Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάνω στο λεωφορείο μπορείς αλλά κοστίζουν όλα 10 λεπτα παραπάνω από ότι στα εκδοτήρια. Θα πάρεις εισητήριο διπλής ακύρωσης (90 λεπτά στο εκδοτήριο, έχει στον ΝΣΣ, 1 ευρώ πάνω στο λεωφορείο), έχεις μιάμιση ώρα για να το ακυρώσεις δεύτερη φορά. Το απλό των 0,80 είναι για μία μόνο διαδρομή. Υπάρχουν και 24ωρα εισητήρια, δες εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πάνω στο λεωφορείο μπορείς αλλά κοστίζουν όλα 10 λεπτα παραπάνω από ότι στα εκδοτήρια. Θα πάρεις εισητήριο διπλής ακύρωσης (90 λεπτά στο εκδοτήριο, έχει στον ΝΣΣ, 1 ευρώ πάνω στο λεωφορείο), έχεις μιάμιση ώρα για να το ακυρώσεις δεύτερη φορά. Το απλό των 0,80 είναι για μία μόνο διαδρομή. Υπάρχουν και 24ωρα εισητήρια, δες εδώ

 

Μάλιστα. Δηλαδή αυτό των 90 λεπτών θα με καλύψει παρόλο που πρέπει να αλλάξω 2 λεωφορεία για να πάω στο νοσοκομείο και ακόμη 2 για να επιστρέψω στον ΟΣΕ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καρτα του καρφουρ ,καρτα club carefour , ειναι αυστηρα προσωπικη ή μπορω να δωσω μία και στη μανα μου να χρησιμοποιει ? :P (δε λεει ονομα πανω γι αυτο :Ρ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν το εκτυπώνεις σε φωτοτυπάδικο;

 

Το κάνεις σε ό,τι διαστάσεις θέλεις, σε ό,τι χαρτί (και γενικά επιφάνεια) θέλεις και η τιμή θα σου 'ρθει όσο περίπου για poster... (3η Σεπτεμβρίου δίπλα στη le monde υπάρχει ένα κατάλληλο)

 

Στη θέση σου μάλιστα, θα το τύπωνα σε μεταλλική πινακίδα σε επιγραφάδικο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι τιμές παίζουν περίπου οι πτυχιακές αν την δώσεις σε κάποιο φροντιστήριο ξερωγώ;;

 

Πιστεύω μπορεί να κάνει και 500άρι, δε θα μου έκανε εντύπωση. Πάααααντως, από τα φυλλάδια που μας μοιράζουν, έχω διαβάσει ότι σε πολλά κλείνεις ραντεβού και δωρεάν συζητάς το θέμα της πτυχιακής κτλ. Τύπου συμβουλευτική. Πάρε ένα τηλεφωνάκι, πήγαινε και από εκεί. Σίγουρα μπορείς να κάνεις παζάρια.

 

Αν θες τη γνώμη μου, αν είναι να πάρεις έτοιμη, ψάξου ανάμεσα σε αποφοίτους που 'χουν παραδώσει καιρό με ίδιο/παρόμοιο θέμα. Θες η πτυχιακή να 'χει βαθμό και από φίλους που χουν παραδώσει και χρυσοπληρώσει εργασίες φροντιστηρίου, έχω δει ότι περνάγαν τσίμα τσίμα. Κρίμα είναι τόσα λεφτά για κάτι που το κανες και μόνος σου. Ψάξε πτυχιακή με σίγουρο βαθμό και αγόρασέ την με λιγότερα και τροποποίησε την. Καλύτερος βαθμός, λιγότερες τύψεις και λιγότερα λεφτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...