Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πέρασε ένας χρόνος απο την πτώση του air Malaysia...

 

#how_time_flies

 

:-D  :-D  :-D

National Geographic: Τρίτο πρόσωπο στο πιλοτήριο του εξαφανισμένου Boeing της Malaysia
 

 

 

http://www.protothema.gr/world/article/454285/national-geographic-trito-prosopo-sto-pilotirio-tou-exafanismenou-boeing-tis-malaysia/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά χέσιμο.

Θα ορκιζόμουν ότι το είχα σκεφτεί και εγώ αυτό.

 

Κατατά, έχω να βγω για κάτι δουλειές και meeting και δεν ξέρω αν πρέπει να πάρω και 2-3 σώβρακα μαζί...

 

Λέτε να παίζει τίποπα με αυτήν την κωλογαστρενερίτιδα που κυκλοφορεί; Πως κολλάει αυτό; Και το κυριότερο τι να φάω για να μετριαστούν τα συμπτώματα; Στομάχι δεν έχω καμία ενόχληση πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

:-D  :-D  :-D

National Geographic: Τρίτο πρόσωπο στο πιλοτήριο του εξαφανισμένου Boeing της Malaysia
 

 

 

http://www.protothema.gr/world/article/454285/national-geographic-trito-prosopo-sto-pilotirio-tou-exafanismenou-boeing-tis-malaysia/

 

Πω, μετάφραση από το ρεπορτάζ της Daily Mail, συμπεριλαμβανομένης και της επικής αναφοράς (στο πρωτότυπο και τη μετάφραση) πως αρχικά το αεροπλάνο έστριψε "αριστερά" (left). Αριστερά σε σχέση με τι; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα πάω φαρμακείο τα δίνουν χωρίς να κάνουν ερωτήσεις?

ναι χαλαρά. φάε καμιά μπανάνα πιες κανένα τσάι που "στουμπώνουν" το όλο σύστημα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα πάω φαρμακείο τα δίνουν χωρίς να κάνουν ερωτήσεις?

 

Nαι ρε συ, χαλαρα….   κανουν δουλεια παντως…..

Πω, μετάφραση από το ρεπορτάζ της Daily Mail, συμπεριλαμβανομένης και της επικής αναφοράς (στο πρωτότυπο και τη μετάφραση) πως αρχικά το αεροπλάνο έστριψε "αριστερά" (left). Αριστερά σε σχέση με τι; 

 

Σε σχεση με τον αερα…… χαχαχαχα  :-D

 

#epicfail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εψαχνα για δισκους μιας και εχουν κοκκινίσει οι περισσότεροι και μου λενε στα mediamarkt κοιταξες?

Suuuuure, λεω. Κοιταω για WBRED 3TB στο skroutz και βλεπω χαμηλοτερη τιμη στα mediamarkt... 

:lol:

 

Σπερες 

 

Δώσε κάνα 2tb και σε εμάς μπας και στήσω ποτέ το ρημαδό raid6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...