Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακόμα να έρθει από Γερμανία?

 

νασκασω σουλεω

 

old greek villager mode off

 

in other news

 

εγραψα 15 σελιδες σε 2 ημερες και εχει κολλησει το μυαλό μου.

 

 

#dafaq

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 στο φαρμακείο απόσο ξέρω έχει ^, είχα ξεχάσει πως την λένε 
έχε χάρη που δεν καπνίζω αλλιώς ποιος τη χε και τη βαλεριάνα 
θα πάρω μέχρι να βρω κανα λαδάκι να λαδώνω τη διάθεση μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει τρελή εργασία(μου μένει η μισή) με προθεσμία το ΜΕΘΑΥΡΙΟ και κουτουλάω από τη νύστα. Αύριο μάθημα 9-4 και το βράδυ έχω κανονίσει με φίλους και γκομενάκια(σιγά που θα το χάσω). Αν έχει κάποιος λύση, I'm more than glad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει τρελή εργασία(μου μένει η μισή) με προθεσμία το ΜΕΘΑΥΡΙΟ και κουτουλάω από τη νύστα. Αύριο μάθημα 9-4 και το βράδυ έχω κανονίσει με φίλους και γκομενάκια(σιγά που θα το χάσω). Αν έχει κάποιος λύση, I'm more than glad.

φυσικά 

 

coce.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει τρελή εργασία(μου μένει η μισή) με προθεσμία το ΜΕΘΑΥΡΙΟ και κουτουλάω από τη νύστα. Αύριο μάθημα 9-4 και το βράδυ έχω κανονίσει με φίλους και γκομενάκια(σιγά που θα το χάσω). Αν έχει κάποιος λύση, I'm more than glad.

 

Ξυπνας αυριο στις 2 για να εισαι φρεσκαδούρα για τα γκομενάκια. Αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα έχει ως αρχική συνθήκη ότι μάθημα, εργασία και γκομενάκια είναι αναπόφευκτα, πρέπει να πραγματοποιηθούν. Η τομή των συνόλων τους δεν είναι το κενό, πωςτολένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kurwa kurwa στον Alpha χαχαχαχα

 

Παίζει τρελή εργασία(μου μένει η μισή) με προθεσμία το ΜΕΘΑΥΡΙΟ και κουτουλάω από τη νύστα. Αύριο μάθημα 9-4 και το βράδυ έχω κανονίσει με φίλους και γκομενάκια(σιγά που θα το χάσω). Αν έχει κάποιος λύση, I'm more than glad.

Περιορίζεις τον ύπνο στο ελάχιστο που μπορείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Tι του λες μωρε του ανθρωπα? 

Vocals_ πεσε κοιμησου και αυριο που θα γυρισεις στις 5 πες, ξεκινα σα μανιακος να κανεις την εργασια. Βγες με τα γκομενακια κατα τις 11 ξερωγω και μεθαυριο πριν δωσεις την εργασια καντης ενα double check και εισαι αρχοντας.

 

Νah screw it δε βγαινει, δικιο εχει το Παοκι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοκαλζ μην τους ακους. Σε 5 χρόνια που θα εισαι ανεργος γερομπισμπικης και τα μονα γκομενάκια που θα παιζουν θα ειναι σε φωτογραφίες στο ιντερνετ θα μετανιώνεις τη στιγμή που αφιερωσες χρόνο για ενα μαθημα που σε οδηγεί με μαθηματικη ακριβεια στο πτυχιο, επομένως και στην ανεργία, και όχι στα γκομενάκια. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...