Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα είχα πάει στο πράκτικερ, όπου είδα αυτήν την τοστιέρα http://www.siemens-h...ς/TG13302V.html

Ήταν καλή κατασκευή, ακριβό πράμα (70€), θύμιζε ποιότητα 1980 απ΄ αυτές τις αθάνατες παλιές συσκευές που όλοι έχουν. Το περίεργο ήταν οτι η ταμπέλα έγραφε made in Greece. Έχει εργοστάσιο η ζίμενς στην Ελλάδα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουστ απο δω παλιο-φλωρούμπους, το έντιτ το πας πιο σφαίρα και από τον Ινσόμνιακ.

 

Τι περιμένεις να ακούσεις; Ναι, γεμάτη είναι η ελλάδα από εργοστάσια της ζήμενς. Σε κάθε γωνία έχει από ένα. "Μικρές απορίες" το λένε, όχι "χαζές απορίες".

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)πως μπορω να βγαλω 20-30 ευρω σε 20 μερες περιπου; (ειμαι ανηλικος και δεν μενω σε μεγαλη πολη)

 

 

2)επισης εχω γυρω στα 20 ευρω σε ψιλα (εικοσαλεπτα πενηνταλεπτα κτλ) που ειναι το καλυτερο μερος για να τα αλαξω ολα αυτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περιμένεις να ακούσεις; Ναι, γεμάτη είναι η ελλάδα από εργοστάσια της ζήμενς. Σε κάθε γωνία έχει από ένα. "Μικρές απορίες" το λένε, όχι "χαζές απορίες".

 

Ναι, και "Σύντομες απαντήσεις" , όχι "ανούσιοι σαρκασμοί".

Θέλω να μάθω πού φτιάχνει τοστιέρες η ζίμενς στην Ελλάδα! Έχεις απάντηση μωρή κυρία Νταπφάιρ;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, και "Σύντομες απαντήσεις" , όχι "ανούσιοι σαρκασμοί".

Θέλω να μάθω πού φτιάχνει τοστιέρες η ζίμενς στην Ελλάδα! Έχεις απάντηση μωρή κυρία Νταπφάιρ;

 

 

http://www.bsh-group...php?page=105152

 

Εργοστάσιο έχει στο Ρέντη.

Τώρα αν φτιάχνει και τοστιέρες εκεί δεν ξέρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)πως μπορω να βγαλω 20-30 ευρω σε 20 μερες περιπου; (ειμαι ανηλικος και δεν μενω σε μεγαλη πολη)

 

 

2)επισης εχω γυρω στα 20 ευρω σε ψιλα (εικοσαλεπτα πενηνταλεπτα κτλ) που ειναι το καλυτερο μερος για να τα αλαξω ολα αυτα;

1) Με δεδομένο πως είναι παράνομη η έμμισθη εργασία ανηλίκου, μάζεψε απλώς το χαρτζηλίκι που ίσως σου δίνουν οι γονείς σου ή πούλα(με τη συνδρομή εννοείται ενός γονιού σου) ως μεταχειρισμένο κάτι που έχεις και θα κοστίσει τόσο όσα χρειάζεσαι...

 

2) Καλύτερο(μακράν) σημείο ανταλλαγής κερμάτων με χαρτονομίσματα, είναι μια τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να μάθω πού φτιάχνει τοστιέρες η ζίμενς στην Ελλάδα! Έχεις απάντηση μωρή κυρία Νταπφάιρ;

ΔΕΝ φτιάχνει τοστιέρες στην Ελλάδα η siemens

2)επισης εχω γυρω στα 20 ευρω σε ψιλα (εικοσαλεπτα πενηνταλεπτα κτλ) που ειναι το καλυτερο μερος για να τα αλαξω ολα αυτα;

Ένας πιο εύκολος τρόπος είναι να τα πας σε super market.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή σε περίπτερο. Ή σε ταρίφα. Γενικά σε κάποιον που πουλάει φθηνά προϊόντα/υπηρεσίες γιατί έχει ανάγκη να δίνει μικροποσά για ρέστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλιέται ακόμα αυτή η τοστιέρα;;!! :confused:

Την έχω ακόμα, σκυλάκι. Αν & στη δεκαετία της έριξα μια επισκευή στο ροοστάτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...