Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

 

Ρε δεν μας χέζετε λέω εγώ. Πίσω στο βασίλειο σας αμα σας ενοχλούμε. Και με μαλλί λάδι θα βγω και με βρώμικα ρούχα αμα λάχει και έχω δουλειά.

 

 

Ε καλα δε θα σας σκοτώσουμε κιολας, απλως θα σας κρίνουμε σιωπηλα (ενιοτε και ηχηρα) :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν μας χέζετε λέω εγώ. Πίσω στο βασίλειο σας αμα σας ενοχλούμε. Και με μαλλί λάδι θα βγω και με βρώμικα ρούχα αμα λάχει και έχω δουλειά.

 

 

post-269357-0-77064400-1423662925_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό^

όποτε μπαίνω σε μμμ και βρωμάει κόσμος μου έρχεται σχίζα 

οι χειρότεροι όλων ειναι οι γέροι (γενικά) και οι παχύσαρκοι το καλοκαίρι 

 

Αυτό^

Ακριβώς .

Πήρα το λεωφορειο προχθές και ήταν ένας χοντρός γύρο στα 25 και σκυλοβρώμαγε.Μπλιαχ .Την επόμενη φορά θα τον βρίσω και δε με νοιαζει τίποτα.

Αλλα γέρους δε τους βρίζεις τώρα οπως και να χει.ειναι σε κρίσιμη ηλικια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΨΑΧΝΩ επειγόντως φυσικό ηρεμιστικό , κάτι να σε καλμάρει σε ρόφημα , πείτε καμια ιδέα 
 

Αυτό^

Ακριβώς .

Πήρα το λεωφορειο προχθές και ήταν ένας χοντρός γύρο στα 25 και σκυλοβρώμαγε.Μπλιαχ .Την επόμενη φορά θα τον βρίσω και δε με νοιαζει τίποτα.

Αλλα γέρους δε τους βρίζεις τώρα οπως και να χει.ειναι σε κρίσιμη ηλικια

δεν βρίζω κόσμο επειδή βρωμάει , αλλα αν με προσβάλει/κοντράρει κάποιος δε πα να ειναι και παππάς έχει φάει παναγία κατακέφαλα (το έκανα προσφάτως και μια γριά που ηταν δίπλα του στο λεωφορείο κόντεψε να λιποθυμήσει , μάλλον πιστεψε οτι είμαι ο διάολος). 
αλλα όχι ρε βλάκα , δε βάζεις τις φωνές στο πιτσιρίκι επειδή δε σηκώθηκε να κάτσεις.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλεριανα.δεν κανει και θαυματα.εγω την ανακατευω με λιγο χαμομηλι γιατι βρωμαει απιστευτα.μιλαμε για μποχα οχι αστεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλεριανα ειναι καλή αν εχεις αποφασίσει να χαλαρώσεις και εσυ, απο μόνη της δεν κανει απολυτως τιποτα. Εχω δοκιμασει αρκετές φορές και σε μεγάλες ποσότητες, ειδικα όταν την αλλη εχω πολύ πρωινό ξυπνημα, οταν ημουν αρκετά τσιτωμένος δεν εκανε τιποτα, όταν ξάπλωνα και προσπαθούσα να χαλαρώση έκανε δουλιτσα. 

 

Κατα τα αλλα, συμφωνω, όποιος παρει μολις την ανοιξει ας παρει μια βαθια εισπνοή απο το σακουλάκι. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό. Αυτό ακριβώς

 

σπερες

Μεσιέ πακέτο/δέμα εσείς δεν πρέπει να μιλάτε  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε με και ειμαι να σκασω σουλεω...

Ακόμα να έρθει από Γερμανία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...