Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιταχτε και στο wehellas.εγω μια χαρα το βρισκω το σπορτλεμον.

 

Ωχ ναι όντως..

βρε παιδμ μηπως εισαι possessed?

 

διάρροια μαζί με εμετό και τώρα ανεβάζω πυρετό.

χάρηκα για τη γνωριμία παιδιά!

tumblr_mxpoycRWN91qzjlm6o1_r1_500.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα με ενδιέφερε κι εμένα αυτό, το σπορτλεμον είναι πάντα μια αναπάντεχη περιπέτεια σε κάθε κλικ.

μέχρι να βρω link της Προκοπής στο σπορτλέμον φτύνω αίμα .

Άσε που και πάλι είτε θα κάνει άπειρες διακοπές είτε θα σταματάει να παίζει και θα πετάγονται διαφημιστικά μπάννερ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφέρει ποτέ κανείς να δει αγώνα από σπορτλέμον ;  :huh:   Χάλια ποιότητα ενώ 9,5 στις 10 είτε κολλάει πολύ είτε δεν ανοίγει καν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διάρροια μαζί με εμετό και τώρα ανεβάζω πυρετό.

χάρηκα για τη γνωριμία παιδιά!

Κυκλοφοράει ίωση.

Περαστικά άτι,μείνε στον στάβλο και πολλά υγρά. :P  :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λίνυ δείτε το: νεολαιβ.νετ εκει ψάχνω κυρίως για ΝΒΑ αλλά πρέπει να έχει και Τσαμπιολιγκ, η ποιοτητα του ειναι λίγο καλύτερη απο αυτη του σπορτλεμον. Αλλιως υπάρχουν και τα φερστροου και μυπ2π που επίσης τα χρησιμοποιούσα για ΝΒΑ,

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα αντιπυρετικό και νιώθω ήδη καλύτερα αλλά δεν τρώω φοβάμαι (βέβαια πεινάω)

στο προφιλ του παναγιωτη χατζηστεφανου του γνωστού βλάχα βλαχάρα αμόρφωτη τελευταια ,γίνεται χαμός ,έβγαλε τα προφίλ των κρητικών φίλων του αγνοούμενου στα Γιάννενα,μουαααχαχαχααχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα αντιπυρετικό και νιώθω ήδη καλύτερα αλλά δεν τρώω φοβάμαι (βέβαια πεινάω)

στο προφιλ του παναγιωτη χατζηστεφανου του γνωστού βλάχα βλαχάρα αμόρφωτη τελευταια ,γίνεται χαμός ,έβγαλε τα προφίλ των κρητικών φίλων του αγνοούμενου στα Γιάννενα,μουαααχαχαχααχ

 

Βάλεριεκατωπαύλα , περαστικά .

Κιεγώ καλά καλά χθές ανάρρωσα πλήρως απαυτή τη ρημάδα γαστρεντερίτιδα , ειδικά την πρώτη μέρα ήμουν χάλια , σκέτο νερό , το οποίο κράτησε 2-3 μέρες συνολικά . Η όρεξή μου χθες επανήλθε και σήμερα πρώτο επίσημο γεύμα "καθαρός" ήταν τραχανάς .

 

Μη μασάς , πλακώσου στα Ιμόντιουμ και τις μπανάνες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφέρει ποτέ κανείς να δει αγώνα από σπορτλέμον ;  :huh:   Χάλια ποιότητα ενώ 9,5 στις 10 είτε κολλάει πολύ είτε δεν ανοίγει καν

ειναι θεμα τυχης.μερικες φορες μπορει ο αγωνας να παει νερακι και μερικες φορες λοξιγκας.παντως πρεπει να γινει κατι σε ενα λινκ που ειχε βγει για τα οσκαρ επαιζε αγωνα χοκει και ειχε καλη εικονα και δεν ειχε λοξιγκες.ευρωπη ανεβασε το πιαχνιδι σ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά οκ

 

και σε πρωτάθλημα σκάκι παίζει να φαίνεται 3δ , το θέμα είναι στα μαζικής κατανάλωσης αθλήματα να δούμε καναν αγώνα χωρίς να μας καεί ο αμφιβληστροειδής και χωρίς να μας κάνει να ξεκινήσουμε το τσιγάρο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ήδη γαμημένο το κωλάντερο . Εκτώς αυτού είναι μετρημένα τα χάπια στο κουτί . Αν δείς οτι και μετά το πακέτο πρέπει να ψαχτείς να βάλεις κάνουλα ,ε καλύτερα πας σε γαστρεντερολόγο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουλτιπλ λελ,

Πως λεν την θωράκιση σου; Lorica aka.θωράκιση στα Λατινικά...

Είναι επαναστατική ιδέα που το έξω είναι σκληρό και το μέσα μαλακό που απορροφά τις κρούσεις.

Ότι δηλαδή γίνεται από την αρχαιότητα με το μεταλλικό κομμάτι από έξω και το padding μέσα...

 

Ψιλό μπούρδα μου φαίνεται,πάντως όσοι γουστάρουν τέτοια οι re-enactors ρίχνουν πολύ ξύλο στις αναπαραστάσεις μαχών.

Έχουν και ποιο ωραίες θωρακίσεις.Σε Γερμανία είδα πόστερ που έκαναν κανονικά jousting σε medieval show,με πλήρες heraldic caparison για το άλογο και ιστορικά σωστή θωράκιση μονομαχίας για τους ιππείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται το πόσο ευαίσθητος είναι κάποιος .

 

Πχ εγω τέτοιας έντασης διάρροια είχα απο το Γυμνάσιο να ζήσω , εντω αντιβίωση έχω να βάλω στο στόμα μου σχεδόν 12 χρόνια .

Αντίθετα εχω γύρω μου άτομα που με το που πέσει η θερμοκρασία 1 βαθμό πλακώνονται στα αντιβιοτικά και είναι κινητές πηγές αντιβιοαντοχής όπως και η μισή Ελλάδα φυσικά , με οτι καταστρεπτικό και επικίνδυνο αυτό συνεπάγεται για την Δημόσια Υγεία ..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...