Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πού μπορώ να βρω σωλήνες PVC σε διάφορα μεγέθη στη Θεσσαλονίκη? Θέλω να κάνω μια κατασκευή και χρειάζομαι συγκεκριμένα κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οποιος ρευεται και κλανει δεν φοβαται να πεθανει...

 

οντως το να κλανεις ειναι υγεια για εσενα,για τους αλλους δε ξερω,σημερα καθολου δεν με πειραξαν,παω για 2ο κυκλο αμα ειναι τωρα :PP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια καρέκλα με μεταλλικό σκελετό και έχει σπάσει. Πού πηγαίνω για να μου κάνουν συγκόλληση (το μέταλλο);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως το να κλανεις ειναι υγεια για εσενα,για τους αλλους δε ξερω,σημερα καθολου δεν με πειραξαν,παω για 2ο κυκλο αμα ειναι τωρα :PP

Φιλαράκι, σου είπαμε να κλάσεις και εσύ χέστηκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια καρέκλα με μεταλλικό σκελετό και έχει σπάσει. Πού πηγαίνω για να μου κάνουν συγκόλληση (το μέταλλο);

Σε σιδερα. Σε παρομοια περιπτωση παντως που μου ετυχε συντομα ξανα εσπασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σιδερα. Σε παρομοια περιπτωση παντως που μου ετυχε συντομα ξανα εσπασε.

 

Ωχ... χμμ... είναι όμως σχετικώς καλή καρέκλα και δεν συμφέρει να αγοράσω καινούργια. Πόσα να σου πάρει, όμως, και ο σιδεράς; Βέβαια, αν είναι να ξανασπάσει...

 

Σιδερά παίζει να βρω και σε καταστήματα με χρώματα/σιδηρικά; Γιατί πρέπει να την πάω με τα πόδια όπου την πάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να αλλάξεις σιδερά Χρήστο μου... Να αλλάξεις σιδερά...

 

Eκανα δίαιτα γιατι σιδερα ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ! Καλη δουλεια έκανε αλλά εχει στραβωσει το σιδερο της καρεκλας και μετά εσπασε σε διαφορετικο σημειο.

 

manuel παιζει να βρεις και σε τετοια καταστηματα ή θα ξερουν καποιο να σου προτεινουν. Ψαξε και σε μαγαζια που περνάνε καγκελα κλπ ή ασχολουνται με κατασκευες σιδερενιων κρεβατιων κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, δεν παίζει να βρεις. Εναλλακτικά, αν έχεις κάναν εξατμισά εκεί κοντά, ρώτα τον αν μπορεί να κάνει την αγγαρεία, 2 λεπτά δουλειά είναι, λογικά δεν θα σου πάρει τίποτα και θα του αφήσεις κάνα ταληράκι "για μια μπυρίτσα"...

 

Πω ρε Κρις, έσπασε σε άλλο σημείο, σαν να λες "κόλλησα την καρέκλα, αλλά μετά μου έσπασε το κρεβάτι γαμώτο..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε Κρις, έσπασε σε άλλο σημείο, σαν να λες "κόλλησα την καρέκλα, αλλά μετά μου έσπασε το κρεβάτι γαμώτο..."

 

Εσπασε σε μια μικρη τετραγωνη βαση σε 2 πλευρες, το κολλησε αλλά επειδη είχε ήδη ψιλοστραβώσει συντομα το ειδα σπασμένο στη συνεχεια του απο εκει που το κόλλησε. ΣΙΔΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάναν εξατμισά εκεί κοντά

 

Εξατμισά; Δηλαδή σε συνεργείο αυτοκινήτων να κοιτάξω; Ή σε βενζινάδικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...