Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Της πατρίδας η σημαία

έχει χρώμα γαλανό

και στη μέση χαραγμένο

έναν κάτασπρο σταυρό.

Κυματίζει με καμάρι

Δεν φοβάται τον εχθρό

σαν τη θάλασσα είναι γαλάζια

και λευκή σαν τον αφρό.

Καλημέρα στα παιδιά(και στο άτι) από τα Πάτρια εδάφη.

 

Συμπέρασμα από χθες:

Α) Πολύ μανούλια οι Σερβίδ(ρ)ες.Ένα αροπλάνο μανουλομάνουλα κι εγώ στην μέση.Καλύτερη πτήση έβα. :P  ^_^

 

Β) Οι Σέρβικες αερογραμμές έχουν πολύ σάπια φαγιά...

 

Γ)Οι μπρούκληδες-πέφτουλες της Χαλκιδικής-Πλαταμώνα θα φάνε καλά. :ph34r:

 

Δ)Την άλλη φορά θέλω να ταξιδέψω μέρα, δεν παλεύεται το νυχτερινό ταξίδι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχεται μία γριά στην τράπεζα και μου λέει "αγόρι μου, εδώ περιμένουμε για να βγάλουμε κάρτες;". Ναι της λέω.

 

Μετά από 10 λέπτα μου λέει "εγώ ή εσύ είναι μπροστά στη σειρά, δεν θυμάμαι ποιος ήρθε πρώτος". :shock:

 

Φυσικά με χαρά και τσαχπινιά χώθηκε μπροστά μου όταν ήρθε η ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαμε μια παγωμένη μπύρα και χταποδακι.

 

Καλημέρα!

Μεχρι να Βγαλεις τα λεφτά από το ΑΤΜ για να πληρωσεις, θα σου έχει περάσει η πείνα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχεται μία γριά στην τράπεζα και μου λέει "αγόρι μου, εδώ περιμένουμε για να βγάλουμε κάρτες;". Ναι της λέω.

 

Μετά από 10 λέπτα μου λέει "εγώ ή εσύ είναι μπροστά στη σειρά, δεν θυμάμαι ποιος ήρθε πρώτος". :shock:

 

Φυσικά με χαρά και τσαχπινιά χώθηκε μπροστά μου όταν ήρθε η ώρα.

 

Και αυτή τώρα θα ψηφίσει μεθαύριο για το μέλλον της χώρας.....και φυσικά μετά δεν θα θυμάται τι ψήφισε  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχεται μία γριά στην τράπεζα και μου λέει "αγόρι μου, εδώ περιμένουμε για να βγάλουμε κάρτες;". Ναι της λέω.

 

Μετά από 10 λέπτα μου λέει "εγώ ή εσύ είναι μπροστά στη σειρά, δεν θυμάμαι ποιος ήρθε πρώτος". :shock:

 

Φυσικά με χαρά και τσαχπινιά χώθηκε μπροστά μου όταν ήρθε η ώρα.

 

Εχουν phD στο να κλεβουν σειρες οι γεροι ρε.. Εγω στο ταχυδρομειο όταν παω, συνηθως εχει ουρα 10+ ατομα και οχι χαρτάκια, οι μισοι γεροι κάθονται σε καρεκλες για να μην είναι όρθιοι και όλως τυχαίως κλεβουν σειρά απο τους όρθιους γιατι και καλά ηταν εκει πριν απο σένα.. Μονο αν κανεις μανουρα σου λενε το "Α, ήσουν εδω; Δεν θυμαμαι".. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν phD στο να κλεβουν σειρες οι γεροι ρε.. Εγω στο ταχυδρομειο όταν παω, συνηθως εχει ουρα 10+ ατομα και οχι χαρτάκια, οι μισοι γεροι κάθονται σε καρεκλες για να μην είναι όρθιοι και όλως τυχαίως κλεβουν σειρά απο τους όρθιους γιατι και καλά ηταν εκει πριν απο σένα.. Μονο αν κανεις μανουρα σου λενε το "Α, ήσουν εδω; Δεν θυμαμαι"..

Εγώ δεν έχω αυτό το πρόβλημα. Βασικά τους κοιταω και πηγαίνουν στο τέλος της σειράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...