Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ειχα ποτε αερια και γενικα δεν μου ερχεται τπτ,αλλα με λεει ο αδερφος μου,θα σου ερθει να κλασεις,θα κλασεις,θα σε κοροϊδευουν ολοι και ειπα να ρωτησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μύθος είναι αυτό για το μπαρμπούνι.Μια χαρά κλάνει και το μπαρμπούνι, για άλλον λόγο είναι κόκκινο.

 

 

 

Πάντως, προφανώς και δεν είναι όλοι το ίδιο. Αν εσύ φρυντούμπα κλάνεις πολύ, δεν σημαίνει ότι όλοι είναι εξίσου κλανιάρηδες. Μπορεί ο ερωτών να έχει διαφορετικές εκλύσεις αερίων από σένα. Μπορεί όντως να μην κλάσεις ούτε λίγο, άστον να λέει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ που τα λέμε, στο πρώτο σου μήνυμα έδινες την εντύπωση ότι φοβόσουν μην κλάσεις ε. Τεσπά, έχει να κάνει με την σύσταση των τροφίμων, και ουσίες που δεν χωνεύνται στο στομάχι και καταλήγουν στο κωλαντερο, όπου σχηματίζουν (βρωμερά) αέρια. Πάντως, πολύ ανώτερα των φασολίων είναι οι μπάμιες, τα μπρόκολα, οι αγκινάρες, και καναδυό ακόμα λαχανικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα παντως τα φασολια ειναι το νουμερο ενα φαγητο για να γίνω επικινδυνος για τους αλλους, ειδικά αν ειναι λιγακι αβραστα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φοβομουν,πως να το πω,οταν κρατας σου ερχεται μια πολυ δυνατη που δεν εχει σταματημο ;-) αυτο το παθαινω απο φασολαδα,εχω παρατηρησει πως δεν μπορω με τιποτα να ρεφτω,σε αντιθεση με τον αδερφο μ που ρεβεται μολις φαει,υπαρχει σχεση αναμεσα στα δυο?δλδ καποιοι ρεβονται και καποιοι μονο κλανουν?

 

Αποστολή από το Sony Xperia Sole με τη χρήση Insomnia App

 

Για μενα παντως τα φασολια ειναι το νουμερο ενα φαγητο για να γίνω επικινδυνος για τους αλλους' date=' ειδικά αν ειναι λιγακι αβραστα..[/quote']

 

Φατα κρυα να δεις,το καλοκαιρι εκανα τη μλκια,κοψιμο θα σ ερθει αντε μετα απο μιση ωρα.

 

Αποστολή από το Sony Xperia Sole με τη χρήση Insomnia App

 

Και κατι ακομα αλλα εντελως ασχετο με το.παραπανω,καμια φορα εχετε καταλαβει ενω κοιμαστε και βλεπετε ονειρο οτι ειστε μεσα.στο ονειρο?και να περιμενετε να ξυπνησετε??

 

Αποστολή από το Sony Xperia Sole με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή βάρα διπλή πρωινή.

 

Επίσης κάτι λένε για το νερό που τα μουλιάζεις πριν τα ψήσεις ή είναι ιδέα μου??

 

Ναι, ειδικά τα ρεβύθια.

 

δεν φοβαμαι μη κλασω,ρωταω αλλο τωρα,γιατι οι περισσοτεροι κλανουν μετα που θα φανε φασολια?ή φακες εχω ακουσει.

 

Εγώ ρίχνω κλανίδια και με τα δύο (βασικά εγώ κλάνω γενικός :ph34r:)

όπως και να'χει μέχρι αύριο θα είσαι εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε στο Tiger στην Αριστοτέλους.

Δεν τρολλάρω.

 

:o Για κάποιο λόγο έχω την εντύπωση οτι εκεί στα γλυκουλίνια παίζει όντως να είχε κάτι σχετικό στο οποίο δεν έδωσα σημασία όταν ήμουν άμαθος πρωτόγονος τζιτζιφιόγκος. Άνετα το τελευταίο μέρος που θα έψαχνα! Θένξ θα πάω το απογευματάκι γιατί νιώθω την έλλειψη της υπέροχα μαλακής καραμελωμένης βάφλας να μου σκοτεινιάζει το μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...