Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Στα πλαίσια της ισότητας των φύλων περίμενα χαρακτηριστικότερη αντίδραση , ξενέρωσα (κουτουλίδι πχ)

 

Κατά τα άλλα , κοντό μαλλί , ριγμένο βυζί , φωνακλού , χαρακτηριστική περίπτωση κουκουετζούς λεσβίας .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πλαίσια της ισότητας των φύλων περίμενα χαρακτηριστικότερη αντίδραση , ξενέρωσα (κουτουλίδι πχ)

 

Κατά τα άλλα , κοντό μαλλί , ριγμένο βυζί , φωνακλού , χαρακτηριστική περίπτωση κουκουετζούς λεσβίας .

 

 

γιατι, ο αλλος δεν ηταν κουκουετζης επαναστατης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ηξερα καν οτι υπηρχε τετοια subgenre...

:unsure:

Από τα χειρότερα subgenre μπορώ να πω.

 

Πάντως μακρύ το χεράκι της τύπισσας και εάν ήταν άλλοι θα την είχαν ξαπλώσει σε dt.

Αμφότεροι(και το γενικότερο λούμπεν γύρω τους) χαρακτηριστικοί τύποι εμετικών κομματόσκυλων.

Με τις υγείες μας όσοι το φάγαμε στην μάπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πλαίσια της ισότητας των φύλων περίμενα χαρακτηριστικότερη αντίδραση , ξενέρωσα (κουτουλίδι πχ)

 

Κατά τα άλλα , κοντό μαλλί , ριγμένο βυζί , φωνακλού , χαρακτηριστική περίπτωση κουκουετζούς λεσβίας .

αυτός πιο πολύ εακίτης φαίνεται

 

Μέσα έπεσες :D

Εαακίτισα αυτή, Κνίτης αυτός.

Βασικά της λέει στο 1:47 "πάρε το στριγκάκι σου και κάνε το σφεντόνα" οπότε είναι κι αυτός μλκας προφανώς, αντέδρασε κι αυτή υπερβολικά απ' την άλλης μιας και μπορούσε να τον ξεφτυλίσει και χωρίς χαστούκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα έχω χάσει το φλασάκι μου θα πάθω εγκεφαλικό. Μόλις πριν 2 ώρες το χρησιμοποίησα για να πάω κάτι αρχεία σε μια δουλειά και τώρα που ψάχνω δεν το βρίσκω.
 
Πήρα φλασάκι των 8γ και κάπου χάθηκε το γαμήδι. Αλλά λέω γίνονται αυτά. Μετά παίρνω των 16 για να το αντικατστάσω και χάθηκε και αυτό υπό αρκετά ανεξήγητες συνθήκες. Και πριν από 1,5 μήνα παίρνω με 30 γιγα για να είμαι και άνετος και τώρα παίζει να χάθηκε ενώ ξέρω ακριβώς μέχρι και σε ποια τσέπη το είχα βάλει και τι ώρα
 
 
1342391852angry-shaking-l.png


Άκυρο, τελικά ήταν δίπλα από το πληκτρολόγιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει να αισθανεσαι σαν να κρατιεσαι επι 2ωρο για κατουρημα και δε μπορεις επειδη εισαι στο αμαξι και οδηγας και επιτελους ανακουφιζεσαι σπιτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...