Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα πως????

 

Ξερεις μωρε, ερχεσαι απο εξω, μπαινεις βιαστικά να παρεις κατι στο ψυγειο και βαζεις και τα κλειδια. Απλα πράγματα, καθημερινά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τείνω προς τον υγιεινισμό (Sic). To κακό είναι ότι ο χώρος μαστίζεται από χίπηδες, συνομωσιολόγους, και πάσης φύσεως ανώμαλους...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ ας πέσουν ο σκοπός είναι να μην βγει λάδι. Να υπάρχει ένας έλεγχος της προκοπής το έχουν ξεφτυλισει οι ελβετοί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ αυτό ισχύει, έχω βάλει τα παππουτσια μου μια φορά

<p>Εγώ είχα βάλει το σώβρακο στο γκριλ. Σε ψυγείο ποτέ δεν έβαλα κάτι</p>

 

νταξει το τερματισατε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβλεπα στον ύπνο μου την Scully απο xfiles hottest-gillian-anderson-photos.jpg οτι ήταν σε φάση superman και πέταγε μέσα σε ενα απομονωμένο  εργοστάσιο . Προσπαθούσε να μαζέψει γρήγορα τις κούτες με τα εκρηκτικά και τον οπλισμό πριν πλακώσουν οι κυβερνητικοί και εγώ την είχα στήσει σε ενα παράθυρο με ενα rpg σε περίπτωση που δω μαύρο βανάκι/τζιπάκι etc

σε μια φάση γυρίζει και μου λέει η τύπισσα , "ποτέ δεν ήθελα αυτές τις δυνάμεις , ήθελα απλά κάποιος να με αγαπήσει"
και γυρνάω κ της λέω "γάμα την αγάπη , εγώ πάντα ήθελα δύναμη, αυτός ειναι ο σκοπός μου"
εκείνη την ώρα σκάνε τα μαυρα τζιπάκια και βγαίνει απο μέσα ενας τύπος σαν τον πράκτορα απο το matrix και με πυροβολάει στο κεφάλι απο απόσταση δεν ξέρω κ εγώ πόσο με περίστροφο , aimbot ο τύπος ,,
ακούω τη Scully σε ενα slow motion "NNoOoOoOo" και τότε σηκώνομαι επάνω , βγάζω απο την τσέπη ενα digivice a1372913c3aaa113253ff1f15197d5ab12315523 και μεταμορφώνομαι σε λυκάνθρωπο , ορμάω, με πυροβολούσαν και δεν ένιωθα πόνο ,  τους σκοτώνω όλους και στο τέλος μου λέει η scully "τελικά ήσουν εξωγήινος.........."

ξύπνησα με ενα πονοκέφαλο χεσεμέσα κ αναρωτιέμαι στα πόσα έτρεχε ο εγκέφαλος μου όταν κοιμόμουν , αυτόματο OC 
τα πάντα έμοιαζαν τόσο αληθινά  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...