Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πέθανε προχτές η καθηγήτρια των γερμανικών μας. Μεγάλη γυναίκα και οικογενειακή φίλη. Συζητάω με την αδερφή μου στο viber για την κηδεία:

emQm9iL.jpg

 

Την αναγνώρισα παρά το blur, αυτό μόνο σου λέω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dude Σαβούρες.Να μην έχω το τηλέφωνο του pantelwolf που έχει διδακτορικό στο μπάζωμα για πασάρισμα.

 

 

 

Κάποιος δεν πήγε σχολείο?

 

agora15feb8.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το χτυπήσω ένα συγκεκριμένο γκομενάκι που μου έχει μπει στο μυαλό αλλά ζήτημα να έχουμε μιλήσει 4-5 φορές και αυτό από λίγο ή να το πάω χαλαρά και ότι και όποια κάτσει; Γιατί έρχεται όρεξη και ενέργεια και κάπου θα πρέπει να την διοχετεύσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το χτυπήσω ένα συγκεκριμένο γκομενάκι που μου έχει μπει στο μυαλό αλλά ζήτημα να έχουμε μιλήσει 4-5 φορές και αυτό από λίγο ή να το πάω χαλαρά και ότι και όποια κάτσει; Γιατί έρχεται όρεξη και ενέργεια και κάπου θα πρέπει να την διοχετεύσω.

Πέτα του τα brownies του Thresh και μετά χτύπα το μέχρι να ματώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κατεβάσω αυτό το βίντεο αλλά αυτά τα κωλοplugin μαλακίζονται τελείως (παρότι σε άλλα βίντεο δουλεύουν, για κάποιο ανεξήγητο λόγο). Έχω δοκιμάσει 2 plugin, ένα που λέγεται ummy και ένα savefrom.net αλλά δεν.

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα παίζει θέμα με την χρονική διάρκεια. Ψάξε στο google για site που κάνουν αυτήν την δουλειά. Άντε μη κοιμάσαι, ξύπνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...