Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σου λέω βλέπω το countdown aπο το ρολόι στη μια καρτέλα και στην αλλη έχω οοt, μόλις παει μια πατάω refresh και μου κάνει δέκα ώρες να φορτωσει. Μετα μου βγάζει περιορισμένη συνδεσιμότητα. Λέω έχει γουστο να μας κόψει και το ίντερνετ ο Αλεξέι :P. Πάω να δω αμα μπαίνει απο το κινητό τα ίδια. Εκανα restart και επανήλθε η πίστη μου στη κυβέρνηση σε λέω :P

 

ενταξει ακομα δεν γιναμε τουρκιια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι ναι,περίπλοκο και όχι δούλεμα!

 

οχι ακομα δεν φτωχευσαμε εχουμε ληξηπροθεσμες οφειλες, μπορει ομως αργοτερα να χρεοκοπησουμε βαση των οικων αξιολογησεις.

Με δραχμή θα σταματήσουμε να εισάγουμε Ευρωπαϊκές μπύρες; Αν ναι, τότε επιτέλους αποφάσισα τι θα ψηφίσω.

 

γιατι σε χαλαει η βεργινα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με δραχμή θα σταματήσουμε να εισάγουμε Ευρωπαϊκές μπύρες; Αν ναι, τότε επιτέλους αποφάσισα τι θα ψηφίσω.

Άντε ας απαντήσω σοβαρά:

 

Δεν θα σταματήσουμε αλλά σίγουρα θα είναι σε αρκετα μικρο στοκ και θα είναι πανακριβες. Το πρωτο διάστημα τουλάχιστον, μέχρι να σταθεροποιηθεί η κατασταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι,περίπλοκο και όχι δούλεμα!

 

Aν νομιζετε οτι οι κυβερνησεις σας δουλευουν 1 φορα (που το κανουν) τοτε το IMF, και αλλα καλοπαιδα της Ευρωπαικης (και οχι μονο)  Εlite που βρισκονται σε καιριες θεσεις (κυβερνησεις, investment banks, οικοι αξιολογησης κλπ.) …..

 

σας δουλευουν 100…  

 

Και το θεμα ειναι οτι δεν το κανουν μονο σε εσας (Greeks) αλλα σε ολους τους λαους….  

 

Απλα το ολο θεμα ειναι το image, και πως το παρουσιαζεις…...

 

nuff said….  :X

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπισημο statement απο το IMF

 

 

The International Monetary Fund on Tuesday confirmed Greece had not made its 1.5 billion euro ($1.7 billion) loan repayment to the Fund, making it the first advanced economy to ever be in arrears to the Fund.

 

The missed payment, the largest in the Fund's history, is equivalent to a default, in that both imply a breach of Athens' obligations.

 

IMF spokesman Gerry Rice said Greece can now only receive further IMF funding once the arrears are cleared.

 

Rice confirmed that Greece had asked for a last-minute repayment extension earlier on Tuesday, which the Fund's board will consider "in due course."

 

 

Κοινως ακομα δεν επηλθε το default….  B) 

 

 

http://www.reuters.com/article/2015/06/30/us-eurozone-greece-idUSKBN0P40EO20150630

 

 

 


Αν αυριο δωθει παραταση για ενα μηνα ή μεχρι τον Σεπτεμβριο, μην ξαφνιαστειτε…..  :X

 

Δεν ελεγα τα νουμερα του Superbowl καλυτερα….   :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...