Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aν μου πει καποιος πως παω αυριο με τις απεργιες απο Σταθμο μετρο Συγγρου ως Ζωγραφου (μεγαρο) κερναω παγωτο.

 

Ο Σταθμος του Συνταγματος απο οτι λένε θα ειναι κλειστος οπότε μαλλον αστικο, επίσης ταξι δεν παίζουν.

 

Θα πάρεις το 550 από Συγγρού-Φιξ και θα κατέβεις στη στάση νοσοκομείο Αλεξάνδρα που είναι απέναντι από το μέγαρο.

Παγωτό κέρνα καμιά γκομενίτσα, εγώ από 350 gr. κρέας/1 λίτρο μπύρα/2 τζακ και πάνω κερνιέμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα πάρεις το 550 από Συγγρού-Φιξ και θα κατέβεις στη στάση νοσοκομείο Αλεξάνδρα που είναι απέναντι από το μέγαρο.

Παγωτό κέρνα καμιά γκομενίτσα' date=' εγώ από 350 gr. κρέας/1 λίτρο μπύρα/2 τζακ και πάνω κερνιέμαι.[/quote']

 

Θενκς! Μόνο 350; Δίαιτα κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να εγκαταστήσω το office starter 2010 σε ενα oem pc με vista υπάρχει πιθανότητα να μου ζητήσει κωδικό ενεργοποίησης στο μέλλον ? Ευχαριστώ!

κωδικο μαλλον οχι απλα μετα απο 6 μηνες θα σου βγαζει ενα ενοχλητικο μηνυμα οτι θελουν ενεργοποιηση...οποτε μετα θα πρεπει κατι να βαλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα φιλο καναν ελεγχο αστυνομικοι και ζητησαν ταυτοτητα. Αυτος αρνηθηκε και ζητησε ταυτοτητα απο τους αστυνομικους οι οποιοι του βαλαν χειροπεδες και τον πηγαν στο τμημα. Επιτρέπεται να του βαλουν χειροπεδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν ένστολοι, την έβαψε...

Χειροπέδες, σε περίπτωση που αρνήθηκε να τους ακολουθήσει στο τμήμα και μόνο αν επρόκειτο για σύλληψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα[απ οσο ξερω και απ ο,τι μου χει συμβει] οταν σου ζητανε ταυτοτητα σου δειχνουν πρωτα οι ιδιοι ,δε στη δινουν βεβαια στα χερια οπως κανεις εσυ...Αλλα την δειχνουν ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...