Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Θα κάνω την έκπληξη και θα πάρω τη Βραζιλιάνα που μου θύμισε Ριάνα.. ΧD   Aλλά και η Τιφλίδα.. δυναμό!!! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κι εγώ απολαμβάνω καφέ και κοιτώ μελαγχολικά τις στάλες που τρέχουν στο τζαμί καθώς συναντούν η μια την άλλη. ....

 

 

tzami.jpg

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στην δουλεια μονος σε 1 μικρο φυλακιο σαν δωματιο οπως καθε Κυριακη και βαριεμαι οπως παντα γιατι δεν εχω να κανω σχεδον τιποτα και το 8ωρο ειναι σαν 12ωρο.Μερικες φορες αναρωτιεμαι αν εχω καταθλιψη,ειδικα οταν ειμαι εξαντλημενος απο συνεχομενα ξενυχτια και γιατι εχω ξεχασει πως ειναι να μην δουλευω τα ΣΚ και τις αργιες.Δεν υπαρχει αργια που να μην ημουν στην δουλεια,με αποκορυφωμα το 22:06:00 31 Δεκεμβριου που η αλλαγη του χρονου με βρισκει στην δουλεια 3 συνεχομενες χρονιες.

 

Τουλαχιστον δεν εχω κανεναν μ@@κα προισταμενο να με πρηζει και να μου δινει εντολες,να τρεχω και να κουβαλαω.Η μοναδικη σχετικα ενδιαφερουσα ασχολια ειναι το ιντερνετ απο το κινητο γιατι το εχουν "κλειδωσει" λες και θα χρεωθουν.Και λιγο η μουσικη αλλα την βαριεμαι ευκολα.Απο θερμανση ειμαι ενταξει ευτυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στην δουλεια μονος σε 1 μικρο φυλακιο σαν δωματιο οπως καθε Κυριακη και βαριεμαι οπως παντα γιατι δεν εχω να κανω σχεδον τιποτα και το 8ωρο ειναι σαν 12ωρο.Μερικες φορες αναρωτιεμαι αν εχω καταθλιψη,ειδικα οταν ειμαι εξαντλημενος απο συνεχομενα ξενυχτια και γιατι εχω ξεχασει πως ειναι να μην δουλευω τα ΣΚ και τις αργιες.Δεν υπαρχει αργια που να μην ημουν στην δουλεια,με αποκορυφωμα το 22:06:00 31 Δεκεμβριου που η αλλαγη του χρονου με βρισκει στην δουλεια 3 συνεχομενες χρονιες.

 

Τουλαχιστον δεν εχω κανεναν μ@@κα προισταμενο να με πρηζει και να μου δινει εντολες,να τρεχω και να κουβαλαω.Η μοναδικη σχετικα ενδιαφερουσα ασχολια ειναι το ιντερνετ απο το κινητο γιατι το εχουν "κλειδωσει" λες και θα χρεωθουν.Και λιγο η μουσικη αλλα την βαριεμαι ευκολα.Απο θερμανση ειμαι ενταξει ευτυχως.

 

 

κανε τάμα.

 

 

Σπερες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα!Να'στε καλα παιδια.

 

Επειδη για 10 χρονια εκανα χειρονακτικη εργασια συν εξτρα κουβαληματα και ειχα 2 προισταμενους(υπεργοδηγους) ασχετους με το αντικειμενο να με πρηζουν και να με προσβαλουν γιατι ηταν και οι 2 καθικια.Ηταν ομως καλοι ρουφιανοι που καθονταν σουζα στον εργοδηγο.Απο αυτη την δουλεια κληρονομησα 1 προβλημα στην μεση ευτυχως οχι σοβαρο το οποιο ομως δεν περναει.

 

Μετα ημουν ανεργος για 3 χρονια,καλα ηταν.

 

Σε αυτη την δουλεια πιανομαι στην κυριολεξια επειδη καθομαι.Κανω κανα περιπολο για να ξεπιανομαι.Δουλεια φαση σαν στρατος,ξυρισμενος,με γραβατα και τετοιες μαλακιες.Οταν σχολαω εχω καποια υπερενταση αντι να ειμαι κουρασμενος.Ακομα και στα ρεπο δεν μπορω να κοιμηθω πριν τις 3-4.

 

Τα χρηματα ειναι λιγα αλλα εχω ζυγισει τα υπερ και τα κατα και κανω υπομονη γιατι δεν εχω καλυτερη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...