Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Τα mega νήματα, όταν μιλάμε για πληροφορίες κι όχι στυλ ΟΟΤ, δύσχρηστα μου φαίνονται, από ένα σημείο και μετά. Δεν είναι ρεαλιστικό να λες στον άλλο "α, πριν 100 μηνύματα υπήρχε νομίζω κάτι σχετικό, ψάξε να το βρεις". Το παρατηρώ στα ταξίδια, λ.χ., πόσες φορές ρωτάνε για Πράγα, κι έχει δώσει ορισμένες επικές απαντήσεις ο Lucifer αν θυμάμαι καλά, αλλά πώς να τις εντοπίσεις; Προσπαθούσα τώρα με την αναζήτηση και δεν τα κατάφερα.

 

Βέβαια, το να υπάρχει συμμαζεμένο νήμα στη δεύτερη σελίδα και να ξεκινάς καινούργιο, αυτό είναι άλλη ιστορία, εκεί στέλνετε αναφορά και γίνεται η συνένωση σε πρώτη ευκαιρία. Όπως κι έγινε, εν προκειμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτες οι ιστοριες από creepypasta rituals είναι πολύ εθιστικες ρε γαμωτο....δεν το βλέπω να κοιμάμαι :P

ξεραθηκα στον υπνο τελικα...

μερες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε μια ούτε δυο αλλά 3 τρίχες σε cream crackers.....Να πάω στο supermarket ή να το ξεχάσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινω να τσεκαρω τιμη απο κατι βιβλια , και ενα τριτομο (καμια 1200 σελιδες συνολικα ) στο amazon κανει λεει 350 ΛΙΡΕΣ

 

Τα μαλλια μου πεσανε πρωινιατικα (χτυπα ξυλο)

 

Παω για θειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινω να τσεκαρω τιμη απο κατι βιβλια , και ενα τριτομο (καμια 1200 σελιδες συνολικα ) στο amazon κανει λεει 350 ΛΙΡΕΣ

 

Τα μαλλια μου πεσανε πρωινιατικα (χτυπα ξυλο)

 

Παω για θειο

Επιστημονικά/τεχνικά/πανεπιστημιακά τόσο φτιάνουν γιατί οι δάσκαλοι/καθηγητές/συγγραφείς βασίζονται στο ότι πρέπει να τα αγοράσεις(είτε γιατί στο επιβάλει το Πανεπιστήμιο,είτε γιατί είναι οι μόνοι που έχουν βιβλιογραφία σε έναν ειδικευμένο τομέα)...

Νταβατζιλίκι κοινώς και οι περισσότεροι εξ'ημών με τα πειρατικά την βγάλαμε(ή στην χειρότερη μεταχειρισμένα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ούτε μια ούτε δυο αλλά 3 τρίχες σε cream crackers.....Να πάω στο supermarket ή να το ξεχάσω?

Ω. Θεε.  Μου.. 

 

Παρε τηλ την εταιρεία που τα παράγει.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστημονικά/τεχνικά/πανεπιστημιακά τόσο φτιάνουν γιατί οι δάσκαλοι/καθηγητές/συγγραφείς βασίζονται στο ότι πρέπει να τα αγοράσεις(είτε γιατί στο επιβάλει το Πανεπιστήμιο,είτε γιατί είναι οι μόνοι που έχουν βιβλιογραφία σε έναν ειδικευμένο τομέα)...

Νταβατζιλίκι κοινώς και οι περισσότεροι εξ'ημών με τα πειρατικά την βγάλαμε(ή στην χειρότερη μεταχειρισμένα).

 

καλύτερα μεταχειρισμένα (προσωπικά) παρά ηλεκτρονικά (δεν με βολεύει το διάβασμα στον υπολογιστή)

 

αλλά απο την άλλη οκ , καταλαβαίνω ότι έριξαν άπειρο κόπο για να το γράψουν , δεδομένου οτι αποτελεί ειδικού τομέα σύγγραμα , αλλά στις 350 λίρες πιο πιθανό τί είναι , να το αγοράσει κάποιος ή να το κατεβάσει ;

Αν το αντιληφθούν ίσως καταλάβουν οτι με καλύτερη τιμή θα κερδίσουν και οι 2 πλευρές περισσότερα .

 

 

ΕΝΤΙΤ

 

2340 σελίδες εν τέλει συνολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

go go go

 

 

Ω. Θεε.  Μου.. 

 

Παρε τηλ την εταιρεία που τα παράγει.  

Πήγα supermarket και μου έδωσαν δωροεπιταγή 50 ευρώ.

Not bad i suppose.

Μαύρες κατσαρές τριχούλες.....στα πράσινα cream crackers για να το έχετε στα υπόψιν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα μεταχειρισμένα (προσωπικά) παρά ηλεκτρονικά (δεν με βολεύει το διάβασμα στον υπολογιστή)

 

αλλά απο την άλλη οκ , καταλαβαίνω ότι έριξαν άπειρο κόπο για να το γράψουν , δεδομένου οτι αποτελεί ειδικού τομέα σύγγραμα , αλλά στις 350 λίρες πιο πιθανό τί είναι , να το αγοράσει κάποιος ή να το κατεβάσει ;

Αν το αντιληφθούν ίσως καταλάβουν οτι με καλύτερη τιμή θα κερδίσουν και οι 2 πλευρές περισσότερα .

 

 

ΕΝΤΙΤ

 

2340 σελίδες εν τέλει συνολικά

 

Ουτε εμενα με βολευε αλλά αφου εριξα αρκετά λεφτά σε βιβλία και επειδη δεν πηγαινε αλλο το ξεκινησα.. Δεν ειναι τόσο δύσκολο αλλά οι πειρασμοί ειναι μεγαλύτεροι αφου ο chrome ειναι ενα κλικ μακρυά. :-D Επίσης με βολεψε πολύ το διάβασμα σε ταμπλετ αλλα εκείνο που μου έκανε τεραστια εντυπωση ηταν το διάβασμα σε e-reader (kindle) που τα εσπαγε. Βεβαια η αισθηση του χαρτιου δεν αναπληρώνεται με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα supermarket και μου έδωσαν δωροεπιταγή 50 ευρώ.

Not bad i suppose.

Μαύρες κατσαρές τριχούλες.....στα πράσινα cream crackers για να το έχετε στα υπόψιν. 

 

Ω ρε φίλε...

Κρατάς τις τρίχες, τις πας στην εταιρεία, απαιτείς τεστ dna να δούμε σε ποιόν ανήκουν. muahahah.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε μια ούτε δυο αλλά 3 τρίχες σε cream crackers.....Να πάω στο supermarket ή να το ξεχάσω?

 

η εικονα μονο...

 

Μπαινω να τσεκαρω τιμη απο κατι βιβλια , και ενα τριτομο (καμια 1200 σελιδες συνολικα ) στο amazon κανει λεει 350 ΛΙΡΕΣ

 

Τα μαλλια μου πεσανε πρωινιατικα (χτυπα ξυλο)

 

Παω για θειο

 

της μ#$@#$ τους

 

Επιστημονικά/τεχνικά/πανεπιστημιακά τόσο φτιάνουν γιατί οι δάσκαλοι/καθηγητές/συγγραφείς βασίζονται στο ότι πρέπει να τα αγοράσεις(είτε γιατί στο επιβάλει το Πανεπιστήμιο,είτε γιατί είναι οι μόνοι που έχουν βιβλιογραφία σε έναν ειδικευμένο τομέα)...

Νταβατζιλίκι κοινώς και οι περισσότεροι εξ'ημών με τα πειρατικά την βγάλαμε(ή στην χειρότερη μεταχειρισμένα).

 

της μ#$@#$ τους^2

 

Ουτε εμενα με βολευε αλλά αφου εριξα αρκετά λεφτά σε βιβλία και επειδη δεν πηγαινε αλλο το ξεκινησα.. Δεν ειναι τόσο δύσκολο αλλά οι πειρασμοί ειναι μεγαλύτεροι αφου ο chrome ειναι ενα κλικ μακρυά. :-D Επίσης με βολεψε πολύ το διάβασμα σε ταμπλετ αλλα εκείνο που μου έκανε τεραστια εντυπωση ηταν το διάβασμα σε e-reader (kindle) που τα εσπαγε. Βεβαια η αισθηση του χαρτιου δεν αναπληρώνεται με τίποτα.

 

σκεψου να ειχαμε και tinder εδω...

 

 

Μπροστά.

 

:shock:  :blink:  :eek:

 

Πήγα supermarket και μου έδωσαν δωροεπιταγή 50 ευρώ.

Not bad i suppose.

Μαύρες κατσαρές τριχούλες.....στα πράσινα cream crackers για να το έχετε στα υπόψιν. 

 

μονο;

 

in other news

απο ποιητες για ποιητες 

https://soundcloud.com/newyorker/listen-to-philip-levine-read-the-future

 

Σπερες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπροστά.

Το ρεφρέν μου θύμισε λίγο nsync

Εντάξει 15 χρόνια διαφορά

Κάνει Live εμφανίσεις να τον δούμε?  :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...