Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι τους κερατάδες. Και βλέπω πως δεν μπορώ να κάνω φόρτιση την προπληρωμένη μου. Αν πάω από την τράπεζα λέτε να μπορέσω να κάνω την δουλειά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φανταζεσται να γινει καμια μαλακια και να μην μπορω να παω για Master στην Εσθονια γιατι δεν θα ναι η ελλαδα στην ΕΕ? :P

 

πρωτη φορα ακουω μαστερ εσθονια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνανε κομουνισμό.

 

Μεταφορά χρημάτων στο εξωτερικο γιοκ.

Το θέμα είναι το έξω μέσα αν αλλάξει νόμισμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω πηγα στην κινα στην εσθονια θα κολλωσω? :P

 

Cyber Security

 

απλα ρε δεν την ηξερα για χωρα που πανε για σπουδες πιο πολυ παιζει αγγλια, γερμανια, ολλανδια και σκανδιναβια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τους κερατάδες. Και βλέπω πως δεν μπορώ να κάνω φόρτιση την προπληρωμένη μου. Αν πάω από την τράπεζα λέτε να μπορέσω να κάνω την δουλειά;

 

νωρίς να πας, πριν πλακώσει κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αγγλια πανακριβα,Ολλανδια μονο ενα ειχα βρει να μ'αρεσει αλλα δεν με δεχτηκαν (στο μονο που δεν με δεχτηκαν απο οσα εχω στειλει )

Γερμανια επισης δεν βρηκα κατι να με τραβηξει, Σκανδιναβια με εχουν παρει σε 2 Στη Νορβηγια το ενα δεν με ενθουσιαζει το αλλο εχει ενδιαφερον παλι μεασφαλεια αλλα δεν συγκρινεται το κοστος ζωης. Εσθονια μ'αρεσει και το αντικειμενο και παλευεται οικονομικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγλια πανακριβα,Ολλανδια μονο ενα ειχα βρει να μ'αρεσει αλλα δεν με δεχτηκαν (στο μονο που δεν με δεχτηκαν απο οσα εχω στειλει )

Γερμανια επισης δεν βρηκα κατι να με τραβηξει, Σκανδιναβια με εχουν παρει σε 2 Στη Νορβηγια το ενα δεν με ενθουσιαζει το αλλο εχει ενδιαφερον παλι μεασφαλεια αλλα δεν συγκρινεται το κοστος ζωης. Εσθονια μ'αρεσει και το αντικειμενο και παλευεται οικονομικα

 

με την γλωσσα τι θα κανεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...