Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ένα πράγμα θα πω και θα σωπάσω.

 

Βρήκε νόημα ύπαρξης το κάθε καργκάλι της κοινωνίας αυτήν την βδομάδα. Και ο κάθε κατεστραμένος άρχισε τις παρλαπίπες του. Περιττό να πω τι θα ψηφίσουν όλα αυτά τα άτομα. Σας κόβει, μπορείτε να το βρείτε και μόνοι σας. 

 

άντε θα πω και ένα δεύτερο :P

 

σχόλιο του κοντοπίδη

 

 

Παρατηρώντας κανείς την συμπεριφορά των πολλών απέναντι σε ένα πρόβλημα ,διαπιστώνει με τρόμο (άμα του κόβει στοιχειωδώς ) ότι ακόμα και σε μία τέλεια αυριανή Ελλάδα , η ευημερία είναι καταδικασμένη να έχει μικρή διάρκεια.

Το πρόβλημα , μαζί με την διανοητική ικανότητα εξετάζει την συναισθηματική ισορροπία , τις πνευματικές αντοχές και τα λοιπά..
Όποιος έχει προσπαθήσει να επιτύχει το οτιδήποτε στην ζωή του ,το καταλαβαίνει απόλυτα αυτό.

Πάσχουμε σε όλους τους τομείς που εξετάζει το πρόβλημα..γι αυτό είμαστε καταδικασμένοι να το ανακυκλώνουμε.

Είναι αστείο και τραγικό να εύχεσαι ένα καλύτερο αύριο και όχι έναν καλύτερο εαυτό.

Δεν έχω ιδέα από διαπλοκές και παρασκήνιο στην πολιτική και απορώ πως έχουν μερικοί...θα έπρεπε να απορούν κι αυτοί..αλλά κάτι είπα ποιο πάνω για ανισόρροπους μαλάκες.

Μακάρι να λήξει το θέμα με την Ευρώπη γρήγορα , να βρει χρόνο ο καθένας να φτιάξει τα μέσα του λίγο , να ηρεμήσει το κεφάλι του.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

 

Χιλιάρικο max

 

 

Και εγω toshiba. Και δουλευει και ειναι και σιωπηλός...

 

δεν πήρα μόνο ένα, το σίγουρο είναι ότι μπορώ να κάνω το xpenology shr2 τώρα =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ Ο ΣΤΟΜΑΣ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ!!!

 

Όχι μόνο σε συναυλίες όμως. Και στις παιδικές γιορτές. Και παντού.

 

 

 

Καλησπέρα σας. Δεν ψάρωσαν οι Γερμανοί, πάλι κλασούμπα φάγαμε... Και μαντέψτε τι κάνω αυτήν την στιγμή: καταχωρώ παραπεμπτικά στο e-dapy του ΕΟΠΥΥ, για να κάνω την υποβολή και να τα πάω αύριο το πρωί όλα στον ΕΟΠΥΥ πρωι πρωι, για να πληρωθώ λέει για τον Ιούνιο, από τον ΕΟΠΥΥ πάντα. Μουχαχαχαχα! Πόσα τάλαντα είναι ένα ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρηγγειλα το πρωι παπουτσια, ερχονται αυριο…. :P

γιατί κάτι μου λέει ότι είναι πιο ακριβά από το lenovo?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, ξέχασα να το αναφέρω: αύριο θέλω να πάω και στην εφορία όλα τα χαρτιά τα σχετικά με την δήλωσή μου, γιατι πρέπει λέει να ελεγχθούν λέει αρμοδίως, για να πάρω λέει την, αααχαχαχαχα, την, ααααααααααχαχαχαχαχαχαχα, τηηηηην μουαχουαχουααααχαχα, την ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΦΟΡΟΥ! Μπα σε καλό τους, ξεκαρδίστηκα! Του αγίου λούτσου ανήμερα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, ξέχασα να το αναφέρω: αύριο θέλω να πάω και στην εφορία όλα τα χαρτιά τα σχετικά με την δήλωσή μου, γιατι πρέπει λέει να ελεγχθούν λέει αρμοδίως, για να πάρω λέει την, αααχαχαχαχα, την, ααααααααααχαχαχαχαχαχαχα, τηηηηην μουαχουαχουααααχαχα, την ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΦΟΡΟΥ! Μπα σε καλό τους, ξεκαρδίστηκα! Του αγίου λούτσου ανήμερα!

πήγα χθες , σε δύο μέρες στα βάζουμε μου λέει , οπότε όταν ανοίξουν οι τράπεζες περίμενε σε κανα 2-3 εργάσιμες , αν ηταν ανοιχτές θα έμπαιναν αυτή την εβδομάδα

 

550 euro 

 

#πεντακόσιαπενίνταρχιδιαθαπάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...