Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες στην εξόρμηση σήμερα με τον ορειβατικό. 9 ώρες περπάτημα βαρβάτο σε χιόνι με μεγάλη κλίση σε όλη την διάρκεια. Ξύπνημα στις 5:30 το πρωί. Εντάξει, θα κοιμηθώ σαν να μην υπάρχει αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άμα έχω χάσει το φλασάκι μου θα πάθω εγκεφαλικό. Μόλις πριν 2 ώρες το χρησιμοποίησα για να πάω κάτι αρχεία σε μια δουλειά και τώρα που ψάχνω δεν το βρίσκω.

 

Πήρα φλασάκι των 8γ και κάπου χάθηκε το γαμήδι. Αλλά λέω γίνονται αυτά. Μετά παίρνω των 16 για να το αντικατστάσω και χάθηκε και αυτό υπό αρκετά ανεξήγητες συνθήκες. Και πριν από 1,5 μήνα παίρνω με 30 γιγα για να είμαι και άνετος και τώρα παίζει να χάθηκε ενώ ξέρω ακριβώς μέχρι και σε ποια τσέπη το είχα βάλει και τι ώρα

 

 

 

1342391852angry-shaking-l.png

 

 

Άκυρο, τελικά ήταν δίπλα από το πληκτρολόγιο...

Μήπως σου ευχήθηκε και τίποτα η μάνα σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πούστικο... Το USB!

 

 

104 λεπτά για να αλλάξω ενα εισιτήριο... Μου ζήτησαν κάτι παραπάνω από ότι το είχα αγοράσει... Τους ευχαρίστησα και αγόρασα ένα καινούριο στη μισή τιμή...

 

Καρδούλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφή Τσιγκέλι. Περιοχή δεν ξέρω, κοιμόμουν στο λεωφορείο και τις δυο φορές. Θα τα δω αύριο αυτά.

Ωραιο συμβολο παντως εχετε . Συμβολικος ο τραγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Άκυρο, τελικά ήταν δίπλα από το πληκτρολόγιο...

welcome to my life. :P

 

μια φορα ειχα κανει ανω κατω το σπιτι για το κινητο και τελικα ηταν στη τσεπη του φουτερ που φορουσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

normal people try to put me down 
the see me equal like a dog with syndrome down 
i see them evil getting up my midle finger 
like the golden dawn the call me nigger...
but... im white.. like cocaina having sex out of athena !
making music with my butt looks a like rainbow κ άσπρα κρίνα 
σουζη τσούζη αυτή η σκύλα με τον ένα κ τον άλλο να τα τσούζει 
call me killah ψυχοπάθια κ R-X-δίλα, αντιπάθια προς τα πλήθοι μου τη λούζει 
μου τη γλύφει την προσπάθεια.. για να πάω μπροστά... και μας κοιτά.. ο θεός...μας ...προσκυνά να να να να να να τουρουμ μμμμ τουρουμμμ μμ μ μ μ 
 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα φλασάκι των 8γ και κάπου χάθηκε το γαμήδι. Αλλά λέω γίνονται αυτά. Μετά παίρνω των 16 για να το αντικατστάσω και χάθηκε και αυτό υπό αρκετά ανεξήγητες συνθήκες. Και πριν από 1,5 μήνα παίρνω με 30 γιγα για να...

All these money, wasted...

 

Also

 

Το bigstack υποτίθεται οτι δίνει 5tb τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μια φορα ειχα κανει ανω κατω το σπιτι για το κινητο και τελικα ηταν στη τσεπη του φουτερ που φορουσα....

 

μια φορά είχαμε πάει ταβέρνα με την γνιέκαμ να μπεκρουλιάσουμε, είχαμε κάτι στεναχώριες. Πριν από αυτό είχαμε πάει Πράκτικερ και φορτώσαμε ένα σωρό μαλακίες, γλάστες, καρέκλες για το μπαλκόνι, διακοσμητικά, τέτοια. Το αμάξι με ριγμένα τα πίσω καθίσματα, τίγκα. Τρώμε πίνουμε τρώμε πίνουμε, πάω να πληρώσω, δεν βρίσκω πορτοφόλι στο μπουφάν. Η γνιέκα δεν έχει πορτοφόλι. Ψάχνω ψάχνω, τίποτα. Στο αμάξι θα έπεσε, λέω, πάω στο αμάξι, ψάχνω, ξεφορτώνω, της πουτάνας. Τίποτα. Πω πω, λέω, ρόμπα θα γίνουμε στον ταβερνιάρη, πώς διάολο να το κανονίσουμε, να του αφήσω την άδεια του αμαξιού ή κάτι μέχρι να του φέρω τα λεφτά. Τι είναι αυτό εδώ στην εξωτερική τσέπη του μπουφανίου μου όμως; Α, το πορτοφόλι μου! Γι αυτό δεν το έβρισκα, πάντα το βάζω στην εσωτερική. Αυτισμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσίπρας δεν είπε ότι θα αφοπλίσει τα ματ;

Περιμένει να ξοδέψουν πρώτα όλα τα δακρυγόνα που έχουν στις αποθήκες;

 

Μερος του αφοπλισμού ειναι, τα πετάνε. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...