Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι.

 

Πρώτα παιρνεις την πιστοποίηση, μετα βρίσκεις (relevant) δουλειά και μετα το παλεύεις για έρευνα επειδη θα σου ειναι πιο εύκολο και θα βρεις μια ερώτηση που οχι μονο δεν εχει απαντήσει κανεις αλλα επειδη το χρειαζεται και ο τομέας που ασχολείσαι για να προχωρήσει μπροστά. Αυτο που εξω λένε #innovation

 

Ακαδημαϊκά ρε μαν

 

Μιλα κυριλατα βρε..... χαχαχα....

 

E, περιπου 7-8 απο οσο θυμαμαι..... με τo ba και τα 2 Μa

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οταν ειπα θα δοκιμασω μιλησα για το μεταπτυχιακο οχι για το διδακτορικο

Στο μεταπτυχιακο δεν θα κανεις έρευνα ή μήπως επειδη ειναι 50~100 σελίδες δεν μετράει;

 

=]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλα κυριλατα βρε..... χαχαχα....

 

E, περιπου 7-8 απο οσο θυμαμαι..... με τo ba και τα 2 Μa

8 χρόνια για κάτι που κάποιος μπορεί  να το μάθει μόνος του δωρέαν απο το ίντερνετ  σε 3 χρόνια? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

8 χρόνια για κάτι που κάποιος μπορεί  να το μάθει μόνος του δωρέαν απο το ίντερνετ  σε 3 χρόνια? B)

και μετα ο καποιος θα ψαχνει δουλεια στα φορουμ κκαι ο αλλος θα βγαζει 400Κ σε τραπεζες του εξωτερικου ;)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαβάζω; Λήξη της επανάστασης; Πωωωω, μαλακία, και τόσο ρύζι και τόσα μακαρόνια και τόσα φασόλια που αγόρασα προχτέ τι να τα κάνω, στον κώλο μου να τα βάλω; Θα σαπίσουμε στην φασολάδα, πυροτέχνημα θα γίνουμε.  Να κανονίσω τουλάχιστον να πάω για μπανάκι την Κυριακή ή όχι ακόμα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μετα ο καποιος θα ψαχνει δουλεια στα φορουμ κκαι ο αλλος θα βγαζει 400Κ σε τραπεζες του εξωτερικου ;)

ε όλοι απο κάπου ξεκινησαμε.εγω τώρα για παραδειγμα τώρα ζήλεψα τον unbober και θα αρχίσω δωρεαν μαθηματα design.για να βγάζω και γω τόσα

χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαβάζω; Λήξη της επανάστασης; Πωωωω, μαλακία, και τόσο ρύζι και τόσα μακαρόνια και τόσα φασόλια που αγόρασα προχτέ τι να τα κάνω, στον κώλο μου να τα βάλω; Θα σαπίσουμε στην φασολάδα, πυροτέχνημα θα γίνουμε.  Να κανονίσω τουλάχιστον να πάω για μπανάκι την Κυριακή ή όχι ακόμα;

έχει πουληθεί πράμα που ήταν για επιστροφή λήξης ουυυυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ε όλοι απο κάπου ξεκινησαμε.εγω τώρα για παραδειγμα τώρα ζήλεψα τον unbober και θα αρχίσω δωρεαν μαθηματα design.για να βγάζω και γω τόσα

χαχαχα

ναι απλα επειδη ειχε "υφος" η προταση σου στο στυλ "καλα μαλακας εισαι!? το κανες σε τοσα χρονια ενω μπορεις σε λιγοτερα και τσαμπα!?" για αυτο απαντησα ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 χρόνια για κάτι που κάποιος μπορεί  να το μάθει μόνος του δωρέαν απο το ίντερνετ  σε 3 χρόνια? B)

 

 

Και σε ποιο ακριβως ονειρο γινεται αυτο ? Ετσι απλα για να ξερω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τη διαφορά οτι το "ευρώ ή δραχμή" το ανακοίνωσαν όλοι οι άλλοι (ΜΜΕ-ξένοι ηγέτες-αντιπολίτευση ) εκτός της κυβέρνησης

 

https://www.youtube.com/watch?v=bcIrFV4NA-c

 

 

 

Δεν ξέρω τι θα συμβεί στην περίπτωση του "όχι". Για την ακρίβεια κανένας δεν μπορεί να ξέρει.

Ξέρω όμως τι θα συμβεί στην περίπτωση του "ναι". Θα πρέπει μια μέρα να εξηγήσω στο παιδί μου (αν κάνω) για ποιο λόγο δουλεύει με όρους Κίνας. Για ποιο λόγο τα εργασιακά κεκτημένα (όσα έχουν απομείνει έστω) εξαφανίστηκαν και γιατί οι απεργίες κρίνονται παράνομες με εντολή του κυρίαρχου λαού.

 

Όλοι ξέρουμε τι θα συμβεί στο "όχι".

Είναι δραχμή.

 

Η αργεντινή βρίσκεται σε πολύ καλό στάδιο τώρα...βγαίνει στην ανάπτυξη...

 

 

Αν ήξερα πως θα μου χρησιμεύσουν τόσοι οικον. όροι θα δήλωνα μάθημα επιλογής το ΑΟΔΕ στο λύκειο. Να τα τώρα μπροστά μου τα βρίσκω.

 

Και όσοι το είχαν (βάζω και τον εαυτό μου μέσα :P) πιστεύεις ότι θυμούνται τι έλεγε, με τόση παπαγαλία που έπεφτε. :P

 

 

γιατι ρε? Εγω τον 850 εχω και ειμαι ευχαριστημενος φουλ!

 

850 evo?

TLC μνήμες?

nope nope nope :P

 

@αναμπόμπα (που λέει και ο τριλοβίτης :P)

Αλλά 340 δις έχουμε έλειμα στα ασφαλιστικά ταμεία.

 

Τι ssd είχες??

Και πόσο άντεξε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@αναμπόμπα (που λέει και ο τριλοβίτης :P)

Αλλά 340 δις έχουμε έλειμα στα ασφαλιστικά ταμεία.

 

Τι ssd είχες??

Και πόσο άντεξε?

 

840 pro περιπου 2 years.

 

Για αυτους καμια γνωμη  ? Plextor MX5 pro or  Corsair Neutron GTX  ? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...