Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Eμ, γιατι νομιζεις οτι ειμαι μια απο εδω μια απο κει......  :-D 

 

Τζιτζικια πεταλωνουμε ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ημερες εκανε το gearbest να μου στείλει τα ακουστικά απο αποθήκη μέχρι το ταχυδρομιο τους...

 

#ουτε οι κινέζοι δεν μας θελουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, πρέζα τα πολιτικά, cold turkey, δεν υπάρχει σωτηρία.

αστα βράστα όπου κ αν πας γιαυτό κραυγάζουν 

πολιτισμένη συζήτηση ούτε για πλάκα , ακρότητες και όλοι φταίνε εκτός απο εμάς 

αυτές τις μέρες και νευρίασα κ ένιωσα και ηλίθιος που δεν φρόντισα να έχω μια εναλλακτική αφού φαινόταν οτι το πράγμα δεν τσουλάει.

Σκέφτομαι σοβαρά να βελτιώσω αρκετά τα αγγλικά μου που ειναι σε σχετικά καλό επίπεδο και να αρχίσω να την ψάχνω για εξωτερικό μιας και υπάρχει περίπτωση να έχω και άτομο έξω που θα με βοηθήσει στην προσαρμογή. Λεφτά δεν θα κάνω και φυσικά στην καλύτερη να μπορώ απλά να την περνάω αλλα τουλάχιστον θα προσπαθήσω. Τα πράγματα δεν ειναι όπως παλιά για να φύγεις με ένα βρακί και να πας να δουλέψεις αλλα πιστεύω πως ειναι καλύτερα να προσπαθήσεις παρά να επαναπαυτείς στην παρούσα κατάσταση που μονο χειρότερη φαίνεται πως θα γίνει. Βέβαια μικρότερος πίστευα πως τα πράγματα θα φτιάξουν και πως θα δούμε καλύτερες μέρες αλλα δεν το βλέπω γιατι το πρόβλημα που κανείς δεν βλέπει είμαστε εμείς , εμείς θα έπρεπε να αλλάξουμε και δεν πρόκειται.

Και φαντάσου είμαι απο τα άτομα που πέρασαν δέκα φορές χειρότερα απότι περνάνε οι περισσότεροι τώρα , αλλα την εποχή που όλοι είχαν λεφτά , τις καλές εποχές και τώρα τους ακούω όλους να υπερβάλουν τόσο που μου έρχεται να πάω να ζήσω σε καμια σπηλιά να μη βλέπω και κυρίως ακούω άνθρωπο.

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θα την πάθουμε σαν τους 300 γιατι τόσοι το κόβω να είμαστε με αυτά τα μυαλά  :-)
κάτσε να δω οτι δεν τραβάει και δε μπορώ να ζήσω εδώ τα επόμενα 1-2 χρόνια μακάρι να μπορώ να την κάνω και αρίμπα μουτσάτος 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστα βράστα όπου κ αν πας γιαυτό κραυγάζουν 

πολιτισμένη συζήτηση ούτε για πλάκα , ακρότητες και όλοι φταίνε εκτός απο εμάς 

αυτές τις μέρες και νευρίασα κ ένιωσα και ηλίθιος που δεν φρόντισα να έχω μια εναλλακτική αφού φαινόταν οτι το πράγμα δεν τσουλάει.

Σκέφτομαι σοβαρά να βελτιώσω αρκετά τα αγγλικά μου που ειναι σε σχετικά καλό επίπεδο και να αρχίσω να την ψάχνω για εξωτερικό μιας και υπάρχει περίπτωση να έχω και άτομο έξω που θα με βοηθήσει στην προσαρμογή. Λεφτά δεν θα κάνω και φυσικά στην καλύτερη να μπορώ απλά να την περνάω αλλα τουλάχιστον θα προσπαθήσω. Τα πράγματα δεν ειναι όπως παλιά για να φύγεις με ένα βρακί και να πας να δουλέψεις αλλα πιστεύω πως ειναι καλύτερα να προσπαθήσεις παρά να επαναπαυτείς στην παρούσα κατάσταση που μονο χειρότερη φαίνεται πως θα γίνει. Βέβαια μικρότερος πίστευα πως τα πράγματα θα φτιάξουν και πως θα δούμε καλύτερες μέρες αλλα δεν το βλέπω γιατι το πρόβλημα που κανείς δεν βλέπει είμαστε εμείς , εμείς θα έπρεπε να αλλάξουμε και δεν πρόκειται.

Και φαντάσου είμαι απο τα άτομα που πέρασαν δέκα φορές χειρότερα απότι περνάνε οι περισσότεροι τώρα , αλλα την εποχή που όλοι είχαν λεφτά , τις καλές εποχές και τώρα τους ακούω όλους να υπερβάλουν τόσο που μου έρχεται να πάω να ζήσω σε καμια σπηλιά να μη βλέπω και κυρίως ακούω άνθρωπο.

 

 

Η αισιοδοξία ειναι μεγάλο αμάρτημα σε αυτη την χωρα. Την εχω πατήσει και εγω ετςι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο άλλος γκρινιάζει γιατί έδωσε η wind 1500 λεπτά και όχι 300 και 400 που δίνουν οι άλλες εταιρίες.

δηλαδή λίγο έλεος το έχουν κάψει

είδα γέρο το πρωί να φωνάζει σε μια κοπελίτσα που μοίραζε δωρεάν δήγματα για μια εταιρία (δεν πρόσεξα τι γιατι βιαζόμουν να πάω στη δουλειά) και του λέει μα είναι δείγμα δωρεάν και γυρνάει κ της λέει τρώγεται ? 

ότι νάνε 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορώ τι θα γίνει που όταν περάσει όλη αυτή η περίοδος θα τελειώσουν οι πολιτικες συζητήσεις , μιας και τωρα το εχουμε συνηθίσει 

 

Κλασσικά θα βρίζουμε για τη κατάσταση που θα υπάρχει (ανεξάρτητα του ναι η του όχι) και θα ρίχνουμε τις ευθύνες στους πολιτικούς, αντί να αναρωτηθούμε άμα κάναμε λάθος επιλογή με αυτούς που έχουμε εκεί μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το έχω πει από χθες, μην μεταφέρετε σε αυτό το νήμα τις πολιτικές συζητήσεις.

 

Διαμαρτυρήθηκαν κάποια μέλη, δικαίως. Πρέπει να μπορούν κάπου να πουν ήρεμα πέντε πράγματα. Κατακλύσαμε με αυτές τις κουβέντες όλα τα νήματα, πολιτικά και στα αθλητικά, και στις φωτογραφίες, και το ΟΟΤ, φτάνει. Κάπου να μπει ένα όριο.

 

Δε θα υπάρξει άλλη ενημέρωση, είναι τέταρτη φορά που γράφω τα ίδια πράγματα. Εφόσον δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε με τα λόγια, θα συνεννοηθούμε με τις ποινές.

 

Υ.Γ. Για τις όποιες συντονιστικές και, πολύ περισσότερο, διαχειριστικές ενέργειες, αποκλειστικά με προσωπικό μήνυμα.

 

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...