Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανεις τι πρεπει να κανω για να παρω καρτα ευρωπαικης ασφαλισης?

Πας στο ΤΕΒΕ, ΙΚΑ και συμπληρώνεις μια αίτηση με το διαβατήριο ή την ταυτότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό είναι να βγάλεις τόσο την βαλβίδα, όσο και την τάπα που είναι λίγο αριστερότερα στην φωτο, και να γεμίσεις υγρό από την τρύπα της βαλβίδας μέχρι να ξεχειλίσει από την άλλη. Αυτό το κάνεις πολύ νωρίς το πρωί, ή πολύ αργά το βράδυ. Αν δεν ξεχειλίσει, προφανώς δεν γέμισε...

 

 

Ευχαριστω πολυ...εΕω βαλει ενα λιτρο παραφλου.να ξαναβαλω παραφλου ή νερο μεχρι να γεμισει ?

 

Καλό είναι να βγάλεις τόσο την βαλβίδα, όσο και την τάπα που είναι λίγο αριστερότερα στην φωτο, και να γεμίσεις υγρό από την τρύπα της βαλβίδας μέχρι να ξεχειλίσει από την άλλη. Αυτό το κάνεις πολύ νωρίς το πρωί, ή πολύ αργά το βράδυ. Αν δεν ξεχειλίσει, προφανώς δεν γέμισε...

 

 

Ευχαριστω πολυ...Εχω βαλει ενα λιτρο παραφλου.να ξαναβαλω παραφλου ή νερο μεχρι να γεμισει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορία ετών :

 

έχουμε τα παλαμάκια και έχουμε "και τα άλλα που κάνουμε με τα δάχτυλα (συνήθως αντίχειρα και μέσος) "

 

πώς λέγονται ???? δαχτυλάκια????? πώωως? :)

 

 

snapping-hands.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτα καλύτερα σε ηλεκτρολογικό υλικό.

 

Ρε άμα δεν ξέρετε ΜΗ ΜΙΛΑΤΕ ρε!! "Πήγαινε σε μαραγκό" , "πήγαινε σε ηλεκτρολόγο" , "πήγαινε σε γιατρό"... το ρημάδι αυτό το τόπικ τι το έχουμε δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άμα δεν ξέρετε ΜΗ ΜΙΛΑΤΕ ρε!! "Πήγαινε σε μαραγκό" , "πήγαινε σε ηλεκτρολόγο" , "πήγαινε σε γιατρό"... το ρημάδι αυτό το τόπικ τι το έχουμε δηλαδή;

 

ρε χαμένε, σου είπα: δεν γίνεται αυτό που θες. Δεν με πιστεύεις, και μου πρήζεις τα ούμπαλα: γιατί όχι, αφού η βάση ίδια είναι, μπλα μπλα μαλακίες τούμπανα. Τράβα πάρε μια λάμπα σαν αυτή που σου άρεσε και βάλτην στο κωλοφωτιστικό σου χωρίς καν να ρωτήσεις τον άθρωπα που θα στην πουλήσει. Πες μας μετά τι έγινε.

 

Ευχαριστω πολυ...Εχω βαλει ενα λιτρο παραφλου.να ξαναβαλω παραφλου ή νερο μεχρι να γεμισει ?

διαβάζω το βιβλίο του δικού μου ηλιακού, που λέει "ποτέ νερό, μόνο ειδικό υγρό". Παραφλού είναι το "ειδικό υγρό"; Το νερό είναι ρίσκο, αν παγώσει θα γίνει ζημιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυσκολη η αλλαγη ντουι?

Απ'οτι βλεπω , μου φαινεται οτι ξεβιδωνεις τις 2 βιδουλες που ειναι περασμενα τα καλωδια και τοποθετεις το καινουργιο.

 

Ή λεω μλκιες και θελει και τπτ αλλο?

 

Απλο ειναι...δοκιμαστικο κατσαβιδι και βουρ...

Μην ξεχασεις να κλεισεις τον γενικο του ρευματος...

 

 

Μπορειτε να μου πειτε ποια εταιρια πουλαει κανελα κευλανης ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

http://www.e-anagennisi.gr/index.html

http://ftiaxnokallyn...ni-bio-ct-5-ml/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας στο ΤΕΒΕ, ΙΚΑ και συμπληρώνεις μια αίτηση με το διαβατήριο ή την ταυτότητα.

Αν καταλαβα καλα τι εννοει, γινεται και μεσω κεπ αλλα λογικα θα αργησει λιγο παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα αυθεντικά μελάνια έχουν ημερομηνία λήξης;;;

Θέλω να αλλάξω το ένα και δε θυμαμαι πότε πηρα το αυθεντικό και ειμαι σε δίλημμα ..να βάλω το αυθεντικό ή το ξαναγεμισμένο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τράβα πάρε μια λάμπα σαν αυτή που σου άρεσε και βάλτην στο κωλοφωτιστικό σου χωρίς καν να ρωτήσεις τον άθρωπα που θα στην πουλήσει. Πες μας μετά τι έγινε.

 

Αυτό θα κάνω πρωί πρωί ρε ματσαμπλόκο. Και θα μάθεις τι έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή κόλλησε το μυαλό μου πως τις λένε αυτές τις εικόνες που ποστάραμε πριν κάτι μήνες που ήταν σε στυλ demotivational αλλα ηταν μια εικονα που ειχαν σβησει αυτο που έγραφε και συμπλήρωναν κατι εντελως αναποδο

 

λινκς είτε όνομα παρακαλώ (hugs n kisses)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θα κάνω πρωί πρωί ρε ματσαμπλόκο. Και θα μάθεις τι έγινε.

 

αγωνιώ. Πεθαίνω από την ανησυχία μου. Δεν κατεβαίνει το τσίπουρο τριτιάτικα. Τι έγινε, πες. Είσαι καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα αυθεντικά μελάνια έχουν ημερομηνία λήξης;;;

Θέλω να αλλάξω το ένα και δε θυμαμαι πότε πηρα το αυθεντικό και ειμαι σε δίλημμα ..να βάλω το αυθεντικό ή το ξαναγεμισμένο;;;

Ολα εχουν ημερομηνία λήξης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόουπ. Υπάρχει δηλαδή αλλά δεν ταιριάζει στον προβολέα σου. Αυτήπχ με 70 βατ μπαίνει σε τέτοιονπροβολέα, ο οποίος κάνει κοντά 40 ευρώ, ενώ ο απλός που παίρνει την δική σου λάμπα κάνει ούτε 10.

 

Η λάμπα που μου έδειξες, μπούφο μακεδόνα, φυσικά και ΔΕΝ κάνει για το φωτιστικό μου. Διότι το φωτιστικό μου παίρνει τέτοιες λάμπες http://www.elektronik.gr/eshop/index.php?main_page=index&cPath=68_228_506_518 σαν κι αυτή που είπα αρχικά δηλαδή. Άλλα λέει η θειά μου, άλλα ακούν τα αφτιά μου είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...