Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Btw, αυτο σπουδαζει μια συμφοιτητρια μου στην Ολλανδια. Πρεπει και να χει τελειωσει τωρα. Δε ξερω αλλά το βρισκω πολυ προχω και πολυ δημιουργικο.

 

Ελαβε μερος εδω https://www.facebook.com/balkandesignnetworkκαι πηρε καποια θεση.

 

Εχει καμια σχεση με αυτα που κανεις ρε μπομπερ ή μλκς λεω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι ινφο θες ?

 

Pininfarina, Jony Ive, Jacob Jensen, Κenneth Grange , Ellie Ahovi, James Dyson, Phillipe Starck και παει λεγοντας..... :-D

Και βγάζετε τόσα φράγκα η φάρα σας; Αν είναι δυνατόν. Θα πάω να γίνω και εγώ αν είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, αυτο σπουδαζει μια συμφοιτητρια μου στην Ολλανδια. Πρεπει και να χει τελειωσει τωρα. Δε ξερω αλλά το βρισκω πολυ προχω και πολυ δημιουργικο.

 

Ελαβε μερος εδω https://www.facebook.com/balkandesignnetworkκαι πηρε καποια θεση.

 

Εχει καμια σχεση με αυτα που κανεις ρε μπομπερ ή μλκς λεω;

 

 

Στο περιπου, στη σφαιρα του design ειναι και αυτη...   αλλα δεν ειναι αυτο ακριβως το section μου (εννοω με της φιλης σου)

 

Και βγάζετε τόσα φράγκα η φάρα σας; Αν είναι δυνατόν. Θα πάω να γίνω και εγώ αν είναι.

 

2-3 contract per year προσπαθω να εχω παντα....... συνηθως ο μεσος ορος των contract παιζει απο 90-200k  αναλογα τον client.....

 

Έτσι ξεκινάει η λίστα :P

 

Mεχρι να φτασω τον τελευταιο που εβαλα στην λιστα..... εχωωωωω πολλυυυυυ δρομο ακομα...... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε στο γραψα και πριν δωσε καμια δουλεια σου να δουμε

 

Δεν το ειδα ρε,  blueprints δεν μπορω να δωσω δυστυχως, λογω signed contracts.....

 

 

 

 

 

Αν θες να δεις ενα collaboration μου μαζι με αλλους 2 designers, μπορεις να δεις το Bombardier Challenger 600 2 b 16

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ειδα ρε,  blueprints δεν μπορω να δωσω δυστυχως, λογω signed contracts.....

 

 

 

 

 

Αν θες να δεις ενα collaboration μου μαζι με αλλους 2 designers, μπορεις να δεις το Bombardier Challenger 600 2 b 16

Αεροναυπηγός; Σχεδιαστής εσωτερικού; Ή μηχανικός κινητήρων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

To sundance channel έχει ένα φανταστικό ντοκιμαντέρ για τους Queen, για το τελευταίο διάστημα που ο Μέρκιουρι ήταν άρρωστος.

 

Αν μπορείτε να το δείτε κάποια στιγμή, αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν το ειδα ρε,  blueprints δεν μπορω να δωσω δυστυχως, λογω signed contracts.....

 

 

 

 

 

Αν θες να δεις ενα collaboration μου μαζι με αλλους 2 designers, μπορεις να δεις το Bombardier Challenger 600 2 b 16

για ετοιμα μιλαω ρε προφανως και δε δινεις δουλειες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείστε μου ένα εισιτήριο για οπουδήποτε εκτός Ελλάδας. Όπου και να γυρίσεις, ο κάθε πικραμένος, ο κάθε πουθενάς, ο κάθε παρλαπίπας έχει πάρει αυτό το φιλοσοφέ υφάκι και λέει τις κουράδες του περί δημοψηφίσματος. Γερό τεστ υπομονής η επόμενη περίοδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αεροναυπηγός; Σχεδιαστής εσωτερικού; Ή μηχανικός κινητήρων;

 

Wing and Tail Design..... only exterior....

 

O ενας ηταν Αεροναυπηγος φυσικα..... 2 months seminars καναμε τοτε.....

 

για το interior κλπ, φυσικα υπηρχαν αλλα teams......

 

 

Ποιος ειμαι βρε παππου, ο Πολυμηχανος Οδυσσεας, να το κανω μονος μου...... :P

Στο mall εχουν βάλει εφήβους να κάνουν προσηλυτισμό υπέρ του οχι.

 

Αμα ειναι τιποτα 2μετρα κουκλακια, εχουν μεγαλες πιθανοτητες...... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν το πιάνω αυτό το κανάλι γμτ.

 

Το Queen: Days of our Lives ήταν, παραγωγή του '11, άρα κάπου θα παίζει. Πολύ ωραίο και συγκινητικό, σπουδαίο συγκρότημα οι Queen. 

 

Γενικά, στο Sundance βλέπεις διάφορα πιο σπάνια πράγματα (δε γράφω ψαγμένα, δε μου αρέσει ο όρος).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Queen: Days of our Lives ήταν, παραγωγή του '11, άρα κάπου θα παίζει. Πολύ ωραίο και συγκινητικό, σπουδαίο συγκρότημα οι Queen. 

 

Γενικά, στο Sundance βλέπεις διάφορα πιο σπάνια πράγματα (δε γράφω ψαγμένα, δε μου αρέσει ο όρος).

 

Το εχει και εδω http://www.bbc.co.uk/programmes/b011pwd9 part 1 και 2

 

edit: ακυρο.... το ειχε....καποτε  :-(

 

 

Παντως ειναι οντως πολυ ωραιο...  δειτε το...

 

 

To βρηκα και εδω σε parts 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...