Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χρόνια Πολλά ριβόρβα! Να τα 100σεις ρε και στα 80 σε ευχομαι με μια κοκκινομάλα 22αρα διπλα. :P

 

 

Σοβαρά τώρα;;;;; Αυτό το πράγμα είναι άνθρωπος;  :whistle:  :whistle:  :whistle:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=781249155299762&set=pb.100002440533254.-2207520000.1422153358.&type=3&theater

Η ερωτηση επρεπε να ναι: Που πουλαν 2-3 τετοιες να βολευτουν μερικοι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά ριβόρβα! Να τα 100σεις ρε και στα 80 σε ευχομαι με μια κοκκινομάλα 22αρα διπλα. :P

 

Εδω ειμαστε γατοκοριτσο. Εσυ πηγες ψηφισες;

 

 

Η ερωτηση επρεπε να ναι: Που πουλαν 2-3 τετοιες να βολευτουν μερικοι;

όμορφη ειναι σε νορμάλ βάψιμο  αλλα έριξε τρελό σοβατεπί + photoshop και μοιάζει σαν πορσελάνη 

no comment 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

viper να μας φέρεις toblerone ρε :)

 

ποτε δεν καταλαβα το κολλημα του γκοσμου με αυτη την μαρκα

 

 

 

κοιτα να δεις που σε λιγο καιρο θα πρεπει να ξερεις mma για να ανεβεις τα σκαλια της εξουσιας...

 

http://venturebeat.com/2015/01/25/ceo-fight-club-why-one-software-exec-became-an-mma-cage-fighter/

 

σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε δεν καταλαβα το κολλημα του γκοσμου με αυτη την μαρκα

γιατι εχεις μια νοστιμη σοκολατα που για να καταφερεις να τη φας πρεπει να σπασεις τα μισα δοντια.ο κοσμος το βλεπει σαν challenge..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το πρωί που πήγα να ψηφίσω ηταν ενας αγχώδης γραμματέας και του έκανα πλάκα 
μου δίνει τα ψηφοδέλτια μια θείτσα μου λέει εσυ εισαι ο... ?? ναιειιιιι της λέω μου τα δίνει κ με κοίταγε λες κ ειμαι περίεργος
μπαίνω στο παραβάν και τους φωνάζω μετά απο κανα 2λεπτο , ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ 5 ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΒΑΖΩ ΕΤΣΙ ??????????!

Ακούω τον τύπο να πετάγεται απο την καρέκλα ΟΧΙ ΟΧΙ 3 ! 3 !!!!! 
ζιιιιιιιιιιιιαααααααααααααχχχχαχαχ κάνω , νταξ μεγάλε καλά που ρώτησα γιατι δε βλέπω οδηγίες χρήσης 

ρίχνω το φάκελο , γυρνάω να φύγω και με κοιτάγανε σα μαλάκες , αλλα η γκομενίτσα απ την απέναντι αίθουσα μου χαμογελούσε 
μάλλον αυτοί ηταν περίεργοι ΜΜΜμμΜμμμΜΜ

βγαίνω να φύγω κ βλέπω ενα μπατσάκο κανα 22-23 χρονών ? μόνος του βολόδερνε 
ρε μπζιλέ σου πω του λέω , έρχεται κοντά με απορία ..

-κάτι μυρίζει , δε πιστευω να το σκασες ε ?...

με κοιτάει σε φάση  :mad:, γελάω κ γυρνάω κ φευγω 

πάει η μάνα μου να ψηφίσει κατα τις 9 και όπως έρχεται μου λέει ενα αστυνομικό είχανε μόνο , ενα παιδάκι πάνω κάτω στην ηλικία σου , που άλλες χρονιές που φέρνανε μέχρι κ φαντάρους  :whistle: και το καψερό ηταν μες τα νευρα , μόνο του το αφήσανε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το λοιπόν, για να μη μου στεναχωριέται ο νίκοτς που δεν μπορεί να πει καλημέρα, έγινε μια προσπάθεια να διαγραφούν τα άμεσα και έμμεσα πολιτικά σχόλια.

 

Εφόσον ξέφυγε κάτι, προσπεράστε το ή ενημερώστε, μην το θεωρήσετε πάτημα να συνεχίσετε στο ίδιο κλίμα.

 

Εάν χρειαστεί να διαγραφούν ξανά πολιτικά μηνύματα, θα τα ακολουθήσουν και οι συντάκτες τους.

 

Βέβαιος για τη συνεργασία σας, ευχαριστώ και καλημερίζω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...