 26 βέβαια γίνεται της Τζούλιας, μπροστά στο κινεζοπακιστανοχάος που πάει πέρα δώθε δεν πάνε ούτε τσοπανοπρόβατα της πέρα Ράχης, αν δεν παλεύεις την πολυκοσμία ψάξε κάτι άλλο.

 

Offtopic: Τέτοιο καιρό είχα την μεγάλη τύχη να μαχαιρώσουν σχεδόν μπροστά μου παλικάρι που ψώνιζε. Φαντάσου την Oxford τίγκα και ξαφνικά να πλακώνει αστυνομία παντού και χαζογκόμενες τρομοκρατημένες να τρέχουν πέρα δώθε ουρλιάζοντας. Ευτυχία ^ ^.

 

Τα Harrolds έχουν πάμφτηνα (σοβαρολογώ) φαγητά/μπινελίκια. Μια ζαμπονοτυρόπιτα σαν κουπί και κάτι κρουασάν δυο παλάμες 1,5 λίρα.each.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω νέο τόπικ, δε ξέρω τί να κάνω για να περνάω τον ελεύθερο μου χρόνο στο σπίτι. Γυμνάζομαι καθημερινά. Έχετε να μου προτείνετε κάτι δωρεάν ή κάτι φθηνό; Δεν ξέρω, κάποια πολεμική τέχνη, κάποιο όργανο, κάτι... Χωρίς τρολλινγ παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάθε ακουστική κιθάρα. Είναι πιο οικονομική (σε σχέση με την ηλεκτρική) και θα σε αρέσει περισσότερο (σε σχέση με την κλασσική). Το πιο φθηνό είναι να μάθεις ξένη γλώσσα (ναναι καλά τα torrent).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...