Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπέροχος, έπαιρνε τηλέφωνα ανήλικες από τις φυλακές και έκανε phone sex.

 

Δλδ πόσο πριβέ είναι οι τηλεφωνικοί θάλαμοι στη φυλακή που μπορείς να τρομπάρεις κι όλας.

Από κινητό το έκανε ρε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς το λινκ που το πάταγες και σου άνοιγε 30 καρτέλες με γάτες εύκαιρο; Ή κανα παρόμοιο;

 

Αν είναι για εχθρό, αυτό εδώ.

Μη το πατήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το σκέφτηκα αυτό σαν εναλλακτική άμα δεν βρω το λινκ με τις καρτέλες αλλά πρόκειται για άτομα με διψήφια ηλικία οπότε δεν λέει.

 

Που είναι ο Σλιπ όταν τον χρειάζεσαι


"Ανώδυνη" φάρσα θέλω να κάνω αλλά δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το birdman. Μετά από το αρχικό wtf με μια μίνι αναζήτηση online όλα μπήκαν στη θέση τους. δεν θέλω να ξανακούσω για αυτή τη ταινία για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα. Με πλήγωσε βαθύτατα ούτε βαθμολογία ούτε τίποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Okay. Όταν έβαλα την asop, έχω μόνο μια επιλογή για ringtone και είναι universal. Δηλαδή, σε call, SMS, social media, Skype υπάρχει ο ίδιος ήχος χωρίς η δυνατοτα διαφοροποίησης. So, αλλαζω rom ή υπάρχει application που να μου δώσει αυτές τις έξτρα επιλογές;

 

Περιεργο αυτο που λες. Το λογικο ειναι πως το Call Ringtone το θετεις απο τα settings της συσκευης, το sms ringtone απο τα settings του sms app και για τα social μεσα απο τo αναλογο app.

Έχει κανείς το λινκ που το πάταγες και σου άνοιγε 30 καρτέλες με γάτες εύκαιρο; Ή κανα παρόμοιο;

http://images.4channel.org/f/src/funniest%20sound%20ever.swf

MHN το πατησετε στο ασχετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιεργο αυτο που λες. Το λογικο ειναι πως το Call Ringtone το θετεις απο τα settings της συσκευης, το sms ringtone απο τα settings του sms app και για τα social μεσα απο τo αναλογο app.

 

Μιλάς για τα settings? γιατι αν μιλάς για το settings, το μόνο που εχω ειναι: settings>audio profiles>profiles>voice call ring tone/ video call ring tone...

 

So, αλλάζω rom η παίζει και αλλος τρόπος?

 

 

Μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Wtf τι ρομ εβαλες? Στην πρωτη περιπτωση μιλουσα για τα Settings>Device>Sound αλλα μαλλον ειναι θεμα της rom η διαφορα. Υπαρχει 3rd party app που κανει ακριβως αυτο που ζητας (εχει δλδ λιστα των εφαρμογων σου και επιλεγεις ηχο για την καθε μια) αλλα δεν μπορω με τιποτα να την θυμηθω. Επειδη η αλλαγη rom παραειναι δραστικο μετρο για κατι τετοιο, ανοιξε θεμα στο mobile software και στανταρακι καποιος θα στο βρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέθηκε πιτόγυρο και σάλτσες πάνω στο παρμπρίζ του αυτοκινήτου μου. Έσκασαν από τον 1ο ή 2ο όροφο της πολυκατοικίας μου. Δε ξέρω αν έγινε επίτηδες ή αν είχε γίνει κώλος απ'το ποτό κανένας. Όπως και να 'χει, σε περίπτωση μη συνεργασίας για τον καθαρισμό ή/και τσαμπουκάδων, που αναπόφευκτα θα οδηγήσει σε αφαίρεση σωματικών μελών με ιαπωνικό σπαθί, πόσο είναι η φυλάκιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...