Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό δεν απαντάει στην ερώτησή μου όμως.

 

20 ώρες μέχρι τώρα και παραμένει. Θα κάνει πάνω από μιάμιση μέρα συνολικά; Μιλάμε για εδώ πάνω κάτω

Για 'σένα ρωτάς ή για φίλη σου;

Γιατί ξέρεις, διαφέρουν οι χρόνοι φύλο με φύλο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξερει κανεις πως δημιοργουμε contacts' lists στο Skype?

οπως στο msn ενα group name και μεσα οι επαφες...χωρις να εμφανιζονται ξανα στη γενικη λιστα.

 

τουλαχιστον 1 ευρω η μια

τουλαχιστον...

απο ποτε μωρε?

εγω τυπωσα καμια 20αρια και δεν πληρωσα ουτε τα μισα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχει ένα συστηματάκι το facebook που σου δίνει τη δυνατήτα να ελεγξεις αν μπήκε κάποιος άλλος στο λογαριασμό σου. Μετά απο αρκετούς μήνες τσέκαρα τα mail μου και συνειδητοποιήσα ότι όντως κάποιος έμπαινε, αφού μίλησα με τον υπεύθυνο αυτόν δηλαδή που εμπαινε του είπα ότι τα ip ήταν τρια, ένα δηλαδή που ξεκινούσε από 79.107, ενα από 46.190 κι ένα από 176.58 κι αυτό με έκανε έξω φρενών διότι, φαντάζομαι ότι δεν εμπαινε μόνο αυτός, (αυτόν μπορεί και να τον δικαιολογούσα, μια και μπορεί να ήθελε να τσεκάρει ότι είμαι το πιστό κορίτσι που λέω ότι είμαι), αλλά φαντάζομαι ότι έμπαιναν και οι φίλοι του,αυτοί δηλαδή που τον βοήθησαν να σπάσει τον κωδικό.

Αυτός ισχυρίστηκε ότι έμπαινε μόνο αυτός και η αλλαγή του ip οφείλεται στο ότι έχει δυναμική Ip και ότι έσβηνε το μόντεμ και μετά από το άνοιγμα του μόντεμ το πισι έχει αλλη Ip. Δε γνωρίζω πολλά από Ip αλλά αυτό μου φαίνεται λίγο απίθανο, μια και αυτές οι ip εμφανίζονται περιοδικά, με την έννοια, ότι στις 11 το βράδυ μπορεί να είχε μπει η 79.107 και στις 1 η 46.190 και την επόμενη μέρα πάλι η 79.107. Αν ήταν έτσι όπως τα λέει θα εμφάνιζονταν διάφορες ip και όχι κατ'επανάληψη τρεις συγκεκριμένες, έτσι δεν είναι;

 

 

τι λέτε κι εσείς;

Επεξ/σία από stavi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα[απ οσο ξερω και απ ο,τι μου χει συμβει] οταν σου ζητανε ταυτοτητα σου δειχνουν πρωτα οι ιδιοι ,δε στη δινουν βεβαια στα χερια οπως κανεις εσυ...Αλλα την δειχνουν ομως

 

Σου εχει συμβει με ενστολους; Γιατι σε αυτους με πολιτικα σιγουρα μπορεις να ζητησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εχει συμβει με ενστολους; Γιατι σε αυτους με πολιτικα σιγουρα μπορεις να ζητησεις.

 

Oχι με ενστολους . η Ασφαλεια ειχε σταματησει και βγηκαν πλησιασανε δειξανε ταυτοτητες ειπαν οτι ειναι απο Τμημα Ασφαλειας Πειραια και τους δωσαμε (ημουν με παρεα) τις δικες μας. ΜΕτα τους ειπαμε μεταξυ σοβαρου κ αστειου: φοβηθηκαμε σταματησατε ξαφνικα και πεταχτηκατε εξω και μας πλησιασατε και μας ειπε αυτος πως η αστυνομια με το που βγαινει γενικα δειχνει ταυτοτητα και μετα ζηταει του αλλου (σε φυσιολογικες συνθηκες εννοειται) . Τωρα τι να σου πω δε μου χει ξανατυχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει ένα συστηματάκι το facebook που σου δίνει τη δυνατήτα να ελεγξεις αν μπήκε κάποιος άλλος στο λογαριασμό σου.

 

Που υπαρχει αυτη η επιλογη και δεν την βρισκω? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...