Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 παρα σημερα.Ξεκιναω να παω στην δουλεια.Εχει αναψει πρασινο φαναρι σε διασταυρωση στην Θηβων και παω να περασω απεναντι για να κατεβω στο ρευμα προς Πειραια.Και ξαφνικα βλεπω 1 μαλακα να περναει μπροστα μου τουλαχιστον με 80-100χμ ανεβαινοντας την Θηβων με κοκκινο για να προλαβει.Για λιγα δευτερολεπτα θα με εστελνε στον αλλο κοσμο.

 

Ενιωσα τυχερος οταν περασα απεναντι.Μου φανηκε σαν ψεμα και οτι η διαφορα μεταξυ ζωης και θανατου ειναι 1 λεπτη γραμμη.Θα με εκοβε στα 2,.Πσοστο επιβιωσης μηδαμινο.Θα ηθελα να τον σκοτωσω.

ειναι η πρώτη φορά που κινδυνεύει η ζωή σου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 παρα σημερα.Ξεκιναω να παω στην δουλεια.Εχει αναψει πρασινο φαναρι σε διασταυρωση στην Θηβων και παω να περασω απεναντι για να κατεβω στο ρευμα προς Πειραια.Και ξαφνικα βλεπω 1 μαλακα να περναει μπροστα μου τουλαχιστον με 80-100χμ ανεβαινοντας την Θηβων με κοκκινο για να προλαβει.Για λιγα δευτερολεπτα θα με εστελνε στον αλλο κοσμο.

 

Ενιωσα τυχερος οταν περασα απεναντι.Μου φανηκε σαν ψεμα και οτι η διαφορα μεταξυ ζωης και θανατου ειναι 1 λεπτη γραμμη.Θα με εκοβε στα 2,.Πσοστο επιβιωσης μηδαμινο.Θα ηθελα να τον σκοτωσω.

έχουμε φτάσει σε σημείο να ανάβει πράσινο και να κοντοστεκόμαστε γι αυτούς που τρέχουν τελευταίοι, να φτάνουμε σε διασταύρωση δρόμων που ο άλλος έχει στοπ και να κόβουμε γιατί σίγουρα κάποιος θα πεταχτεί, άισιχτίρ με σύγχισες πρωί πρωί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nicoc δεν ειναι η 1η φορα,εχω κινδυνεψει και με το μηχανακι καποιες φορες απο δικο μου λαθος και καποιες οχι,πχ να "κλειστω".Εχω πεσει και 3 φορες χωρις να χτυπησω.

 

Σημερα αν ο τυπος επεφτε πανω μου θα ηταν απο την αριστερη μερια που οδηγω οποτε θα ημουν τυχερος αν με εβρισκε κωλο η μουρη αλλιως κατευθειαν στην πορτα,πλαινους αεροσακους δεν εχει το αμαξι,μονο μπροστα.Στην σημερινη περιπτωση δεν τσεκαρα γιατι ειχε ηδη αναψει πρασινο καποια δευτερολεπτα πριν.

 

Μου εχει τυχει περιπου το ιδιο σκηνικο στο ιδιο σημειο:

Ειμαι με το μηχανακι και περιμενω να αναψει πρασινο.Αναβει,αλλα δεν περναω αμεσως,πρωτα κοιταω και περναει 1 τυπος πλακωμενος.Αν ξεκινουσα με το που αναβε πρασινο θα με εστελνε.

 

Οσες φορες εχει κινδυνεψει η ζωη μου να σκοτωθω η να χτυπησω ειναι στην οδηγηση.Και 1 φορα σε δουλεια που εκει θα σκοτωνομουν για κλασματα δευτερολεπτου κυριολεκτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nicoc δεν ειναι η 1η φορα,εχω κινδυνεψει και με το μηχανακι καποιες φορες απο δικο μου λαθος και καποιες οχι,πχ να "κλειστω".Εχω πεσει και 3 φορες χωρις να χτυπησω.

 

Σημερα αν ο τυπος επεφτε πανω μου θα ηταν απο την αριστερη μερια που οδηγω οποτε θα ημουν τυχερος αν με εβρισκε κωλο η μουρη αλλιως κατευθειαν στην πορτα,πλαινους αεροσακους δεν εχει το αμαξι,μονο μπροστα.Στην σημερινη περιπτωση δεν τσεκαρα γιατι ειχε ηδη αναψει πρασινο καποια δευτερολεπτα πριν.

 

Μου εχει τυχει περιπου το ιδιο σκηνικο στο ιδιο σημειο:

Ειμαι με το μηχανακι και περιμενω να αναψει πρασινο.Αναβει,αλλα δεν περναω αμεσως,πρωτα κοιταω και περναει 1 τυπος πλακωμενος.Αν ξεκινουσα με το που αναβε πρασινο θα με εστελνε.

 

Οσες φορες εχει κινδυνεψει η ζωη μου να σκοτωθω η να χτυπησω ειναι στην οδηγηση.Και 1 φορα σε δουλεια που εκει θα σκοτωνομουν για κλασματα δευτερολεπτου κυριολεκτικα.

εμένα η ζωή μου για 100% θάνατο , fatal δλδ έχει κινδυνέψει αρκετές φορέςλ, η μία οταν ήμουν μικρός θα πέθαινα απο αποκεφαλισμό σε ενα λουνα πάρκ απο αυτά τα παλιά που ερχόντουσαν στην παραλία στην Πάτρα (κάτι ειχε παίξει με ένα μηχάνημα , δεν θυμάμαι πολλά αλλα γλίτωσα με μερικά ράμματα γιατι πανικοβλιθικα και όπως πήγα να σηκωθώ με χτύπησε κ με άφησε αναίσθητο χτυπώντας με στο πίσω μέρος του κεφαλιού , δηλαδή αν είχα σηκωθεί γρηγορότερα και έβρισκε λαιμό θα είχα μείνει εκεί ). Αλλη φορά για μερικά εκατοστά δεν με έκανε αλοιφή νταλίκα ενα πρωί που περνούσα πεζός ενα δρόμο χωρίς ορατότητα .

αν κάτσεις και το σκεφτείς η ζωή δεν ειναι δεδομένη , στο τσακ μπορεί να πεθάνεις ανα πάσα στιγμή 

γιαυτό δεν έχω όρια , δεν έχει ουσία να στέρησε εμπειρίες για ένα καλύτερο μέλλον οταν αυτό το μέλλον ειναι μονο στην φαντασία. Θα πεθάνω όρθιος 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...