Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο με σερι θα μπορεσεις σιγα σιγα (μεσα σε 4-5 μερες) να το γυρισεις. Αυριο το πρωι που θα νυσταξεις,βγες για περπατημα, κανε καμια δουλεια του σπιτιου, κατι που θα σε κρατησει ξυπνιο. Οχι με στοχο το βραδυ, αλλα νωρις το απογευμα. Κοιμησου μετα τις 2-3 το μεσημερι. Καθε μερα κοιμησου και λιγο πιο αργα, σε μερικες μερες  θα καταφερεις να κοιμασαι 10-11 το βραδυ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Μονο με σερι θα μπορεσεις σιγα σιγα (μεσα σε 4-5 μερες) να το γυρισεις. Αυριο το πρωι που θα νυσταξεις,βγες για περπατημα, κανε καμια δουλεια του σπιτιου, κατι που θα σε κρατησει ξυπνιο. Οχι με στοχο το βραδυ, αλλα νωρις το απογευμα. Κοιμησου μετα τις 2-3 το μεσημερι. Καθε μερα κοιμησου και λιγο πιο αργα, σε μερικες μερες  θα καταφερεις να κοιμασαι 10-11 το βραδυ.

να σαι καλα δοκτωρ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Guys μια ερωτηση. Σχετικα με μια αναφορα που θα ηθελα να κανω για ενα κατεστραμμένο πλακόστρωτο στο κεντρο της Αθηνας ξέρουμε με ποια υπηρεσία πρέπει να επικοινωνήσω; Βρηκα μια online φορμα, αλλα προτιμώ τηλεφωνικά.

 

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε ειδοποιητηριο για ενα δέμα. Όμως επειδή είχα βάλει το όνομα του αδερφού μου ως παραλήπτη λόγω σπιτιού φοβάμαι τώρα μην έχω κανένα θέμα με τα ΕΛΤΑ. Να αγχωθω ή με ταυτότητα και κάνα λογαριασμό στο όνομα του αδερφου μου παραλαμβανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξαρτάται τη βρωμιά... πάντως κάποιου είδους διαλύτη χρειάζεσαι

Δεν ξέρω τι βρωμια ειναι. Αν ήξερα, θα είχα πράξει αναλόγως...

 

 

Edit

 

Αν ειναι κολλά απο sticker, πως βγαίνει;

 

Thanks

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι βρωμια ειναι. Αν ήξερα, θα είχα πράξει αναλόγως...

 

 

Edit

 

Αν ειναι κολλά απο sticker, πως βγαίνει;

 

Thanks

Οινόπνευμα πρώτα, ασετόν μετά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρκάρω το αμάξι μου στην πιλοτή της πολυκατοικίας, η οποία είναι 100% νόμιμη. Πολύ συχνά παρκάρει κόσμος μπροστά ακριβώς, κλείνοντας την πιλοτή με αποτέλεσμα να μην μπορώ να βγάλω ή να βάλω το αυτοκίνητό μου για μέρες. Επειδή πλέον η κατάσταση έχει παραγίνει, αν πάρω τηλέφωνο την τροχαία θα έρθουν να κόψουν κλήση ή επειδή δεν υπάρχει πινακίδα με αριθμό άδειας θα μου πουν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις και αριθμό άδειας που να απαγορεύει το παρκάρισμα τότε-αν δε κάνω λάθος-το σηκώνουν κιόλας. Αλλά λογικά ναι, θα τον γράψουν απλά.

 

Γιατί δε βγάζεις άδεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...