Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 κάνεις unlike-unfollow whatever οτιδήποτε group/fb page έχει σχέση με σειρές για να μην τρως spoilers για θανάτους κλπ και σκάνε προτεινόμενες δημοσιεύσεις απο σελίδες που δεν έχεις ξαναδεί καν και σε ενημερώνουν ποιος πέθανε 
fuck yeah , spoiler evolution 

τέσπ , γκαλημερα :"3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κατεβάζω skysaga 

μου ήρθε beta inv

 

τι γινεται με τα minecraft based παιχνιδια; Eιχα αγορασει καποτε την alpha εκδοση του cubeworld. Απογοητευτικό.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, προτείνω μισή-μισή αργία. Μισή πέμπτη μισή παρασκευή. Ώστε, και να μην πάω στην δουλειά πέμπτη απόγευμα, και να μην πάω σχολείο παρασκευή πρωί. Ε; Τι λές;;;

 

 

Ημιμετρο. Αργία από πεμπτη μετά τη 1 το μεσημερι και όλη την παρασκευή.

 

Και είμαστε σίγουροι ότι κάθε χρονιά θα είναι πέμπτη; χο χο χο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.nooz.gr/entertainment/mataionontai-oles-oi-parastaseis-sto-8eatro-reks

 

Ο ένας λέει είμαστε νόμιμοι ο άλλος λέει δεν έχω δει νοικια από το 12...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυσαξαμε στο γράψιμο. Καιρος για ενα speedrun στο re1

 

 

Μέρες

Άσε τις μ@λ@κίες και δες τι παίζει με το δέμα.

1d8.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάω να μου βγάλουν τα ράμματα πίσω απ το αφτί και στη γάμπα γιατι ειχα κάνει αφαίρεση κρεατοελιών και ήμουν κανα 4-5 ώρες μέχρι να μπω , μπαίνω και κάνει 1 λεπτό να μου τα αφαιρέσει ...-.- χριστοπα και άγιος ο θεός τους με το σύστημα με τις εταιρίες για ραντεβού που μπλέξανε πάλι τα ραντεβου και έκλεισαν 2-3 ημερών όλα την ίδια μέρα ,  αλλα οκ τουλάχιστον έβγαλε αίματα στη γάμπα και το βλέπω οτι τρέχει κάτω απο τη γάζα πάνω στη φόρμα , όπως έβγαινα απο το νοσοκομείο και ρίχνω κάτι κραυγές πολέμου στα γαλλικά  που με κοίταξαν μέχρι και τα περιστέρια . Νιώθω πολυ ελευθερος τον τελευταίο καιρό , μπορώ να ρίξω βρισίδια ανάμεσα σε κόσμο , να με κοιτάξουν ολοι και να τους πω τι κοιτάτε ρε μαλάκες? και να μη νιώσω ντροπή , ενω συνήθως το έκανα και μετά έλεγα οτι ειναι λάθος, έχω αποδεχθεί το θυμό μου και τις εκρήξεις και νιώθω άλλος άνθρωπος , μου λένε οτι ειμαι σαν άλλος άνθρωπος

ε και μπαίνω στο λεωφορείο και όπως κάθομαι με σκουντάει μια γνωστή και οπως γυρνάω και την κοιτάζω μου φάνηκε οτι ομόρφυνε πολύ τελευταία 

89b139200c80dd8dfe7d3c6e951f8dbc.jpg

 

τι γινεται με τα minecraft based παιχνιδια; Eιχα αγορασει καποτε την alpha εκδοση του cubeworld. Απογοητευτικό.. 

δεν με ενθουσίασε ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχω τρελή ενέργεια και δεν ξέρω που να την βγάλω θα έκανα σεξ αλλα δεν έχω με πια έχω τρελαθεί σήμερα να πάω και για δευτερη προπόνηση θα πάω και να περπατήσω λίγο και ας ματώνει το πόδι κλαιν ελεγα να κοιμηθώ αλλα δεν μου κολλάει ύπνος τώρα πρέπει να βρω να κανω κάτι γιατι έχω και εκνευρισμό και γενικά είμαι ενα κοκτέικλ έτοιμο να εκραγεί 
χτύπησα και δυο καφέδες πριν 

------

up--->

ούτε μια αναπάντητη  :mellow:

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτιμότερο θα ηταν να πάρω τηλ κανένα call girl αλλα η κρίση μας έχει γονατίσει 
ρε βαριέμαι τους περισσότερους φίλους/γνωστούς , λες και δε θέλουν να κουνηθούν , ακόμα και για καφέ να ειναι να πας αμα χρειαστεί να πάρουν λεωφορείο ή να περπατήσουν λιγο τους πονάει ο κώλος τους 
λεω σε εναν πάμε ρε μαλάκα για κανα καφέ σήμερα να δουμε κανα κώλο και μ λέει άραξε ρε , θα μπουμε fb να μιλήσουμε , έχω να σου πω
λελ 

φακιν φάγκιτσ εβριγουερ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τρελή ενέργεια και δεν ξέρω που να την βγάλω θα έκανα σεξ αλλα δεν έχω με πια 

 

Πάρε τηλ την όμορφη γνωστή και πιείτε τον επόμενο καφέ παρεούλα.

 

 

 

 

B9mAOj3CcAAF4KA.jpg:large

 

 

 

 

 

in other news

 

ποσο αργο ειναι αυτο το foobar?

Επισης

εχουμε κανα music palyer/manager που να εξαγει σε φακελο και οχι σε usb/cd?

 

 

Σπερες αγαπουλες που θελατε να πατε για τρεξιμο αλλα αρχισε να βρεχει και σας την χαλασε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις 2 φαινομενικα ολοιδια προιοντα(μακιγιαζ)με μικρη διαφορα τιμης και η απαντηση της πωλήτριας στο πια ειναι η διαφορα (κοιτώντας τα νύχια της <_< ):"το δευτερο ειναι καλυτερο" και φευγει.χαιρω πολυ χαιροπουλος...
σημερα με μια αναζητηση στο ιντερνετ δεν βρηκα ουτε μια ψυχη που να απαντα στο ερωτημα.το μισω οταν συμβαινει αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...