Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιρνω τηλεφωνο παντου, σε οτι τηλεφωνα εχουν στο σιτε, αλλα δεν απανταει κανεις!

Ετσι κι αλλιώς δεν απαντάνε ποτέ (ακόμα κι οταν δεν εχουν απεργια)

 

Ομως δεν εχουν βγαλει πουθενα ανακοινωση!

Δεν εχουν απεργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω topic,ξέρεις κανένας καμία εφαρμογή την οποία θα την τρέχω στον υπολογιστή μου.Να εγκαταστώ την εφαρμογή σε άλλον υπολογιστή και να κατεβάζω αρχεία απο τον 1ο υπολογιστή σε άλλον; Αν υποστήριξε και Android ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Teamviewer το βαζεις και στα 2 pc και μπορεις να τα χειρίζεσαι από όποιο θέλεις. Επίσης αυτο πρέπει να γίνεται και με remote desktop αν και δεν το έχω δοκιμασει. Τώρα για android το βλέπω απίθανο να το υποστηρίζει το teamviewer γιατι στην ουσία σου φέρνει το desktop του ΗΥ που συνδεεσαι στην οθόνη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Teamviewer το βαζεις και στα 2 pc και μπορεις να τα χειρίζεσαι από όποιο θέλεις. Επίσης αυτο πρέπει να γίνεται και με remote desktop αν και δεν το έχω δοκιμασει. Τώρα για android το βλέπω απίθανο να το υποστηρίζει το teamviewer γιατι στην ουσία σου φέρνει το desktop του ΗΥ που συνδεεσαι στην οθόνη σου.

Το teamviewer είναι remote desktop app. Επίσης έχει mobile client όπως αναφέρει ο φίλος από πάνω.

Όπως έχει & το logmein.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως παμε απο Ζωγράφου - Σόλωνος σήμερα;; Πρέπει να αγοράσω ναρκωτικά, οπωσδήποτε!

 

Ποδια; Υπάρχει λεωφορείο;

 

Ανάλογα από το πού είσαι στη ζωγράφου.

 

Λεωφορεία 220, Α5, 221, 224. Ό,τι σε βολεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...