Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα μια τσάντα πλάτης στα 75 ευρώ. Έχει χωρητικότητα 55 λίτρα, είναι αδιάβροχη, έχει τσέπες, φερμουάρ, κορδόνια τα πάντα όλα. Η βλακεία είναι ότι την πήρα για την ορειβασία. Μετράει για πολυήμερες εκδρομές ή εκδρομές με σκηνές, sleeping bang κτλ, αλλά δεν είναι και ότι καλύτερο για απλές εύκολες εξορμήσεις.

 

Να την κρατήσω; Λέτε να τα βγάλει τα λεφτά της έστω και με το πέρασμα των χρόνων; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αγόρασα μια τσάντα πλάτης στα 75 ευρώ. Έχει χωρητικότητα 55 λίτρα, είναι αδιάβροχη, έχει τσέπες, φερμουάρ, κορδόνια τα πάντα όλα. Η βλακεία είναι ότι την πήρα για την ορειβασία. Μετράει για πολυήμερες εκδρομές ή εκδρομές με σκηνές, sleeping bang κτλ, αλλά δεν είναι και ότι καλύτερο για απλές εύκολες εξορμήσεις.

 

Να την κρατήσω; Λέτε να τα βγάλει τα λεφτά της έστω και με το πέρασμα των χρόνων; 

 

Για πολυημερες ορειβασίας μετράει, για μονοήμερες χρειάζεσαι μια πιο ελαφριά 25-35lt. 

Είναι ιδέα μου ή κάθε χρόνο το βρακι πάει λίγο πιο κάτω?

:P

 

Χαλαρώνει το λάστιχο. :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σχολικές τι χωρητικότητα έχουν; Γιατί μια που έχω, δεν γράφει και τα πράγματα για μια μονοήμερη δεν τα χωράει όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συγκεκριμενοποιησε λιγο τι θελεις να μαθεις. Η απαντηση ειναι των εφαρμογων του συστηματος και των 3rd party apps αλλα δεν ξερω αν βοηθαω.

Okay. Όταν έβαλα την asop, έχω μόνο μια επιλογή για ringtone και είναι universal. Δηλαδή, σε call, SMS, social media, Skype υπάρχει ο ίδιος ήχος χωρίς η δυνατοτα διαφοροποίησης. So, αλλαζω rom ή υπάρχει application που να μου δώσει αυτές τις έξτρα επιλογές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεύθερος ο Κατσούλας, hail Satan.

 

απολύθηκε από τις αγροτικές φυλακές Αγιάς των Χανίων και σύμφωνα με πληροφορίες, εμφανίζεται υποχρεωτικά δυο φορές τον μήνα στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής του, εκτός Λεκανοπεδίου Αττικής, παρακολουθείται διακριτικά από τις αρχές και του έχει απαγορευτεί η έξοδος από την χώρα. Να σημειωθεί ακόμα ότι περιορισμένο είναι και το δικαίωμα στις επαφές του, καθώς πριν από τέσσερα χρόνια είχε εμπλακεί σε υπόθεση τηλεφωνικής σεξουαλικής παρενόχλησης.

 

ομόνοια-νούμερο από πάκι problem solved

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέροχος, έπαιρνε τηλέφωνα ανήλικες από τις φυλακές και έκανε phone sex.

 

Δλδ πόσο πριβέ είναι οι τηλεφωνικοί θάλαμοι στη φυλακή που μπορείς να τρομπάρεις κι όλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...