Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κατι nicknames αυτα τα καινουργια μελη. tsktsktsk

 

Σπερες αγαπουλες που δεν σας εξαναγκάζουν να κάνετε project me 9 γυναικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

.Η μοναδικη σχετικα ενδιαφερουσα ασχολια ειναι το ιντερνετ απο το κινητο γιατι το εχουν "κλειδωσει" λες και θα χρεωθουν.Και λιγο η μουσικη αλλα την βαριεμαι ευκολα.Απο θερμανση ειμαι ενταξει ευτυχως.

Παρε ενα σημειωματαριο και γραφε. Λειτουργει ψυχοθεραπευτικα, εχει ενδιαφερον, plus μπορει να βγει κατι γαματο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ απολαμβάνω καφέ και κοιτώ μελαγχολικά τις στάλες που τρέχουν στο τζάμι καθώς συναντούν η μια την άλλη. ....

10551022_774448509297082_544647453465454

Ονείρωξη 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα σκεφτει για κανα σταυρολεξο αλλα δεν μου αρεσουν.Κανα βιβλιο χρησιμο μπορει να το διαβαζα,αλλα ειμαι κυριως βραδυ με εξαιρεση τα ΣΚ που κανω καποια πρωινα η μεσημερι οπως τωρα.Οποτε το βραδυ θα πρεπει να ανοιγω τα φωτα και αυτο δεν ειναι καλο γιατι δεν βλεπω εξω απο τα τζαμια τι γινεται ενω με βλεπουν απο εξω και αυτο δεν ειναι καλο απο θεμα ασφαλειας.

 

Κανονικα απαγορευουν το ιντερνετ και το διαβασμα για να μην αποσπαται η προσοχη του φυλακα.Και απαιτουν να φοραω αλεξισφαιρο.Πεφτει γραψιμο και μετα απο 2-3 φορες απολυση,δεν χαριζουν σε αυτο το θεμα.Με την λογικη οτι πρεπει να εχω το νου μου στον χωρο μεσω των καμερων για να μην μπει κανεις.Ανα πασα στιγμη μπορει να ερθει ατομο της εταιριας να τσεκαρει.Εχουν καποιες απαιτησεις και απο θεμα εμφανισης.

 

Οπως καποια συγκεκριμενη απαιτηση εχει και ο πελατης η οποια ειναι εξτρα εργασια που κανουμε χωρις να ειμαστε υποχρεωμενοι και δεν πληρωνεται ουσιαστικα.Και που εχει ευθυνη.Αν δεν δεχτουμε φερνουν αλλους,ειμαστε δυστυχως αναλωσιμοι.Ο λογος που ειμαστε εδω ειναι επειδη κανουμε αυτο το παραπανω.Δουλεια γραφειου-τελωνειο φαση.

 

Απαιτησεις με λιγα χρηματα.Γιατι οταν η εταιρια κανει συμβολαιο με τον οποιονδηποτε πελατη ο 2ος απαιτει να γινονται και τα εξτρα.Αν ο πελατης δινει για εμενα στην εταιρια 50-60€ εγω παιρνω τα μισα,ισως και λιγοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογη ειναι το audiobook?Εχω 1 android ταμπλετ και το εχω φορτωσει με games απο store και μερικα σπασμενα αλλα υπαρχει πολυ σαβουρα,λιγα ειναι αυτα που ξεχωριζουν που και αυτα τα βαριεμαι καποια στιγμη.

 

Εντωμεταξυ κατι ασχετο,ακομα και τις ημερες που βρεχει πρεπει να βγαζω τον σκυλο 2-3 βολτες και γινομαι χαλια,πολυ σπαστικο.Αν δεν βγει δεν κανει την αναγκη του στο μπαλκονι.Μας κανει παρακαλια,ο καλυτερος ηθοποιος ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογη ειναι το audiobook?Εχω 1 android ταμπλετ και το εχω φορτωσει με games απο store και μερικα σπασμενα αλλα υπαρχει πολυ σαβουρα,λιγα ειναι αυτα που ξεχωριζουν που και αυτα τα βαριεμαι καποια στιγμη.

 

Εντωμεταξυ κατι ασχετο,ακομα και τις ημερες που βρεχει πρεπει να βγαζω τον σκυλο 2-3 βολτες και γινομαι χαλια,πολυ σπαστικο.Αν δεν βγει δεν κανει την αναγκη του στο μπαλκονι.Μας κανει παρακαλια,ο καλυτερος ηθοποιος ειναι.

φαράσι μέσα σε σακούλα  στο ένα χέρι, το άλλο χέρι επίσης μέσα σε σακούλα, σπρωχνεις μαζευεις ,πετάς και πρόεδρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα πως;

γαμημενη εφηβια...ακυρο ειναι 20

ε ανακαλυψε το φαι...

 

Εφαρμογη ειναι το audiobook?

βιβλιο ηχογραφημενο ειναι.οταν το κατεβασεις εχεις tracks οπως και ενα αλμπουμ.τα παιζεις στο music player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...