Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και φυσικά ήρθε το πλήρωμα του χρόνου και πέταξα λίγο μετά το πρώτο αεροπλανικό δυστύχημα με μικρό αεροπλάνο (40 θέσιο ελικοφόρο) που ταλαντευόταν άσχημα έτριζε κλπ και στα 30 λεπτά πτήσης δεν σταμάτησα τα πατερημά από μέσα μου.

Αν δεν είχατε ποτάμι από κάτω, μη φοβού... :P

 

#toosoon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πως γίνεται να έχουν πέσει 5 ρημαδοεπιβατικά σε 10 μήνες;

 

Γιατί οι αεροπορικές της Ασίας είναι της πλάκας; Γενικά οι Ασιάτες έχουν ένα θέμα με την πτήση, εδώ ολόκληρη Ιαπωνική Αυτοκρατορία, οι πιλότοι της πέφτανε σε Αμερικάνικα πλοία. Καλύτερα να επικεντρωθούν στις χερσαίες μετακινήσεις. Στα τρένα είναι καλοί, ελπίζω να προλάβω να δω σιδηροδρομική γραμμή που θα συνδέει Αμερική με Ευρώπη-Ασία με υποβρύχιο τούνελ. Θα είναι πολύ φίνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οι αεροπορικές της Ασίας είναι της πλάκας; Γενικά οι Ασιάτες έχουν ένα θέμα με την πτήση, εδώ ολόκληρη Ιαπωνική Αυτοκρατορία, οι πιλότοι της πέφτανε σε Αμερικάνικα πλοία. Καλύτερα να επικεντρωθούν στις χερσαίες μετακινήσεις. Στα τρένα είναι καλοί, ελπίζω να προλάβω να δω σιδηροδρομική γραμμή που θα συνδέει Αμερική με Ευρώπη-Ασία με υποβρύχιο τούνελ. Θα είναι πολύ φίνο. 

 

 

 

my sides in outer space και τα σχετικα.

 

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σλιπ θα μπορουσες να αφιερωσεις 5 λεπτα να δεις ενα βιντεο θα ηθελα πολυ την αποψη σου

Ναι, μπορώ αρκεί να μην έχει να κάνει με ζώα (sloths εξαιρούνται) ή να δείχνει κάτι που θα με κάνει trigger.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη και με τόσα "διάσημα" δυστυχήματα πάλι ο αριθμός των νεκρών/πτήση είναι ελάχιστος.

Εάν βάλεις και το ότι οι κανόνες της ΕΕ είναι εξαιρετικά αυστηροί και δεν πετάν εταιρίες μάπες στους Ευρωπαϊκούς Ουρανούς τότε πάμε στο μηδαμινό ποσοστό ένας Έλληνας εντός Ευρώπης να πεθάνει από αεροπορικό δυστύχημα.

Η περίπτωση φυσικά πάνω από την Ουκρανία δεν μετράει γιατί έγκειται σε εμπόλεμη περιοχή.

 

Επίσης οι καμικάζι δεν έχουν τίποτα να κάμουν με τα αεροπορικά δυστυχήματα της πολιτικής αεροπορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

my sides in outer space και τα σχετικα.

 

Φυλλάδια Ιαπωνικής προπαγάνδας κατά τον Β'ΠΠ (extreme dank warning)

 

απλά θέλω τη γνώμη σου για το παρακάτω φαινόμενο που δεν έχει εξαλειφθεί ακόμα.

 

Έχω γράψει κάποια πράματα στο παρελθόν μεταξύ σοβαρού και αστείου, γενικά δε συμφωνώ, αλλά βρίσκω την "εξάλειψη" λίγο σκληρή λύση για το πρόβλημα αυτό. Δε θα πω ψέματα, δε με χαλάει να βλέπω μια ωραία γυναίκα να κουνιέται έτσι, αλλά μέχρι εκεί. Από κει και πέρα πρέπει να δοθούν στα παιδιά, όσο μεγαλώνουν, εναλλακτικές στη μπουζουκό-τουμπερλέκο-κλαρινό μουσική. Να έρθουν σε επαφή με κλασσικούς συνθέτες πρώτα απ' όλα και ύστερα με νεότερους ποιοτικούς, Έλληνες και μη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=hvn2UObYSsI

Δοκίμασα goji berry....σαν σταφίδα με περισσότερο άρωμα αλλά λιγότερο γλυκό.Approved i think.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥ@#!Η, επιτέλους έχω σήμα μέσα στο σπίτι... Μόλις πέρασα απο wind σε vodafon με μισό πάγιο, διπλάσιο χρόνο ομιλίας και ΣΗΜΑ στο ΣΠΙΤΙ. 

 

Εντωμεταξύ χθες είχα 5 κλήσεις απο wind και όταν το σήκωσα η τύπισσα μόνο που δεν με έβρισε επειδή δεν ήθελα να ακούσω την αντιπρόταση της. ΔΕΝ θέλω ρε αδελφέ, ποιο είναι το θέμα σου; Φτιάξε καμια κεραία και μετα μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί δεν την τρόλαρες;;;

"Ναι πάτα το μηδέν! Δε σε ακούω καλά!!!"

"Μισό, να ανέβεις στην ταράτσα να φτιάξεις την κεραία!"

"Συγνώμη κυρία μου, δε σας ξέρω! Πως μου μιλάτε έτσι! Δε σας θέλω- Δε σας θέλω!!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει σε μια φάση έλεγα να μπώ σε αυτήν την διαδικασία αλλα μετα λέω Σκέψου πως του κυνηγάνε κι αυτούς για να προσπαθούν τόσο απεγνωσμένα να κλείσουν ένα συμβόλαιο. Την λυπήθηκα να σου πώ την αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...