Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βγαίνω να πετάξω τα σκουπίδια και οπως είμαι στον κάδο βλέπω ενα σκύλαρο να έρχεται επάνω μου τρέχοντας και να γαβγίζει 
του κάνω Αη αη αη αη αη αη αη αααααααααααααααα!!!!!!! και του πετάω τη σακούλα μπροστά του
 επιτόπου γυρνάει κ φευγει σε φάση shit son im outa here και μια γυναίκα με πιτσιρίκι έχει κάτσει και με κοιτάει στην άκρη του δρόμου 

γυρνάω να περάσω πάλι το δρόμο κ τη βλέπω να με κοιτάζει kind of woman-shocked-expression-her-face-100832


της λέω "τσσσσσσσ" σε φάση Σεφερλής με την κίνηση και με κοίταγε ακόμα 

wtf περίεργος κόσμος 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

βγαίνω να πετάξω τα σκουπίδια και οπως είμαι στον κάδο βλέπω ενα σκύλαρο να έρχεται επάνω μου τρέχοντας και να γαβγίζει 

του κάνω Αη αη αη αη αη αη αη αααααααααααααααα!!!!!!! και του πετάω τη σακούλα μπροστά του

 επιτόπου γυρνάει κ φευγει σε φάση shit son im outa here και μια γυναίκα με πιτσιρίκι έχει κάτσει και με κοιτάει στην άκρη του δρόμου 

 

γυρνάω να περάσω πάλι το δρόμο κ τη βλέπω να με κοιτάζει kind of woman-shocked-expression-her-face-100832

 

 

της λέω "τσσσσσσσ" σε φάση Σεφερλής με την κίνηση και με κοίταγε ακόμα 

 

wtf περίεργος κόσμος 

XAXAαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεθαίνω πεθαινωωωω!

Αριστερός αντίχειρας, πιάστηκε στην πόρτα του ταξί πάνω στην βιασύνη μου. Από ένα σημείο του νυχιου βγήκαν κάτι σταγονιτσες αίμα. Ευτυχώς δεν μου βγήκε το νύχι. Αλλά έχει αρχίσει κ μαυρίζει στην βάση του κ επισης όλος ο αντίχειρας πρηζεται :/

 

Θα χάσω το νύχι;;;;;;; :'(

 

Ποοο μιλάμε πολύς πόνος, θα βάλω τα κλάματα.

Στο φαρμακείο μού έβαλαν μια σκόνη στο δάχτυλο κ από πάνω γάζα κ το τύλιξαν.

Ούτε να βγάλω το κολιέ δεν μπορώ γαμωτηηη και με το ζόρι ξεντυθηκα. Τελικά ήταν πιο χρήσιμος ο αντίχειρας απ'όσο νόμιζα.

 

 

:'( :'( :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα χάσω το νύχι;;;;;;; :'(

 

Ναι. Υπάρχει workaround αλλά πρώτον δε θα το κάνεις ποτέ και δεύτερον δε νομίζω καν να πιάσει σε χτύπημα magnitude που περιγράφεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεθαίνω πεθαινωωωω! <br>

Αριστερός αντίχειρας, πιάστηκε στην πόρτα του ταξί πάνω στην βιασύνη μου. Από ένα σημείο του νυχιου βγήκαν κάτι σταγονιτσες αίμα. Ευτυχώς δεν μου βγήκε το νύχι. Αλλά έχει αρχίσει κ μαυρίζει στην βάση του κ επισης όλος ο αντίχειρας πρηζεται :/ <br><br>

Θα χάσω το νύχι;;;;;;; :'( <br><br>

Ποοο μιλάμε πολύς πόνος, θα βάλω τα κλάματα.<br>

Στο φαρμακείο μού έβαλαν μια σκόνη στο δάχτυλο κ από πάνω γάζα κ το τύλιξαν. <br>

Ούτε να βγάλω το κολιέ δεν μπορώ γαμωτηηη και με το ζόρι ξεντυθηκα. Τελικά ήταν πιο χρήσιμος ο αντίχειρας απ'όσο νόμιζα.<br><br><br>

:'( :'( :'(

Ε αφού το σακατεψες τι περίμενες? Για το πόνο ελπιζω να έχεις πάρει κάτι και περαστικά.για το νύχι θα δειξει...αύριο περνά από κάνα γιατρό αν δεις ότι έχει γίνει μελιτζάνα. Don't worry πάντως συνηθισμένο περιστατικό.

zgtu.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Υπάρχει workaround αλλά πρώτον δε θα το κάνεις ποτέ και δεύτερον δε νομίζω καν να πιάσει σε χτύπημα magnitude που περιγράφεις.

 

Για πες ρε παιδί μου να καταλάβω τί εννοείς.

Ο φαρμακοποιός μου είπε ότι σε άλλους ανθρώπους βγαίνει το νύχι και σε άλλους όχι... (μακάρι να είμαι τυχερή).

 

 

Thanks γατοκόριτσο!! Με παυσίπονα θα είμαι όλη μέρα όπως φάινεται. Χρόνος για γιατρό δεν υπάρχει, είμαι στη δουλειά κ μετά φεύγω για εκλογική εκδρομή στο χωριό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεθαίνω πεθαινωωωω!

Αριστερός αντίχειρας, πιάστηκε στην πόρτα του ταξί πάνω στην βιασύνη μου. Από ένα σημείο του νυχιου βγήκαν κάτι σταγονιτσες αίμα. Ευτυχώς δεν μου βγήκε το νύχι. Αλλά έχει αρχίσει κ μαυρίζει στην βάση του κ επισης όλος ο αντίχειρας πρηζεται :/

 

Θα χάσω το νύχι;;;;;;; :'(

 

Ποοο μιλάμε πολύς πόνος, θα βάλω τα κλάματα.

Στο φαρμακείο μού έβαλαν μια σκόνη στο δάχτυλο κ από πάνω γάζα κ το τύλιξαν.

Ούτε να βγάλω το κολιέ δεν μπορώ γαμωτηηη και με το ζόρι ξεντυθηκα. Τελικά ήταν πιο χρήσιμος ο αντίχειρας απ'όσο νόμιζα.

 

 

:'( :'( :'(

there-there.gif

Κάντου μάκια να γίνει καλά <3

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες ρε παιδί μου να καταλάβω τί εννοείς.

Ο φαρμακοποιός μου είπε ότι σε άλλους ανθρώπους βγαίνει το νύχι και σε άλλους όχι... (μακάρι να είμαι τυχερή).

 

 

Thanks γατοκόριτσο!! Με παυσίπονα θα είμαι όλη μέρα όπως φάινεται. Χρόνος για γιατρό δεν υπάρχει, είμαι στη δουλειά κ μετά φεύγω για εκλογική εκδρομή στο χωριό.

αν σου κάνει υπονύχιο αιμάτωμα πρέπει να πάς να στο "αδειάσουν" κοινώς ,να τσεκάρουν τη μήτρα του νυχιού, αν δεν στο παροχετεύσουν στανταράκι θα πέσει το νύχι και μπορεί να ξαναμεγαλώσει σε 1-2 μήνες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...