Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τετοια μαγαζιά με τέτοια νοοτροπία με κάνουν να θέλω να ξεράσω. Να με πληρώναν να πάω η ακόμη καλυτερα να με δίναν τζάμπα κοκτειλζ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

νικο(τς) σε λατρεύω

 

*would bang

 

Αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις

Pantelwolf

Volume #9567

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τετοια μαγαζιά με τέτοια νοοτροπία με κάνουν να θέλω να ξεράσω. Να με πληρώναν να πάω η ακόμη καλυτερα να με δίναν τζάμπα κοκτειλζ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ  :mad:

Πασο. 

 

Αν και προσωπικα να σου πω την  αληθεια δεν το εμβαθυνω τοσο. Βρηκε ενα καλο μαρκετινιστικο κολπο, τραβηξε την προσοχη μου, θα παω να δω τι παιζει οπως θα πηγαινα στο οποιοδηποτε μπαρακι της Αθηνας που θα με τραβαγε η εισοδος του ξερωγω και αν δεν, φευγω. Αυτο πανωκατω :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χάζευα σε ενα ξένο forum και είχε sub-forum με φωτογραφίες απο γκόμενες-γυναίκες τους γυμνές 
θα μου πείτε σιγά που ξέρεις οτι ειναι δικές τους 
εμμ σε δυο-τρεις περιπτώσεις τουλάχιστον ηταν αποδεδειγμένο αφου τις έβγαλαν μπροστά στις οθόνες των pc (μετά το έκλεισα γιατι είχα problem κ αποφευγω το φαπφαπ  πριν την προπόνηση Δευτέρας )
πολυ προχωρημένα τα ξένα forums
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εχει να κανει ζτον άνθρωπο πζηλε. Εμενα κάτι τέτοια ξεφτυλίκια με κανουν να θελω να ξεράσω απτις μυτες

True dat

 

Και μια που τα λεμε, για ριξε μια που ειναι το μπαρακι που εβαλες φωτο στο αλλο νημα γιατι φαινοταν να εχει ωραιο στυλ. Αν και αυτα τα ποτηρια τα εχω συναντησει στο Sq στην Πραξιτελους, αλλα για το υπολοιπο δεν ειμαι σιγουρος :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πρώτη φορά κοίταξα κώλο σε άντρα. ο πιο "χούφτωσε με κώλος" πέρασε μπροστά μου στο σινεμά. #γιατίθεέ

 

 

:confused:

Πλάκα μας κάνεις καλέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...