Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα μεγαλώσαμε μαζί... Oh well

 

Δεν τον μηδένισα, moot is moot. Απλά η σχέση του με το site δεν τελειώνει επειδή παύει να είναι admin. Ούτως ή άλλως τον τελευταίο καιρό (μην πω τα τελευταία 2 χρόνια) είχε περιοριστεί σε πιο παρασκηνιακό ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

^ a legend is stepping down

 

In other news

 

Κατεβασα ένα ep του vampire diaries και μπορώ να πω ότι ξαφνιαστικα με την παρακμή του Alaric. Κυκλοφορούσε σεβαστα κομμάτια στο παρελθόν...

Για την σχολή μαγειας δεν το συζητω καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Revolver μην ψωνιστείς με την υπογραφή μου. Δεν είσαι σκληρός για να είσαι μέλος της West Coast κοινωνίας όπως ο Ice Cube και ο Dr.Dre.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ a legend is stepping down<br><br>

In other news<br><br>

Κατεβασα ένα ep του vampire diaries και μπορώ να πω ότι ξαφνιαστικα με την παρακμή του Alaric. Κυκλοφορούσε σεβαστα κομμάτια στο παρελθόν...<br>

Για την σχολή μαγειας δεν το συζητω καν.

Σχολή μαγείας? Wtf?εγώ κατέβασα το τελευταίο αλλά το έχω αφήσει για το σουκου...πάω να δω το ouija.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Revolver μην ψωνιστείς με την υπογραφή μου. Δεν είσαι σκληρός για να είσαι μέλος της West Coast κοινωνίας όπως ο Ice Cube και ο Dr.Dre.

Είναι αναπόφευκτο.

Δεν πίνω γάλα

 

In other other other news

Αν το reddit είναι η επιτομή του κακού χιούμορ τότε το 4chan είναι η μέκα της ηλιθιότητας.

 

http://ideas.ted.com/2015/01/23/want-to-be-happy-slow-down/

Slow down dude.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λέγεται οτι αυτό το κορίτσι αυτοκτόνησε 1 μήνα μετά το βιντεο  :shock:

well , όταν τα κοριτσάκια αυτής της γενιάς ειναι βλαμμένα και οι γονεις τους ηλίθιοι μπορείς να περιμένεις να συμβαίνουν και τέτοια . Βέβαια κάτι τύπους σαν αυτούς που την έφτασαν στην αυτοκτονία ευχαρίστως θα τους ξεκοίλιαζα με τα νύχια μου να τους φορέσω τα άντερα περιδέραιο και με το αίμα τους θα έγραφα στιχάκια 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα μεγαλώσαμε μαζί... Oh well

 

In other news

 

Έστειλα ερώτημα σε δήμο πριν απο ~4ωρες. Πήρα απάντηση πριν απο ~28 λεπτά και δεν ηταν automated.

.

.

.

Κάποια θελει να ανεβεί τα σκαλιά της ιεραρχίας. =]

 

 

α, μου ειχαν ζητησει να τους στειλω κατι χαρτια μεσω email. Tους τα εστειλα. Σημερα. Μου απαντησαν πριν απο ~26λεπτα.  :shock:

Ευρωπη γιναμε μαγκες  :ph34r:

 

 

Σπερες

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ερχεται ειδοποιητήριο απο ΕΛΤΑ

Περιμένω ενα πακέτο με βιβλία και μια θηκη για το κινητό (απο αλλου το καθε πακετο)

 

Το ειδοποιητηριο ειχε τσεκαρισμενο το "ογκώδες" , λεω τέλεια,ηρθαν τα βιβλία

 

Και ήταν η θήκη..

 

Εν τω μεταξυ επειδη πηγα στο κλεισιμο και στα γρηγορα,ξεχασα να ρωτησω αν ειχε και αλλο πακετο για εμενα γιατι τα βιβλια απο αρχες Γεναρη τα περιμενα.

 

Απο Δευτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...