Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ρε ρε ρε, να πω. Εχει συναντηση σημερα το απογευμα. Θα ερθετε ή μπα?

 

Ναι, ειμαι that guy που θα κανει πως δεν καταλαβε οτι δεν γραψατε στο νημα της συναντησης επειδη δε θελετε να ερθετε και το κανει ακομα πιο awkward για ολους :P :p

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήγαν οι μπαοκτζιδες να πλάκωσουν τους ανήλικους παίχτες του ολυμπιακού; <br><br><br> In other news<br><br> Γυρνάμε απο την δραχμή, βγάζουμε το hl3, το κοστολογουμε σε δραχμές και είμαστε debt-free...

 

Δεν ήμουν παρών όπως και οι περισσότεροι εξάλλου,ωστόσο αν έγινε κάτι έγινε απο τους ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΠΑΟΚτσήδες , την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ χρονική στιγμή του αγώνα με τα παιδάκια .

 

Συγκεκριμένα και πιθανότατα απο κάφρους γονείς ΠΑΟΚτσήδων παιδιών μαζί με οργανωμένους , πεταμένους απο την χωρίς νόημα ζωή τους , κάφρους-αποβράσματα οπαδούς

 

Ντροπή και όνειδος (οπως γραφεται τεσπα) για τον ΠΑΟΚ τετοιες συμπεριφορες.

Αυτοί δεν ανήκουν στο φίλαθλο κοινό.

Εντιτ

 

ΑΝ οντως συνεβησαν ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 γαυροΑΡΔ, πες πες κάτι θα μείνει

 

 

Από το πρωί κυκλοφόρησε η... είδηση ότι οπαδοί του ΠΑΟΚ πήγαν στην Μηχανιώνα και προκάλεσαν επεισόδια σε βάρος 8χρονων παιδιών από τις ακαδημίες του Ολυμπιακού στη Θεσσαλονίκη.

Πηγές από τη Μηχανιώνα αναφέρουν ότι αυτά τα επεισόδια έγιναν μόνο στη φαντασία της ΠΑΕ Ολυμπιακός, που τα "μοίρασε" από το πρωί στις ιστοσελίδες.

Γεγονός είναι πως στη Μηχανιώνα, ο τοπικός Ποσειδώνας αρνήθηκε να συνεργαστεί με τις ακαδημίες του ΠΑΟΚ και ο προπονητής της ομάδας επέλεξε να ξεκινήσει μία άτυπη και κρυφή, συνεργασία με τις ακαδημίες του Ολυμπιακού.

Σήμερα στις 9 το πρωί επρόκειτο να γίνει ένα τουρνουά στη Μηχανιώνα, με το παιχνίδι ΠΑΟΝΕ – Ολυμπιακός.

Οπαδοί του ΠΑΟΚ από τον τοπικό σύνδεσμο, ζήτησαν από τους επικεφαλής της ομάδας της Μηχανιώνας και την ΕΠΣΜ, που ηταν συνδιοργανώτρια, να ακυρώσουν το παιχνίδι, διότι όπως είπαν, δεν θέλουν να δουν ερυθρόλευκες φανέλες με το σήμα του Ολυμπιακό στο γήπεδό τους.

Πράγματι, ενημερώθηκαν οι άνθρωποι των ακαδημιών του Ολυμπιακού στη Θεσσαλονίκη ότι το παιχνίδι δεν θα γίνει. Το λεωφορείο έφτασε στο γήπεδο, αλλά τα παιδιά δεν κατέβηκαν και τελικά αποχώρησαν, χωρίς να ενοχλήσει κανείς κανέναν. Στο γήπεδο υπήρχε ένα περιπολικό της αστυνομίας και η τοπική αστυνομία επιβεβαιώνει πως ΔΕΝ έγινε κανένα επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1η βόλτα κοντομάνικη βόλτα 2015 σήμερα :P...

Tο πρωί ήμουν οκ...ε λοιπόν μέχρι το μεσημέρι με είχαν ξεσκίσει τα τετρακέφαλα...ίσα ίσα βγήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλό μήνα :3
 

πόσες μέρες κάνει να περάσει αμα έχεις αφαιρέσει ελιά στη γάμπα και στο σημείο του λαιμού κάτω απ το αφτί εκεί που περνάει μια αρτηρία ή φλέβα , κάτι μεγάλο και όταν μασάς συσπάτε ? ? λέω να πάω για προπόνηση αυριο κ τις έβγαλα προχθές οπότε λεω μη δώσω πίεση και σπάσουν τα ράμματα στο λαιμό γιατι πάντα ανεβαίνει η πίεση μου και πετάγεται 

τι λέτε ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Edit

 

Βλέπω την συνέντευξη του Ιάπωνα που λέει οτι παίρνει την ευθύνη 4 οτι έρθει. Μετά βλέπω την μάνα του να λέει οτι ελπίζει αυτο που έγινε να βοηθήσει με καποιο τροπο τον πλανήτη.

Μετά σκεφτομαι να γινόταν το ίδιο πράγμα σε έναν αμερικανό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν υπευθυνος ενηλιξ κι εγω ηρθα στο αεροδρομιο 1 ωρα πριν την πτηση εστω κι αν ειμαι με χειραποσκευη. Το αποτελεσμα; 3 ωρες καθυστερηση. ΙΝ ΓΙΟ ΦΕΙΣ.

 

Το θετικο, που για να ειμαι ειλικρινης δυσκολευομαι να πιστεψω ειναι πως ανακοινωσαν να παμε στα γραφεια της ryan να παρουμε voucher για αναψυκτικο/σνακ. Οψομεθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...