Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Προσπαθώ να κατεβάσω αυτό το βίντεο αλλά αυτά τα κωλοplugin μαλακίζονται τελείως (παρότι σε άλλα βίντεο δουλεύουν, για κάποιο ανεξήγητο λόγο). Έχω δοκιμάσει 2 plugin, ένα που λέγεται ummy και ένα savefrom.net αλλά δεν.

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

http://www.clipconverter.cc/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το έκανες και σου δούλεψε; Δεν ξέρω αν το έκανα σωστά αλλά μου βγάζει "This video is age restricted!" και δεν προχωράει...

 

Τι να σημαίνει τώρα αυτό; :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το έκανες και σου δούλεψε; Δεν ξέρω αν το έκανα σωστά αλλά μου βγάζει "This video is age restricted!" και δεν προχωράει...

 

Τι να σημαίνει τώρα αυτό; :fear:

 

Ωπ ναι και μενα αυτο μου βγαζει. Περιεργο, αυτο το σαητ με εχει βγαλει ασπροπροσωπο πολλακις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπογραφή μου τα λέει όλα. Θα κοπούν πολλά κωλαράκια από εδώ και πέρα.

κάνε την ψυχή τους να κοπεί στα δύο σαν τις φλέβες τους και παρακολούθησε το αίμα σαν συντριβάνι να εκτοξεύεται και να δίνει γιορτινό ρυθμό κάτω απο το φως της πανσελήνου αλλάζοντας χρώματα σαν βουβό ουράνιο τόξο, μέσα στην σιωπή της νύχτας 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε την ψυχή τους να κοπεί στα δύο σαν τις φλέβες τους και παρακολούθησε το αίμα σαν συντριβάνι να εκτοξεύεται και να δίνει γιορτινό ρυθμό κάτω απο το φως της πανσελήνου αλλάζοντας χρώματα σαν βουβό ουράνιο τόξο, μέσα στην σιωπή της νύχτας 

 

 

 

αν κόψει αρτηρία θα πεταχτεί αίμα , όχι φλέβα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κόψει αρτηρία θα πεταχτεί αίμα , όχι φλέβα .

την επόμενη φορά που θα μου πάρουν αίμα θα στο γράψω σε βίντεο να δεις τι συμβαίνει όταν τραβάνε την σύριγγα

θυμάσαι τα νεροπίστολα που ειχαμε μικροί ?  έχω ακόμα , πιτσιλάω αίμα τις νοσοκόμες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κατεβάσω αυτό το βίντεο αλλά αυτά τα κωλοplugin μαλακίζονται τελείως (παρότι σε άλλα βίντεο δουλεύουν, για κάποιο ανεξήγητο λόγο). Έχω δοκιμάσει 2 plugin, ένα που λέγεται ummy και ένα savefrom.net αλλά δεν.

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Εναλλακτικά υπάρχει και αυτό: http://convert2mp3.net/en/

Το έκανες και σου δούλεψε; Δεν ξέρω αν το έκανα σωστά αλλά μου βγάζει "This video is age restricted!" και δεν προχωράει...

 

Τι να σημαίνει τώρα αυτό; :fear:

Α μπλοκάρει το κατέβασμα επειδή υπάρχει ο ηλικιακός περιορισμός...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαμβάκι δεν έχετε στην Πάτρα;

έχει ρα αλλα όποτε πάω στο συγκεκριμένο lab ειναι δυο νοσοκόμες στην ηλικία μου πάνω κάτω που μάλλον κάνουν πρακτική γιατι παίρνουν αίμα και οι δύο μαζί και τρώνε κοκομπλόκο και με κοιτάνε αντί να βάζουν το βαμβάκι , λες κ είμαι αξιοθέατο 

φταίει που ανεβάζω κ εγώ πίεση και γινόμαστε χάλια 

με τα αίματα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικά υπάρχει και αυτό: http://convert2mp3.net/en/

Α μπλοκάρει το κατέβασμα επειδή υπάρχει ο ηλικιακός περιορισμός...

Δοκίμασα καμιά δεκαριά σάιτ αλλά τα μισά σου λένε ότι υπάρχει ο κωλοπεριορισμός(λες και είναι τσόντα ξερωγώ) ενώ τα υπόλοιπα απλώς δεν δουλεύουν και σου λένε ότι το βίντεο δεν βρέθηκε...

 

2015 εν τω μεταξύ :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...