Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

As soon as possible...Τώρα που έκανα αλλαγή την γάζα ευτυχώς δεν φαίνεται πολύ τραγικό. Το πρήξιμο έχει μειωθεί αισθητά κ το νύχι είναι λίγο σκούρο στο κάτω μέρος του. Μια κρέμα που είχα πάρει από Αγγλία, germolene λέγεται, φαίνεται να κάνει δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκατομέρα η σημερινή, με πέθανε η χτεσινή απογευματινή γυμναστική, τι ήθελα την βραδινή & πρωινή...

 

Πονααααααωωωωωωωω παντουυυυυυυ και παίζει να αρρωσταίνω λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες ρε παιδί μου να καταλάβω τί εννοείς.

Ο φαρμακοποιός μου είπε ότι σε άλλους ανθρώπους βγαίνει το νύχι και σε άλλους όχι... (μακάρι να είμαι τυχερή).

 

 

Thanks γατοκόριτσο!! Με παυσίπονα θα είμαι όλη μέρα όπως φάινεται. Χρόνος για γιατρό δεν υπάρχει, είμαι στη δουλειά κ μετά φεύγω για εκλογική εκδρομή στο χωριό.

 

αν σου κάνει υπονύχιο αιμάτωμα πρέπει να πάς να στο "αδειάσουν" κοινώς ,να τσεκάρουν τη μήτρα του νυχιού, αν δεν στο παροχετεύσουν στανταράκι θα πέσει το νύχι και μπορεί να ξαναμεγαλώσει σε 1-2 μήνες

 

Αυτό.

 

Το DIY είναι πυρωμένη βελόνα, τρυπάς νύχι, ζουλάς να βγει το αίμα.

Φυσικά δεν προτείνουμε τπτ τέτοιο κτλ κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#τέλος_εποχής.

Είναι αναμενόμενο τώρα που πλησιάζει πια τα 30 να θέλει να αποστασιοποιηθεί από το 4c, ειδικά αν σκέφτεται μελλοντικές επιχειρηματικές κινήσεις. Έτσι κι αλλιώς πάντα τα άκουγε απ' όλες τις πλευρές για καθετί στραβό. Το να είναι το face του site δεν του πρόσφερε τίποτα.

 

Το tumblr δεν κέρδισε.

 

femdpsS.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα μεγαλώσαμε μαζί... Oh well

 

In other news

 

Έστειλα ερώτημα σε δήμο πριν απο ~4ωρες. Πήρα απάντηση πριν απο ~28 λεπτά και δεν ηταν automated.

.

.

.

Κάποια θελει να ανεβεί τα σκαλιά της ιεραρχίας. =]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...