Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2)επισης εχω γυρω στα 20 ευρω σε ψιλα (εικοσαλεπτα πενηνταλεπτα κτλ) που ειναι το καλυτερο μερος για να τα αλαξω ολα αυτα;

 

σε σουπερ μαρκετ να τα δωσεις.Αν εχουν κεφια οι ταμιες θα στα παρουν.Αρκει να ειναι μετρημενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε σχολή που να βγάζει industrial engineers (βιομηχανικούς(?) μηχανικούς) στην Ελλάδα?

 

Επίσης υπάρχει καμιά σχολή παρόμοια με την Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας της ΑΣΟΕΕ πλην των Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης στο πανεπιστήμιο Αιγαίου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Παρακάμπτω την ερωτηση του Praetorianou για να ρωτήσω και εγω κάτι άσχετο)

 

Από Αθήνα για Λευκωσία, πως πάει κανεις?

Αεροπλάνο μέχρι Λάρνακα και μετά? Παίζει τραίνο, λεωφορείο?

Πόσος ειναι ο χρόνος και οι τιμές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!

 

Ήθελα να ρωτήσω το εξής. Είχα ανοίξει στην εθνικη τράπεζα έναν λογαριασμό "σπουδάζω", όπως καταλάβατε για φοιτητές. Με αυτο το λογαριασμό λοιπόν είχες 500 ευρώ σαν μίνι δάνειο για 4 χρόνια άτοκα. Τώρα που θέλω να επιστρέψω το ποσό, ξέρει κανείς μέσω ΑΤΜ πού πρέπει να κάνω κατάθεση? Σε λογαριασμό όψεως ή ταμιευτηρίου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγαινε στο υποκατάστημα της ετε που άνοιξες το λογαριασμό κι πες τους ότι θες να ξοφλήσεις

 

δεν θα σου πούνε όχι

 

οχι σίγουρα :P απλά μου έρχεται πιο βολικό το Ατμ, αλλά δεν βλέπω να το αποφεύγω.

 

 

σε ταμιευτηριου λογικα

 

Ταμιευτηρίου δεν θα ναι σαν να τα βάζω στο δικό μου λογαριασμό και όχι στης τράπεζας? Αυτό με μπερδεύει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια απορία πως μπορώ στο blogspot μου σε ένα θέμα που δημιουργώ να μην φαίνεται όλο το θέμα αλλά ένα κομμάτι και να έχει την λέξη διάβασε περισσότερα και να ανοίγει το θέμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SOS Γνωρίζετε πότε στέλνουν τα δέματα οι εταιρίες courier?Π.Χ Κάθε μέρα το πρωί?Ρωτάω γιατί θέλω να στείλω ένα δέμα από Ηράκλειο στην Αθήνα και πρέπει να σταλεί την ίδια μέρα οπότε αν τα στέλνουν στις 10 προλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν μου πει καποιος πως παω αυριο με τις απεργιες απο Σταθμο μετρο Συγγρου ως Ζωγραφου (μεγαρο) κερναω παγωτο.

 

Ο Σταθμος του Συνταγματος απο οτι λένε θα ειναι κλειστος οπότε μαλλον αστικο, επίσης ταξι δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...