Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκάει πριν λίγο περιπολικό με φάρο κτλ, κατεβαίνει ο Κάλαχαν την περιοχής με ένα μωβ κινητό (σχόλια για αλλά κινητά από παλιά θα φέρουν μπαν) και μου ζητάει να του βγάλω κάτι φωτό από μέσα που τραβήξανε έναν σκύλο που τον πυροβόλησαν. 

 

6 καλές φωτό και καμιά 10αριά αποτυχημένες που δεν ξέρανε πως δουλεύει. Ο ουρανός, κάτι δέντρα, κάτι σελφιε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Που να ξέρουμε τι χρωμα ήταν το παλιο κινητό του; Εσυ πλεον τι χρώμα κινητο έχεις; :-D

 

Ελα, δωσε λινκ απο το sextape ήταν αναμεσα στις σελφις και το αντέγραψες καταλάθος στο πισι σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The pale emperor ίσως το καλύτερο album του Manson. Ψιλοψήνοναι για το lp

Ότι χρώμα κι αν έχει το κινητό του, εμείς τον προτιμάμε με χαρούμενη/ χρωματιςτή θήκη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ θέλω να κάνω ερώτηση πολιτικού περιεχομένου αλλά απαγορεύεται . Όποιος είναι σχετικός , ας μου στείλει ΠΜ .

 

Εκτώς και αν το γράψω πολυ απέξω απέξω .

πες μου οτι θες να ρωτήσω και βαράω τηλέφωνο στον Πρωθυπουργό , ότι ώρα κ να είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κουτή ερώτηση της νύχτας: Θέλω να πάρω έναν σκληρό δίσκο για να τον έχω 2ο στο πισι(μηχανικός, 500g, sata)...

 

...από που αγοράζουμε δίσκους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Η κουτή ερώτηση της νύχτας: Θέλω να πάρω έναν σκληρό δίσκο για να τον έχω 2ο στο πισι(μηχανικός, 500g, sata)...</p>

<p> </p>

<p>...από που αγοράζουμε δίσκους;</p>

 

Από το ποιο φτηνό μαγαζί στο skroutz.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 παρα σημερα.Ξεκιναω να παω στην δουλεια.Εχει αναψει πρασινο φαναρι σε διασταυρωση στην Θηβων και παω να περασω απεναντι για να κατεβω στο ρευμα προς Πειραια.Και ξαφνικα βλεπω 1 μαλακα να περναει μπροστα μου τουλαχιστον με 80-100χμ ανεβαινοντας την Θηβων με κοκκινο για να προλαβει.Για λιγα δευτερολεπτα θα με εστελνε στον αλλο κοσμο.

 

Ενιωσα τυχερος οταν περασα απεναντι.Μου φανηκε σαν ψεμα και οτι η διαφορα μεταξυ ζωης και θανατου ειναι 1 λεπτη γραμμη.Θα με εκοβε στα 2,.Πσοστο επιβιωσης μηδαμινο.Θα ηθελα να τον σκοτωσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...