Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εχεις 2 φαινομενικα ολοιδια προιοντα(μακιγιαζ)με μικρη διαφορα τιμης και η απαντηση της πωλήτριας στο πια ειναι η διαφορα (κοιτώντας τα νύχια της <_< ):"το δευτερο ειναι καλυτερο" και φευγει.χαιρω πολυ χαιροπουλος...

σημερα με μια αναζητηση στο ιντερνετ δεν βρηκα ουτε μια ψυχη που να απαντα στο ερωτημα.το μισω οταν συμβαινει αυτο...

ρίξε ένα σπόιλερ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα για πούδρες? Θα με πάρουν με τις πέτρες! Απο Mac είναι. Η μία prep prime cc πούδρα σε neutralize και η set πούδρα από τα pro σε soft yellow(ή κάπως έτσι).

 

υγ. first world problems....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θάνατος στον gabe και στον Βαρουφάκη.Ξεφτιλίκια το steam store ......είχε βρε αδερφέ ένα standard χαρτζιλίκι(50 ευρώ τον μήνα) και  τώρα όλα untradeable......όλα.

Gatokoritso μην κολλάς άνοιξε θέμα όπως είσαι.Η δικιά μου χώνει max και το αδερφάκι vichy δοκίμασε τες αν και παίζει να είναι ελάχιστα πιο τσιμπημένες.

Viper

Τι παίζει? έχω canary/πέιλ-μουν και είναι όλα οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου πει καποιος ΓΙΑΤΙ τα αδεια μπουκαλια για κρεμοσαπουνο ειναι ΟΟΟΛΑ μάπα ενώ το αγορασμενο με το σαπουνακι μεσα ειναι πάντα καλοοοο;;; Ε;;;Ε;

 

Δε θελω ρε αδερφε να εχω το πλαστικο το παλμολιβ αλλά το ωραιο που πηρα σετακι με το άλλο για οδοντόκρεμες. ΓΙΑΤΙΙΙΙ; Γιατι οσα εχω παρει και τωρα και στο παρελθον βγαζουν με χάλια τρόπο το σαπουνι απο μεσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα για πούδρες? Θα με πάρουν με τις πέτρες! Απο Mac είναι. Η μία prep prime cc πούδρα σε neutralize και η set πούδρα από τα pro σε soft yellow(ή κάπως έτσι).

 

υγ. first world problems....

 

Αυτό ειναι σοβαρό, να κάνουμε Poll. 

 

Παντωςεδωπουταλέμε, η 1η πρέπει να ειναι σαφώς καλύτερη γιατι εχει και αυτό το Neutralize που ειναι σημαντικο, αντίθετα με αυτή τη yellowkaposetsi που φανερώνει καταγωγή από Κινα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαλόνικα, σε τι καταστήματα να πάω ρε καρντάσια για να βρω κάνα καλό μάλλινο φουτεράκι. Στα Breshka, Pull&Bear και H&M όλο κάτι ψεύτικα βρίσκω πολύ λεπτά. Είπα να αναβαθμιστώ λίγο στα ρούχα και να πάρω κάνα καλό αλλά να μην μου φύγει και ο κούκος περιστέρι. Μαξ 40 ευρώ δλδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Viper

Τι παίζει? έχω canary/πέιλ-μουν και είναι όλα οκ.

 

εβαλα αλλα παλι 99% βαρεσε

 

 

δεν δειχνει να κανει κατι...

 

edit

ολα π%$^@$% τα εκανε...

 

Γαβ

 

korean masterrace και τα σχετικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@revolver πρέπει να είναι κίτρινη για απλή έχω από mufe.

@chris η ανάλυση σου είχε καλύτερα επιχειρήματα από τη πωλητρια/makeup artist!

Τρολακια!Δεν ανοίγω θέμα :P

 

@mary1 έχεις ακούσει το απέξω μπελα μπελα και από μέσα κατσιβελα?

 

@GreekMonkey δοκίμασες κάνα m&s, massimo dutti?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα για πούδρες? Θα με πάρουν με τις πέτρες! Απο Mac είναι. Η μία prep prime cc πούδρα σε neutralize και η set πούδρα από τα pro σε soft yellow(ή κάπως έτσι).

 

υγ. first world problems....

η μεν είναι για να διορθώνει τον τόνο στην προκείμενη κοκκινίλες

η άλλη για να σου κρατάει πιο πολύ το μακιγιαζ(απο ιδρωτα λιπαροτητα κλπ  )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...