Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας είμαστε ειλικρινείς, αν δεν έχεις δύναμη να σπάσεις μια σοκολάτα πριν τη φας μάλλον θα έπρεπε να την αφήσεις στην άκρη και να φας λίγο κρέας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Ας είμαστε ειλικρινείς, αν δεν έχεις δύναμη να σπάσεις μια σοκολάτα πριν τη φας μάλλον θα έπρεπε να την αφήσεις στην άκρη και να φας λίγο κρέας.

rap-battle-parody-o.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας είμαστε ειλικρινείς, αν δεν έχεις δύναμη να σπάσεις μια σοκολάτα πριν τη φας μάλλον θα έπρεπε να την αφήσεις στην άκρη και να φας λίγο κρέας.

δεκτο αλλα στη περιπτωση της toblerone δεν ειναι θεμα δυναμης αλλα τεχνικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πετυχαίνω κατα τις 10 ενα παιχνιδάκι στο android πολυ καλό , απο αυτά που μ αρέσουν που μαζεύεις gear/units/cards etc με levels -fusion-evolve κλπ

έψαχνα για party με το auto σύστημα .. τρίχες μάλλον κανείς δεν έπαιζε τα low lvl.. και απο κόσμο χαμός έβλεπες γεμάτη η οθόνη παίχτες 
με κάνει ενας invite(max level gear) και με πάει με εναν άλλο να μας τρέξει high level dungeon , το καθαρίζει και παίρνω κάμποσα lvl με τη μία 
παίρνω και high level items που τα φοράς ανεξαρτήτου lvl άρα boostαρίστικα καλά για να συνεχίσω για καιρό και solo άνετα, με κάνει και inv στην guild
ρωτάει θέλετε άλλο ? ναι λέμε, υπομονή ο τύπος .. ο άλλος ψόφαγε γιατι δεν καταλάβαινε τι σημαίνει stay behind/keep distanse, στη θέση του θα τον kickαρα και τέσπα έφτασε τώρα 3 παρά και του λέω πάω για ύπνο
και απο items γέμισα high grade 
40lvl νμζ πήγα , δεν έβλεπα στην οθόνη καλα,  τζούζουν τα μάτια μου θέλω να ξεράσω xD
πάω για ύπνο δε νιώθω καλά xD!!!!!!! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβλεπα στον ύπνο μου τον Ντάισελμπλουμ οτι ηταν DEA και μας κυνηγούσε να πάρει πληροφορίες για κάποια υπόθεση που ερευνούσε?? no idea 
ο μπούστης έριχνε για πλάκα αν δεν σταμάταγες , δεν κυνήγαγε , μπαμ και κάτω 
έφαγε κανα δυο άτομα πριν ξυπνήσω 

τον είχα δει και προχθές στον ύπνο μου , ηταν λέει να κάνει ανακοινώσεις με τον Βαρουφάκη και όπως τον έπαιρνε η κάμερα σκύβει το κεφάλι , ανοίγει το μέτωπο του στα δύο και μέσα είχε κάτι σαν καλώδια αλλα ηταν ζωντανά , σαν έντομα, χτυπούσαν μεταξύ τους με μανία και έκαναν εναν μεταλλικό ήχο . Κλείνει αυτό και όπως κοίταζε κάτω σηκώνει τα μάτια και άρχισε κ έκανε ενα ήχο απο το στόμα του σαν πλυντήριο που στεγνώνει βρακιά και χοροπηδάει στις μεγάλες στροφές  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...