Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και τι σε σταματαει αδελφμ?μια πτηση μακρια ειναι το τσικακι.

 

Ο νίκοτς είχε υποσχεθεί πως θα χρηματοδοτήσει ένα ταξίδι για τον τζι άλκη,για μένα και για τον ίδιο (τα τρία μας δηλαδή) στη Γιαπωνία. Καταλαβαίνεις πως υπό τις παρούσες συνθήκες και ενόσω το προαναφερθέν ταξίδι είναι ακόμη στα χαρτιά, οποιαδήποτε άλλη πτήση του νίκοτς θα συνιστούσε πρόκληση η οποία θα τον εξέθετε ανεπανόρθωτα στα μάτια όλων. Προφανώς το γνωρίζει αυτό ο νίκοτς, γι' αυτό και δεν έχει ανταποκριθεί στο κάλεσμα της Σελενίτσας της Γκόμεζ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πραγματιστής ιζ δε γουόρντ. Συνεννοημένοι είναι όλοι αυτοί, γράφτο :shifty:

Παιζει, κανεις δεν απαντα.

 

Ασχετο, σημερα μου βγηκε η πιστη, τι το θελα και πηγα στη δουλεια ναουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο νίκοτς είχε υποσχεθεί πως θα χρηματοδοτήσει ένα ταξίδι για τον τζι άλκη,για μένα και για τον ίδιο (τα τρία μας δηλαδή) στη Γιαπωνία. Καταλαβαίνεις πως υπό τις παρούσες συνθήκες και ενόσω το προαναφερθέν ταξίδι είναι ακόμη στα χαρτιά, οποιαδήποτε άλλη πτήση του νίκοτς θα συνιστούσε πρόκληση η οποία θα τον εξέθετε ανεπανόρθωτα στα μάτια όλων. Προφανώς το γνωρίζει αυτό ο νίκοτς, γι' αυτό και δεν έχει ανταποκριθεί στο κάλεσμα της Σελενίτσας της Γκόμεζ.

 

Τώρα γιατί μου θύμισες τις Γιαπωνέζες βραδιάτικα και με αναστατώνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβλεπα διάφορα στο youtube και έπαιζα λίγο με το "αυτόματο" της ανάλυσης. Και τώρα δεν μου εμφανίζει την επιλογή για 1080π/ Απλώς γράφει 360π και 720π. Τα υπόλοιπα απλώς εξαφανίστηκαν. (Μιλάω για βίντεο που όντως έχει 1080π).

 

Έκλεισα τον browser και τον ξανάνοιξα, έσβησα όλα τα cookies του youtube αλλά η μαλακία δεν άλλαξε.

 

 

Καταραμένη google, έχεις γαμηθεί στις μαλακίες, και όσο πάει κάνεις ακόμα περισσότερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο τελειωμένο πορνοstreamάδικο να επισκεφτείς, καλύτερο player απ'το youtube θα'χει.

 

Ναι ισχύει γιατί τα πορνοsite χρησιμοποιούν adobe flash player ενώ το youtube HTML5. Το flash player είναι πιο ελαφρύ και χρησιμοποιεί λιγότερους πόρους του συστήματος. O ΗΤML5 χρειάζεται πολύ δουλειά σε αυτό το τομέα. O flash player όμως απο την άλλη είναι τέρμα τρύπιος σε θέματα ασφαλείας και θέλει να τον αναβαθμίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.facebook.com/video.php?v=1561606800750869

 

Για ένα ευχάριστο ξύπνημα!

 

Proceed with caution...

Δεν θέλω να ξέρω που βρήκες τέτοιο βίδεο προσβολή στην ανθρώπινη Αισθητική και Γούστο. :mellow:

Ντροπή,τούτο μόνο σου λέω.Ντροπή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...