Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ηθελε να φαει λουτσο απο τον βαρουφακη αλλα ο γιανης δεν της εκανε το χατιρι χαχα

 

Αν αυριο δωθει παραταση για ενα μηνα ή μεχρι τον Σεπτεμβριο, μην ξαφνιαστειτε…..  :X

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν είχε χιούμορ ο Τσίπρας θα έβαζε σε ένα φάκελο 60 ευρώ και θα τα έστελνε στο ΔΝΤ λέγοντας "αυτά μπόρεσα και έβγαλα απο το ΑΤΜ σήμερα, αύριο πάλι..."

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΝΤ.

 

IMF=ΔΝΤ……  Exουν αρκετοοοοοοο καιροοοοοο που εριξαν χρημα…… 

 

Προς το παρων η EKT κανει παιχνιδι εδω και πολυ καιρο…. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B)

 

 

B: Οπότε, φεύγουμε; 

Ε: Ναι, ας φύγουμε. 
(Δεν κινούνται). 

Τελευταίος διάλογος από το θεατρικό "Περιμένοντας τον Γκοντό" του Σάμουελ Μπέκετ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πτωχεύασαμε ή όχι;Θα πάρουμε παράταση;Τι θα γίνει σε περίπτωση "ΟΧΙ" μετά την Κυριακή και τι σε περίπτωση "ΝΑΙ";

Τελικά και οι Ευρωπαίοι για τα πανηγύρια είναι.Ακόμη δεν έχουν αποφασίσει την επόμενη μέρα και πάνε από Eurogroup σε Eurogroup χωρίς να αποφασίζουν για τίποτα.Ρε δούλεμα που τρώμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηθελε να φαει λουτσο απο τον βαρουφακη αλλα ο γιανης δεν της εκανε το χατιρι χαχα

 

 

και πως ποσταρες ρε ψευτη :P

Ρε σου λέω βλέπω το countdown aπο το ρολόι στη μια καρτέλα και στην αλλη έχω οοt, μόλις παει μια πατάω refresh και μου κάνει δέκα ώρες να φορτωσει. Μετα μου βγάζει περιορισμένη συνδεσιμότητα. Λέω έχει γουστο να μας κόψει και το ίντερνετ ο Αλεξέι :P. Πάω να δω αμα μπαίνει απο το κινητό τα ίδια. Εκανα restart και επανήλθε η πίστη μου στη κυβέρνηση σε λέω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πτωχεύασαμε ή όχι;Θα πάρουμε παράταση;Τι θα γίνει σε περίπτωση "ΟΧΙ" μετά την Κυριακή και τι σε περίπτωση "ΝΑΙ";

Τελικά και οι Ευρωπαίοι για τα πανηγύρια είναι.Ακόμη δεν έχουν αποφασίσει την επόμενη μέρα και πάνε από Eurogroup σε Eurogroup χωρίς να αποφασίζουν για τίποτα.Ρε δούλεμα που τρώμε!

 

Its complicated….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυριο καλο θα ηταν να μην ανοιξετε tv ή διαβασετε newspaper ή να μπειτε στο FB……. (οσοι το κανετε) 

 

Mπορει να  λενε οτι ο ουρανος πεφτει στο κεφαλι σας……. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...