Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Σημερα ειδα στο δρομο ενα αυτοκινητο, mazda ήταν, διθέσιο καμπριο πολυ μικρο. Αλλα πολυ, σε διαστάσεις smart cabrio. . Ποιο μπορει να ηταν; Δεν προλαβα να βγαλω και φώτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα καποιος εχει iban,αριθμο λογαριασμου,ονομα κτλ μπορει να κανει κατι που να σε βλαψει?

 

Τα έδωσες σε κάποιον από αγγελία;

 

Έχεις δώσει και ΑΦΜ; Παλιά είχε παρατηρηθεί το φαινόμενο να ανοίγουν εταιρεία σε άλλες χώρες με αυτά τα στοιχεία.

Πιστεύω πως τώρα τα προσέχουν πιο πολύ και δεν θα υπάρχει κάποιος κίνδυνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αριθμό λογαριασμού & όνομα άλλων λίγο πολύ έχουν όλοι. Αν αυτά τα στοιχεία έφτανα να γίνει το κακό θα είχαν έρθει τα πάνω κάτω.

Το πολύ πολύ να σου κάνει καμιά κατάθεση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρισκω υλκα συσκευασίας οπως αεροπλαστ αυτό το διαφανες με τις φυσαλίδες, κουτια κλπ; Εχει το πρακτικερ ή το leeroy merlin? Nα παω καλογιάννη; Lefter? http://www.kalogiannis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανέφεραν στις ειδήσεις για κάτι μηνύματα που κερδίζεις ποσό απαντώντας με προσωπικά στοιχεία και ότι είναι απάτη,μάλλον από νιγηριανούς...κτλ

Γι αυτό,προσοχή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω η αλλη απατη που λεει κερδισε 10.000 απο το κινητο σου ! απαντα σε 10 απλες ερωτησεις και κερδισε... ημαρτον υπαρχουν ακομα αυτα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω η αλλη απατη που λεει κερδισε 10.000 απο το κινητο σου ! απαντα σε 10 απλες ερωτησεις και κερδισε... ημαρτον υπαρχουν ακομα αυτα !!

Εγώ χάρη στο ΤΕΝ εχω το αμαξι που οδηγαω οποτε μην εισαι τοσο απολυτος φιλε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω χάσει την ταυτότητά μου και πρέπει να βγάλω άλλη. Όταν την είχα χάσει πριν από 2 χρόνια πάλι είχα πάει στο αστυνομικό τμήμα και έβγαλα άλλη αλλά πλήρωσα και 20 ευρώ. Ξέρετε αν δηλώσω κλοπή αν πάλι θα θέλουν 20 ευρώ γιατί κάτι τέτοιο έχω την εντύπωση ότι έχω ακούσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Daihatsu Copen είδες λογικά.

Η το πολυαγαπημενο mx5 αλλα δεν ειναι και τοσο μικρο...

 

To Copen ηταν ναι! Μπερδεψα τα σηματακια :P

Ευχαριστω σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...