Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσπαθώ να κατεβάσω αυτό το βίντεο αλλά αυτά τα κωλοplugin μαλακίζονται τελείως (παρότι σε άλλα βίντεο δουλεύουν, για κάποιο ανεξήγητο λόγο). Έχω δοκιμάσει 2 plugin, ένα που λέγεται ummy και ένα savefrom.net αλλά δεν.

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

 

rutracker.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοραστης: 'ελα πουλας ταδε'

εγω: 'ναι'

'κάνεις καλυτερη τιμη;'

'ισως'

'δωσε μου κατι να δουλεψω' (give me something to work with)

 

λοιπον αυτο παιζει να ειναι χειροτερο απο το η λασπη χτυπησε τον ανεμιστήρα (shit hits the fan)...

 

 

Μερες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βόρειοι με εμπειρία από το κιτρινομάγαζο:

To e-shop όταν κάνεις παραγγελία με διανομή στο σπίτι, τα περνάει τα δέματα πρώτα από το τοπικό υποκατάστημα πριν στο φέρουν; Κι αν ναι -που δεν ακούγεται κι εντελώς παράλογο από μόνο του στην τελική, για εκτός Αθηνών- γιατί στον κόρακα δείχνει το status ότι το στέλνουν στης Σταυρούπολης κι όχι στης Χαριλάου που είναι το κοντινό μου; Eίναι κουλό το σύστημα τους ή θα μετανιώσω την ώρα και τη στιγμή που έσπασα τον αιώνιο κανόνα να μην ψωνίσω από δαύτους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις 2 τελευταιες φορές που πήρα κατι είχε παει στη Σταυρουπολη, βεβαια εμενα ετσι και αλλιως πηγαινει εκει γιατι ειναι πιο κοντα. Τωρα το καταστημα της Σταυρουπολης ειναι καινουριο και αρκετά μεγαλο και ίσως εξυπηρετεί σαν αποθήκη (δεν θυμαμαι το καταστημα στη Χαριλαου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, είδα σε φωτο ότι της Σταυρούπολης φαίνεται μεγάλο κι οπότε ίσως μάλλον θεωρείται το "κεντρικό" της πόλης, αλλά πάλι κουλό μου κάνει. Αναρωτιέμαι αν, πάει εκεί>μετά θα το τρέχουν στης Χαριλάου>και από 'κει διανομή σε μένα, ή πάει Σταυρούπολη>σε μένα; με μόλις 2 υποκαταστήματα στην πόλη μου κάνουν ολίγον ποντιακές οι επιλογές των ενδιάμεσων απο(ή)/στάσεων και στις δύο περιπτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι θα κάνουν απευθείας διανομή απο Σταυρούπολη, δεν έχει νόημα να πάει Χαρίλαου. Γιατί δεν τους παίρνεις ένα τηλέφωνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της Σταυρούπολης δεν το γνωρίζω αλλά αν είναι καινούριο όπως λέει ο Crisxxx και μεγάλο
με πάρκινγκ είναι ότι πρέπει για να παραλάβεις κάτι που έχει όγκο ή και όχι . Στο e-shop
που υπήρχε παλιά ανατολικά στην Καραμανλή και τώρα έχει μεταφερθεί στην Αλ.Σταύρου

σε βγαίνει ο πάτος να βρεις να παρκάρεις αν πρέπει πάρεις αυτοκίνητο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την περιέργεια/σε κουβέντα να βρισκόμαστε, δεν βρίσκω νόημα για τηλ. επί του παρόντος μιας που είναι στο δρόμο, απ' όπου θέλουν ας το φέρουν αρκεί να το φέρουν και να μην έχουν κάνει καμιά μλκ και μείνει εκεί για παραλαβή από λάθος ενώ έχω επιλέξει διανομή. Δλδ αν δω να παγώνει το στάτους αφού φτάσει εκεί, τότε ναι, θα πέσει τηλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...