Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξερει κανεις απο ισοτιμια ευρω δολλαριου; Θα ξαναπεσει το ευρω ή τσαμπα περιμενω να τα τραβηξω απο το paypal? Γμτ γιατι δε τα τραβηξα τη κυριακη......γιατιιιιιιιι; :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks gatokoritso. Ε εντάξει δε θα περιμένω το 2016 για να τραβήξω το χρήμα. Αλλά in yo face mr smod :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εικονα ειναι αυτη?

βαλε ενα gif της προκοπης..

 

Ε, παρακαλώ. Εσύ σαν αδιαμφισβήτητη τσαρίνα των gifs έχεις εκατοντάδες αποθηκευμένα σε απόθεμα. Εγώ μαζεύω άλλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Αναρωτιέμαι τι data εχει στα data της...

 

In other news

 

Έχουμε λεφτα

 

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/oikonomia/49874/reuters-treis-ellinikes-trapezes-prosefygan-ston-ela

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το ποιο γλυκό ζουμπουρλουδικο φουντωτό σκυλάκι με τρία πόδια. Είμαι σίγουρη ότι αν το έβλεπε η evabb θα την εστελνε στα επείγοντα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις απο ισοτιμια ευρω δολλαριου; Θα ξαναπεσει το ευρω ή τσαμπα περιμενω να τα τραβηξω απο το paypal? Γμτ γιατι δε τα τραβηξα τη κυριακη......γιατιιιιιιιι; :cry:

Η διαφορά από την Κυριακή ειναι κάτι λιγότερο απο 0.015€. Πόσα δις μεταφέρεις με PayPal για να κάνει διαφορά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η εξεταστικη παει χαλια

 

Πρυτανευει το εντονο στρεςς λογω πιεσης απο το σπιτι να τελειωσω γρηγορα συν του οτι διαφοροι φιλοι συμφοιτητες βλεπεις κοντευουν να τελειωσουν και εσυ (εγω) ακομα .

Αποτελεσμα, δε μπορω να διαβασω , εχω χασει καμια 5 κιλα , χλωμιασα και την αλλη φορα πηγα για εναν καφε και τρομαξανε επεθδη ετρεμα και ημουν ποκυ χλωμος .

Ελλειψη συγξεντρωσης και αδυναμια αφομοιωσης . Σε σημειο να σκεφτομαι την επθσκεψη σε ειδικο για διαχειριση στρεςς και επειδη σου μπαινει στο μυαλο οτι κατι δε παει καλα,εχεις προβλημα.

Για να την ψευδο-παλεψω παιρνω καθε μερα βιταμινες,απειρο καφε φιλτρου και ενιοτε οταν με πιανει ριγος, κανα ντεπον.

 

Αυτα τα ωραια φιλοι μου καλοι .

 

Και αυτα ειναι φαυλος κυκλος γιατι αποτελεσμα σχεδον μηδεν .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...